Чемпионат Украины 2009 с берега

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

за інформацією Колі Свірика наша команда після 2 турів посідала...24, тобто останнє, місце.

Втім, у третьому турі Щевич "сделав" зону двома судаками - 900 і 700 грам, Коля і Серьога теж з рибою. Так, щзо "почесне" місце має зайняти хтось інший...

Коля відзначає, що на фоні загального безкльоввя відзначились ті, хто пристосувався ловити вертушками-"маньячками" личинок жереха - реально по 8-10 грам... зате по десятку...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Наші викарабкались на загальне 17 місце. Щевич в особистому заліку 35, Кощук - 36, Свірик - 54.

Лідери: Чемпіони України - Чернівці-2
2. Чернівці-1 Буковинські щукарі
3. Харків-1 МММ

Вітаємо переможців!!!
Востаннє редагувалось 07 вересня 2009, 18:38 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ventel »

bogdan писав:
Лідери: Чемпіони України - Запоріжжя-1
2. Чернівці-1 Буковинські щукарі
3. Харків-1 МММ

Вітаємо переможців!!!

Богдане!!!
Ти що перехвилювався?!
1. "Перекат" Чернівці
2. "Буковинські щукарі" Чернівці-1
3. "МММ" Харків-1

А Запоріжжя, там де й ми ........, далеко. :cry:
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А де звіти учасників ЧУ по спінінгу? Можливо почуємо розповідь про підготовку, про результати і про враження...можливо і не почуємо. Цікаво почути від нашого "чемпіона світу" - чому так сталось?
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

shalun_99 писав:А де звіти учасників ЧУ по спінінгу? Можливо почуємо розповідь про підготовку, про результати і про враження...можливо і не почуємо. Цікаво почути від нашого "чемпіона світу" - чому так сталось?
А почему чемпион мира в кавычках ?
не красиво, Чемпион мира ведь это не афера и не фикция , он это звание не купил !
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ти відразу звернув увагу, друже! Послухай радіо-рекламу магазину. Так потрібно вказувати в чому саме чемпіон світу. Купуєте фідер, а Вас консультує мормишечник :lol: :lol: :lol: . Відправляєте на змагання по спінінгу команду спінінгістів...а результат....ІМХО.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

shalun_99 писав: Відправляєте на змагання по спінінгу команду спінінгістів...а результат....ІМХО.
Маю зауважити, що "той" чемпіон світу по мормишці, як і "цей", цебто я, до того ж і ще діючий бронзовий призер України по ловлі спінінгом з човна і віце-чемпіон 2007 року по береговому спінінгу. Про область теж є що сказати... Шалун... Не юродствуй... До речі в третьому турі саме Щевич виграв зону, чим підняв команду з самих низів...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

bogdan писав:
shalun_99 писав: Відправляєте на змагання по спінінгу команду спінінгістів...а результат....ІМХО.
Маю зауважити, що "той" чемпіон світу по мормишці, як і "цей", цебто я, до того ж і ще діючий бронзовий призер України по ловлі спінінгом з човна і віце-чемпіон 2007 року по береговому спінінгу. Про область теж є що сказати... Шалун... Не юродствуй... До речі в третьому турі саме Щевич виграв зону, чим підняв команду з самих низів...
Маю на увазі тільки одне, що ВИ обираєте полігони для тренувань трохи не ті. І відбіркові тури потрібно започаткувати. Потрібно і на тренування їздити, перед ЧУ. У федерації є прибуток від маленької водойми? - Повинен бути... То чому збірників не відправити на тренування(тестування водойми) перед офіційними змаганнями? Але це потрібно вирішувати на загальних зборах федерації. Трішки Вам невистачає стратегічного підходу. Зверніть увагу! В нас народ виграв на обласних змаганнях чи випадково, чи заслужено і вже сидить і чекає коли на Україну їхати...Ну геть не правильний підхід. Як правильний приклад, команда(коропова,м.Львів) "Горизонт". Декілька разів були на змаганнях у Кам'янці і як результат - перше місце на останньому відбірковому турі. І хлопці виборили право їхати на Чемп. світу.
Щодо чемпіонства десь і колись. Часи проходять і підхід міняється.
І пане Богдан, Ви відразу вказали, що по мормишці, а не "ЧС"...Обережніше у висловлюваннях потрібно бути декому :lol:
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

shalun_99 писав: ...Маю на увазі тільки одне, що ВИ обираєте полігони для тренувань трохи не ті. І відбіркові тури потрібно започаткувати. Потрібно і на тренування їздити, перед ЧУ.
В цьому сезоні наші збірники до ЧУ двічі були на Дністрі в місці проведення змагань - на початку сезону (Чемпіонат Чернівецької обл.) та безпосередньо перед змаганнями виїжджали на тренування - (29-30 серпня).

Збірні у нас формуються за НЕПРИЙНЯТИМ ще Президією рейтингом, яки "неформально" поки що веду я. Лідируючі позиції Кощука, Свірика та Щевича поза всяким сумнівом - це доводять "голі" цифри, як той рейтинг не крути 8O .
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

То чому збірників не відправити на тренування(тестування водойми) перед офіційними змаганнями?
1.Збірники їздили на тренування за тиждень до Змагань.

2.Володя, подивися протоколи, можливо стане зрозуміло хто, що і як. Немало майстрів спорту і т.д. заслужених спінінгістів посіли далеко не перші місця, а чому? Їх що не відбирали у своїх областях?

3.Особиста неприязнь до п.Щевича преборює твою, Володя, толерантність та тактичність у веденні розмови, я вважаю, що тобі слід задуматися над тим, як висловлювати свої висновки і у який темі. Мені здається, що ти тільки і чекаєш якогось провалу любої команди, в складі якої є Щевич.І., щоб словесно поквитатися з ним, можливо тобі це приносить задоволення, але треба пам"ятати, що це форум про рибальство, а не чат образ.

4. Щевич.І. з "особистого карману" проплатив дорогу та харчування збірників на тренуванні, а також, перед змаганнями "виходив" допомогу від Облдежадміністрації на поїздку та разом з тим доплатив за стартовий внесок з команди, дорогу та харчування на Змаганнях. Під час Змагань не жалкував приманок і т.п. речей і з власної ініціативи віддавав нам необхідне. Як би я чи ти, чи інший до нього не ставився, а в цих моментах йому не займати - тут він просто молоток!

5.На тренуванні нами була "розкушена" кожна зона змагань, але з моменту тренувань до моменту Змагань вода, яка спадала в результаті відкриття нової ГЕС спала ще більше і умови лову змінилися не в кращу сторону. Прийшлося вникати заново у таку ситуацію.

Якщо на тренуванні результат робився за рахунок судачка та добротного окуня - від 70 до 200 гр - це було виграшним варіантом, ніж видрочувати мілкого жерешка в ногах, якого ледве можна відрізнити від того ж малька, якого він мамагався турбувати своєю присутністю, то на змаганнях результат робили на цьому жерешку 6,8,10,12 грамів (використовуючи оберталки - "Маньячкі", яких в нас не було) ...
На тренуванні перед спортсменами знаходився килим трави, шириною від 1м до 2м, в якому на крайній випадок виходило спокусити невеличкого судачка (на це ми також робили ставку та підібрали проводку), а ось до моменту змагань ця трава вже опинилася майже за спиною на суші - ось тобі і тактика...

6. Якщо взяти по особистих результатах, то ми відпрацювали по-серединці, тобто змогли не впасти вниз при зміні картини на водоймі.
В мене та Івана по 36 (чи 35 балів не пам"ятаю), відповідно і місця 35 та 36 в особистому. В Миколи ситуація склалася тошки не так, як повинно було бути, але винити його в цьому я не дозволю нікому. Пояснюю чому - в Колі очикується приріст у сімействі, його дружина турбується і постійно телефонує Миколі тому, що несподіванно картина спокою змінилася в інший бік і вона в любий час могла відправитися в роддом. Звісно Свірику в момент змагань було тяжко зконцентруватися на ловлі риби і нових рішеннях в плані покращення кльову - він переймався сімейними проблемами і я в цьому його підтримую, медалів з неба ще ми встигнемо нахапатися, а ось здоров"я дружини та дитини - на першому місці. Знаючи Миколу, впевнений, що при нормальному розкладі він мав би бути, на крайній випадок - 15-20-й, ось і порахуйте...

7.Спасибі, Володя, що ти тримав за мене кулаки - від щирого серця! Вважаю і на далі ви не будете мене матьожити, звісно якщо я не кину до чорта цей спорт з його нервами разом ;)
Реально - мені було надано усі шанси на призове місце навіть у особистому заліку, але, але, але... це має статися не на цьому Чемпіонаті, значиться, як каже Дімон - то була не моя риба...:)

У першому турі я взяв 3 риби, а тримав 7 + ще купа покльовок..., дякую судді, який після 3-ї риби побажав мені удачі :(

У другому турі, Тохін не дасть збрехати, я тримав судака вагою далеко за 2 кг, але, знаючи, що не зможу його витягти "ніжно" до пострілу, змушений був затягнути фрікціон та волокти "на арапа" - звісно отримав розігнутий гачок. Доречі, коли витяг приманку з води - пролунав постріл...

У третьому турі крім одного судачка, який вивів мене на 7 місце в зоні, я знов таки, тримав ще біля 5-6 риб, але вони також, чомусь, були не мої...
У підсумку - при реалізації всіх наданих мені шансів...:) :) :), а тому треба тренуватися і надалі.

Пи.Си. Свірик в зоні "С", в тому ж секторі, що і я але в 1-му турі, тримав також мамку, чи папку-судака на приманку, яку ми розловили на тренуванні, але риб набув категорію "зішл" в результаті оснащення приманки неякісним двійником, це було усунено до 3-го туру і Щевич І. рвонув зону двома добротними судаками. Ось таке...

Пи.Си.Пи.Си. Хочу подякувати усім, хто допомагав нам, а саме;

- фірмі "Денір" за спонсорську допомогу в даній поїздці, доречі, фірма "Денір" та її керівництво, я вважаю самими стабільними спонсорами спортсменів нашої Федерації - вже не один рік керівник даної фірми допомагає з організацією поїздок, як на чемпіонати інших областей, так і на всеукраїнські змагання, бажаю, щоб все це меценатство повернулося з лихвою, вдачі та процвітання "Деніру"!;

- магазину "Рибачок" та його керівнику за допомогу в організації поїздки, як матеріальну, так і моральну!;

- Саші "Бороді" за легку доставку до місця змагань та в зворотньому напрямку, охорону нас та місця стоянки, веселу компанію та цікаві історії;
- Антону Лисиці та Олександру Жушману за якісну координацію, наставлення, допомогу, веселу компанію та підтримку у всіх відношеннях - хлопаки відпрацювали на усі 100% та були стомлені не меньше нашого;
- Львівській команді, які були поруч, за веселу компанію, взаєморозуміння, допомогу у "куховарці" і не тільки, а також хороший настрій;
- Волинській команді - за підтримку та славну компанію з хорошим настроєм.

Дякую організаторам за прийом та теплі слова! Відпрацювали та підготували усе на 100%!

Вітаю усіх призерів, особливо був радий за Чернівчан, а також МММ, які нарешті зкинули кайдани 4-го місця :)
Роман Мітюрич, який був зі мною в зонах змагань показав залізну витримку та спортивний характер - є чому вчитися.

Ого, ось і вийшов коротенький звіт, а хотів тільки де-які питання узгодити... :)
Востаннє редагувалось 08 вересня 2009, 19:44 користувачем KYM, всього редагувалось 2 разів.
Не учи рыбу плавать!
Надин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 24 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Надин »

Зразу видно що shalun вариться тільки в своєму віртуальному карпу і то раз в рік в межах 100км. і тому не вкурсі хто куди їде,хто де тренується.І як може людина яка не являється членом федерації робити зауваження або вимагати звіт від заслуговуючих поваги спортсменів,Щевича,Кощука,Свірика.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Надин писав:Зразу видно що shalun вариться тільки в своєму віртуальному карпу і то раз в рік в межах 100км. і тому не вкурсі хто куди їде,хто де тренується.І як може людина яка не являється членом федерації робити зауваження або вимагати звіт від заслуговуючих поваги спортсменів,Щевича,Кощука,Свірика.
До чого тут членство у федерації? :lol: Люди були на змаганнях, то чому не кинути звітик. Неважливо в призерах чи ні, просто розповісти як все сталося. А щодо коропа(чомусь віртуального) будуть кошти та час щоб їздити на Федеративні змагання - будемо їздити. Нажаль цього року так вже сталось, що був шанс поїхати на відбіркові тури(зауважте - на чотири), але все вперлось у фінанси. Тому і невіртуально займаюсь заохоченням Рівненських коропятників до якогось руху(фестивалі та змагання). Хоча це не мій обов'язок, а федерації. А деякі команди вже хочуть їхати наступного року на відбіркові по коропу. То що я поганого роблю для федерації, шановний чи шановна???

ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ПЛЗ! ЯКЩО В ТЕМІ БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ ОФФТОП, ВИННІ БУДУТЬ НАКАЗАНІ БАНАМИ! В ЦІЙ ТЕМІ РОЗМІЩУЮТЬСЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПО СУТІ ТЕМИ.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Ого, ось і вийшов коротенький звіт, а хотів тільки де-які питання узгодити... :)
Дякую за роз'яснення. Звітик класний. Сходи, вони завжди образливі...Але наступного разу перетворюються на рибу для зважування. Головне помилку вичислити :roll:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Так от мудрую, думаю... :)
Не учи рыбу плавать!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Від імені команди „Волинь плюс” щиро вітаю спінінгову команду із Рівного у складі Іван Щевич, Сергій Кощук, Микола Свірик, а також решту колег, які активно допомагали команді із Рівного у цьому надважкому чемпіонаті.
Зі свого боку також виставлю колективне фото учасників Чемпіонату України із Рівного, Волині та Львівщини
Зображення
Також відзначу кілька слів від себе – так би мовити суб’єктивний погляд зі сторони.
Попри не зовсім вдалий старт, команда із Рівного гарно набрала оберти вже у 3 етапі. Іван Щевич як і годиться у цьому етапі „рве” свою зону і показує, що вміє ловити судака, який так вперто йшов колегам із Рівного. Сергій Кощук в цілому у всіх етапах відпрацював нормально – вийшов із „0”, хоч було це зробити далеко не просто. Адже кожен етап супроводжувався відповідними погодніми умовами і все це на фоні постійного зниження рівня води. Микола Свірик, як на мене, майстерний рибак і більш за все, що саме йому цього разу просто не пощастило, зрештою як і багатьом іменитим рибалкам. В цілому, хочу подякувати хлопцям із Рівного – яке б місце Ви не зайняли, Ви все рівно молодці. Ми було поруч і кожного разу бачили один одного – було добре помітно, що кожен із Вас старався і викладався. Повага та шанування дружній рівненській команді і Щира подяка за підтримку та добрі слова на адресу спінінгової команди із Волині.
На останок виставлю фото усіх учасників Чемпіонату України (всі однак не влізли)
Зображення

Моє шанування!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей