Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення juice »

serseruy писав:Взагалі спортсмени практично не використовують прикормку власного виробництва. :ti_pa:
А от тут ти неправий, бо правельно змішатии готові прикормки , та подати для риби це можна сказати своє виробництво, де вкладена душа.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Читаю в звітах, наприклад "ловили на прикормку з перловки і ванілі/кориці", чи " перловкі з пшеницею" Як її приготувати правильно, в деталях??? Бо я в цьому ну нічого нетямлю :smu:sche_nie:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення serseruy »

Igor09 писав:Читаю в звітах, наприклад "ловили на прикормку з перловки і ванілі/кориці", чи " перловкі з пшеницею" Як її приготувати правильно, в деталях??? Бо я в цьому ну нічого нетямлю :smu:sche_nie:
ніколи на таку наживку не ловив,але краще замочити потом варити і головне слідкувати шоб не переварити а потім помнжа і задіпувати якимось запахом)
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Igor09 писав:Читаю в звітах, наприклад "ловили на прикормку з перловки і ванілі/кориці", чи " перловкі з пшеницею" Як її приготувати правильно, в деталях??? Бо я в цьому ну нічого нетямлю :smu:sche_nie:
Перловку та й пшеницю також краще запарювати у термосі. Насипаєш трохи перловки (сильно збільшується в об"ємі) в термос, заливаєш кип"ятком і через 3,5 - 4 год перловка готова. Потім зціджуєш, в пакетики і додаєш необхідних запахів.
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Не забувай також про опариш.На мою думку - це основна насадка для фідера.Опариш також можна компонувати з перловкою,пшеницею,кукурудзою,мотильом,робити так званий бутерброд.Дуже корисно частину насадки додавати в прикормку,причому насадку тоді краще брати з прикормки,хоча де-коли краще працює чиста насадка.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення serseruy »

Да найкраще це опариш і бажано надівати по шт 5. и ждать крупну рибу :co_ol:
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Маю наувазі прикормку для кормушкі, як її приготувати?! Але і це також мені цікаво, стосовно наживкі. Я просто незнаю як і яку саме прикормку приготувати, щоб на басіку ловити білу рибу. Хочеться щоб як дешевше...
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення serseruy »

Igor09 писав:Маю наувазі прикормку для кормушкі, як її приготувати?! Але і це також мені цікаво, стосовно наживкі. Я просто незнаю як і яку саме прикормку приготувати, щоб на басіку ловити білу рибу. Хочеться щоб як дешевше...
мною було на Басіку протестовано багато різних прикормок и дешевих і дорогих але особої різниці не було помічено.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Скажіть як приготувати прикормку??? Щоб ловити на Басіку. Скажімо з перловкі. Робити так як "Юра" порадив? Чи якось інакше? Бо прочитав на форумі що якісь сухарі давати треба, чи ні? Мене цікавить технологія приготування і інгредіенти. Якщо не сикрет-хтось поділіться яку саме прикормку використовує і як іі приготувати, бож незнаю...
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення serseruy »

Igor09 писав:Скажіть як приготувати прикормку??? Щоб ловити на Басіку. Скажімо з перловкі. Робити так як "Юра" порадив? Чи якось інакше? Бо прочитав на форумі що якісь сухарі давати треба, чи ні? Мене цікавить технологія приготування і інгредіенти. Якщо не сикрет-хтось поділіться яку саме прикормку використовує і як іі приготувати, бож незнаю...
можна готувати з різних пшенчних кукурузяних и різних зернових культур,також різних фракцій+можно добавити антрактанта для підвищення якості прикормки.Мішай пробуй думаю результат буде при любому розкладі.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Igor09 писав:Скажіть як приготувати прикормку??? Щоб ловити на Басіку. Скажімо з перловкі. Робити так як "Юра" порадив? Чи якось інакше? Бо прочитав на форумі що якісь сухарі давати треба, чи ні? Мене цікавить технологія приготування і інгредіенти. Якщо не сикрет-хтось поділіться яку саме прикормку використовує і як іі приготувати, бож незнаю...
Уважно спочатку прочитай дану гілку. Тут на початку є рецепти прикормок. А приготувати просто.
Береш рецепт, купуєш інградієнти (складові рецепту), змішуєш все по сухому, пакуєш у пакети приблизно по 1 кг. Потім вже на рибалці висипаєш потрібну кількість у якусь ємність (відро), потроху додаєш води з водойми доки не отримаєш потрібної консистенції (щоб, якщо зжати в руці комок прикормки, то він тримався купи але легким нажаттям розвалювався). Для спокійної води (Басік) можна трохи сухішу, для Горині - трішки більш зволожену. Але завжди можна відрегулювати силою стискання корму в кормушці. А якщо нема часу та натхнення щось своє колотити, то заходиш в магазин і береш готову прикормкую от і все. І ще раз кажу, уважно перечитай цю гілку форуму та звіти по Горині, загляни на сайт http://feeder.at.ua/ та http://www.salapin.ru і багато питань відпадуть самі собою.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення juice »

Igor09 писав:Маю наувазі прикормку для кормушкі, як її приготувати?! Але і це також мені цікаво, стосовно наживкі. Я просто незнаю як і яку саме прикормку приготувати, щоб на басіку ловити білу рибу. Хочеться щоб як дешевше...
Доречі прикормку можна і самому готувати, ось бюджетні рецепти які йдуть як на поплавок так іна фідер, тільки правельно її зволожити
http://www.ostrov.net.ua/forum/showthread.php?t=18145.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Дякую! Я отримав відповідь.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

На останній рибалці на Горині спробував прикормку від Romeo http://feeder.at.ua/publ/recepty_samode ... i/1-1-0-29 ( лящ ) але з деякими модифікаціями. Не вводив в склад ні фенхель ні какао. Дорого, холера ... Також, замість насіння кунжуту використав насіння льону. Сам Romeo рекомендував його замість кунжуту, тим більше - дешевше. Трохи підсмажив на сковорідці і частину перемолов, а частину додав цілими зернами. Із даного рецепту все ділив на 2, отримав заміс на 5,5 кг (приблизно на моїх вагах). Також, додав одну пачку Fish Dread Лящ + бетаїн. Але, після першої рибалки з даною прикормкою, для першої проби вам не рекомендую цього робити. Спочатку спробуйте чистий базовий склад, а вже потім вводьте інші компоненти. Рибка загалом підійшла менша по розміру , чим на Fish Dread Лящ +Fish Dread Плотва, та й так само не вдалося затримати рибку на прикормці,але це не показник, так як у інших риболовів поряд картина була ще гірша. І взагалі, в той день не клювало :du_ma_et: . Хоча запах і консистенція прикормки були чудові. Наш форумчанин SergeyOn знає більше по цій прикормці, хай прокоментує мої помилки :a_g_a: .
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

:smu:sche_nie: :ni_zia: Да я тільки сам вчусь! На горині і фідером тільки перший рік ловлю! (Тільки 2-ий рік як в Рівне переїхав, а до того з течією тільки три рази р.Стир бачив :-) )
Я ше для себе нормальних правил ненабив, а Ви вже хочете шоб я прикормки критикував! :ne_ne_ne:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей