с. Мирне, Костопільський р-н

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мирне, Костопільський р-н

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Був на водоймі 24.07 у вечері кльов слабенькій 2 карпіка 1 амурчік . Ранок 25.07 4 карпіка 2 карасі все до кілограма. Вода цвіте крепко значить кльову небуде подумав я просебе коли приїхав на водойму і побачів зелену плівку поверх води. Але врезультаті риболовлі без риби незалишився. А на рахунок платніків дискусію можна вести безкінечно і всеодно кожен залишиться при своїй думці. Можливо хтось може дати пораду як боротися з раками- обїдають все. :smilefish:
pgv
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2014, 09:29
Контактна інформація:

Re: с. Мирне, Костопільський р-н

Непрочитане повідомлення pgv »

контакта нема? Чи туда можна просто їхати і не паритись - місця всім хватить?
Хочеться і колеться. Неохота 100 км вхолосту мотать.....
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мирне, Костопільський р-н

Непрочитане повідомлення Рома »

pgv писав:...місця всім хватить? ...
Думаю, що вистачить. Що там зараз з кльовом- не знаю.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: с. Мирне, Костопільський р-н

Непрочитане повідомлення stal1n »

То є в когось хоч якісь фото з водойми?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мирне, Костопільський р-н

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора був на цій водоймі. Колеги ловили поплавчанками, я взяв з собою 4-х метрову болонку на всяк випадок, але планував основну увагу приділити спінінгу. Якщо в загальному, то риба не клювала. Дуже рідко хтось із рибалок, а їх було достатньо, виловлював карасика чи невеликого карпика. Зі слів одного рибалки, хтось умудрився спіймати на перловку карпа на 5кг. На скільки ця інформація достовірна - не скажу. По відношенню до інших рибалок, у мене результати були більш-менш нормальні. Невеличкий окунець реагував на мої приманки доволі добре. Крім цього, твістер прийшовся до смаку і невеличкому карпику, який подарував чималу порцію адреналіну. Ловив я і на поплавок, закормивши одну точку ловлі, проте не заробив жодного клювання.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
В такому ритмі ми проловили до 11.3. Риба і надалі мовчала, тому ми вирішили подивитися як ловиться карась в с.Пісків.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Рибалок там також вистачало. Карась хоч і не часто, проте покльовував. Народ ловив різними снастями, результати були у всіх приблизно однакові - карась "до лодоні". За 30-40 хв. ловлі, які ми потратили на риболовлю у Піскові, я заробив 6-ть клювань, але не спромігся жодної реалізувати. Мабуть, розучився вже ловити на поплавцеві снасті :nez-nayu: . В підсумку, вихідний пройшов не дарма. Всім НХНЛ :smilefish: .
ПС. Вартість риболовлі в Мирному - 150 грн. Кількість снастей, судячи по тому, що я бачив, необмежена.
Зображення Romanmix2002
bubarp
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 06 червня 2015, 20:10
Контактна інформація:

Re: с. Мирне, Костопільський р-н

Непрочитане повідомлення bubarp »

Всім Добрий Вечір!!!!!Вчора на добу поїхали порибачити в Мирне,просиділи троє цілий вечір но кльову так і не побачили,але гадали що кльов буде вночі,вночі теж був повний нуль,під ранок теж нічого не було,але з 11 години все ж таки спіймали 4 карпи і 2 карася,1 карп дзеркальний на 500 грам,інші трохи поменші,але всі 6 гарні екземпляри,ловили на фідера,чуть не забув,ще 6 раків зловили)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей