ПАНТАЛІЯ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
oleg78
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення oleg78 »

Вночі з неділі на понеділок дійсно взяв сома. Важив у чотирьох різних місцях і результати зважування теж різні: від 18,8 до 20,5 кг. Крім того, в улові: 2 карася грам по 800, два трохи менших підліщики і море випущеної дрібної густери. Все це, включаючи сома, зловлене (увага!!!) на горох. Фото і детальний звіт обіцяю найближчими днями.
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

trans писав:Я думаю, що не варто робити передчасних висновків.
Стався дійсно прикрий випадок, 100% помилка охоронця (до речі вищеназваний Костянтин - новий працівник на даній водоймі).
В дійсності водойма дуже чудова і відношення на ній також.
Поскільки часто ловлю на даній водоймі і також являюсь членом Клубу "Робінзон" буду радий допомогти з питаннями і організацією риболовлі на даній водоймі.
P.S. З аналогічним проханням на рахунок рибалки в Панталії в цю суботу до мене звернувся наш форумчанин bag 25. (можливо також напише декілька слів)
Це питання я підняв через те ,що це не єдиний прикрий випадок.На цю водойму я планував потрапити ще зминулого року,але кілька знайомих застерігали мене практично від того ,що й сталось.І пишу я для того,щоб якщо не керівники клубу,то хочаб його члени,поважаючи своїх колег,які не є членами клубу,якось всеж таки вирішили питання з табличками,бо такі прикрі випадки трапляються вже не перший рік.Отож шановні рибалки - шануйте своїх колег.А мені на цю водойму їхати чомусь більше не хочеться.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення os1 »

oleg78 писав: Все це, включаючи сома, зловлене (увага!!!) на горох.
Що це за горох такий особливий?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення trans »

os1 писав:
oleg78 писав: Все це, включаючи сома, зловлене (увага!!!) на горох.
Що це за горох такий особливий?
Я думаю, що звичайний горох.
Взагалі відношення риби саме до гороху на цій водоймі досить специфічне.
Деякий час назад на овочеконсервному підприємстві в Дубно забракували партію зеленого консервованого горошку.
Даний горошок можна було купити по досить символічній ціні (здається 30коп за банку :) ).
В всякому разі на березі водойми була велика гора цього горошку в банках, рибакам роздавали безкоштовно для відкриття банок і кормління риби. Горошок став основним і улюбленим кормом для риби на даній водоймі. Я з успіхом на зелений горошок (як і на звичайний жовтий, насінневий) ловив ляща, карася. Були випадки кльову навіть окуня.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення os1 »

trans писав:
os1 писав:
oleg78 писав: Все це, включаючи сома, зловлене (увага!!!) на горох.
Що це за горох такий особливий?
Я думаю, що звичайний горох.
Взагалі відношення риби саме до гороху на цій водоймі досить специфічне.
Деякий час назад на овочеконсервному підприємстві в Дубно забракували партію зеленого консервованого горошку.
Даний горошок можна було купити по досить символічній ціні (здається 30коп за банку :) ).
В всякому разі на березі водойми була велика гора цього горошку в банках, рибакам роздавали безкоштовно для відкриття банок і кормління риби. Горошок став основним і улюбленим кормом для риби на даній водоймі. Я з успіхом на зелений горошок (як і на звичайний жовтий, насінневий) ловив ляща, карася. Були випадки кльову навіть окуня.
А на свіжий (з грядки) зелений горох клює?
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Kolyan i syn писав:P.S.Думаю Саша (kolesdok) також щось додасть від себе,можливо я ще не все виклав.
Додаю, вибачте що із запізненням.По приїзді -враження самі найкращі, водойма і вся інфраструктура- просто супер, всі очікування/по розповідям/ більше ніж виправдала.
Дуже заздрю/по білому/-тим колегам, яким вдалося порибалити. :-( . А решту ви вже читали.
oleg78
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення oleg78 »

Зображення
Як і обіцяв, подаю звіт про вдалу рибалку вночі з неділі на понеділок.
Був на місці приблизно в 19.00. Одразу попав під гарний дощ і шквальний вітер. Поматюкавшись, сховався в машині і вже було збирався втікати. Але, на щастя, через хвилин 15-20 дощик притих. Виймаю снасті, починаю закидатись. Як насадку використовував горох (жовтий варений і зелений консервований) на бойловому монтажі в розрахунку на коропа. Ще закинув одного "спутніка". Саме він запрацював практично одразу: дрібна густера ціплялась фактично на льоту. Це швидко набридло і, закинувши добрячу "бомбочку", на легенькі посмикування вже не зважав, очікуючи гарної покльовки. Десь близько 11 майже одночасно були зловлені гарний карась (на око - грам 700-800) і трохи менший підлящик. Далі тишина години до другої. Саме в цей час один із сигналізаторів показує покльовку в берег, тому швиденько підсікаю. Відчув приємну важкість і швидкий рух в берег (до речі, на цьому ставу помітив закономірність - нормальна риба клює майже завжди в берег з швидким ривком у прибережний очерет, звідки витягнути її дуже проблематично). Підмотую жилку, намагаючись тримати контакт з рибою. Тут відбувається швидкий розворот і я відчуваю, що тягне, мяко кажучи, не по дитячому. Благо, фрікціон був налаштований правильно. Тримаю вудку двома руками, під завивання фрікціона риб знімає метрів 25-30 жилки і йде попід очеретом різко вліво. Там, очевидно, трохи втомившись і знайшовши якусь ямку, він тупо стає і впирається рилом. Хвилин 15-20 тривало це стояння. Риб нікуди не рухався, але й мої намагання його підняти були марні. Пробую віддавати жилку: теж марно, став і стоїть. Я в розпачі. Оскільки риба ознак життя не подає, думаю: ну знов хороший звір засів в очереті (вже були неодноразові прецеденти). Приймаю рішення: прив’язую вудку, ослабляю фрікціон, роздягаюсь, беру підсак, ножа і лізу в воду визволяти свій улов. Глибина біля пірса невелика, десь 1,60, але на дні дуже великий шар мулу, який утруднює пересування. Враження, звичайно не з приємних: темінь, навколо ні душі, я по шию в воді бреду невідомо куди... Відійшовши метрів 10 від пірса, знову чую вищання фрікціона і бачу, що жилка рухається від берега. Бігом (!!!) намагаюсь повернутись на пірс. Якось вилажу, хапаю вудлище, і помаленьку починаю затягувати фрікціон. Звір то ніби трохи піддавався, то з легкістю знімав метри жилки. Так тривало довго. Тільки тут я усвідомлюю, що клюнуло ж на саму благеньку мою снасть невідомого китайського виробника. Ледь не плачу, але боротьба триває і поступово відчуваю, що суперник дає себе підтягувати. Побачив його у світлі ліхтарика метрів за 5 від пірса і ледве не впав.
Картина маслом: я голий з вудкою "Цуньхуньмунь" в руках, темінь, навколо ні душі (пробував кричати) і у воді сом-монстр, яких я бачив тільки по телевізору... Ногою підсуваю до себе підсака, опускаю його в воду у вигляді ричага (притримую знову ж таки ногою) і з третьої спроби завожу у підсак голову звіра. Той, кволо сіпнувшись кілька разів, помаленьку всетаки заповзає у великий карповий підсак. Я з нецензурним криком кидаю вудку і хапаю підсака. Пробую підняти... Угу... Взявши кофту, намотую її на руку і хапаю за нижню щелепу. Якось втягую на пірс, перевалюю через себе (я все ще голий) і волочу на берег. Тільки тут віддихався і одівся. :ya_hoo_oo: Сом, до речі, на березі вже не брикався.
Зранку уже в Рівному зважував на різних вагах: від 18,8 до 20,5 кг при 147 см довжини.
Ото таке... День Рибалки-2010 вдався! Усім ні хвоста, ні луски!
Вибачаюсь за якість фото...
П.С. Мясо дуже смачне, без жодних сторонніх запахів і дуууже жирне. Смажив один шматок на пательні зовсім без олії, так натікло мало не половину сковорідки жиру. Тельбухи, до речі, геть пусті. Може, тому і спокусився на горох...
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 14 липня 2010, 17:42 користувачем oleg78, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення bag25 »

Хвала та шана - за проявлений героїзм в купанні :bra_vo: :bra_vo: :co_ol: :co_ol: . А на який горошок точно(жовтий чи консервований)?
oleg78
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення oleg78 »

На жовтий добре зварений горох.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення stal1n »

вчора повернувся з рибалки на ставку у селі Панталія
Прибули на місце 29 липня десь о сьомій вечора, нас зустрів охоронець і виділив два пірси: один незвичної форми у вигляді української букви «Ї», а інший шатався в боки і мав страшненький помост.
Я відразу жбурнув спутніка з мастикою і почав готувати прикормку. Закинув фідер на опариша і через хвилин 10 отримав першого карасика. Карасі там дуже гарні, з високою спино, майже круглі. Справжні карасі.
Через 15 хвилин на спутнік витягнув ще одного карасика, через хвилин 10 на спутнік попадається гунтера на ладоньку. В цей же час в нашого колеги Степана на спутнік клюнув карась грам на 300, але зривається при спробі підняти його на пірс. Ну думаю рибалка буде дуже вдалою і результативною раз такий початок.
І тут почав йти дощ, який з невеликими перервами йшов цілу ніч і ранок годин до 9. Дощ в основному був не сильник, а мілким, холодним і противним. Мої колеги рибалки повністю забили на лов і переключились на застілля. До того як я пішов спати зловив ще залікових рибки з три і гарно закормив місце для поплавчанки.
Прокинувся десь о пів на четверту, перевірив всі спінінги і оновив насадки на фідерах. Почало клювати як стало видно на спутніках, на фідерах теж клювало але якась дуже дрібна плотва і зрідка попадалась густерка. Карась не клював. Десь о восьмій ранку на спутнік я дістав підлящика на 450 грам, моїй радості не було меж, давно мріяв спіймати саме цю рибу.
Хлопці з якими я приїхав спали до години 9, погода дуже сприяла сну: температура градусів 14, постійний сильний вітер і мряка. Ловити рибу вони не захотіли, продовжили застілля . Як тільки мені попадалась риба я гукав їх з пірса і показував, що зловив.
Мені пощастило: на фідер, який був заряджений кукурузкою і постійно мовчав попався підлящик десь на півколо. Я так зрадів коли дістав його, взяв під зябри підняв висого і почав гукати хлопців, щоб показати трофей . В цей момент лящик робить взмах хвостом,і вислизує з рук і тікає .
На вудку я ловив кукурузкою, але клювала лише плотва менша ніж пальчик, тільки один чи два рази витягнув невеличку густерку.
В години о десятій почало випогоджуватись і зрідка почав попадатись мірний карасик. Десь о 12.30 я побачив покльовку на спутній в берег – дзвіночок впав. Починаю тягнути і відчуваю, що снасть просто тягне в сторону. З усієї сили кличу брата на допомогу. Прибіг Степан - вхопив підсак. Я помаленьку підтянув невідомо яку здобич до пірсу. В цей момент показалась спина улову, Степан як закричить: «ТОЛСТОЛОБ!!», я від сміху чуть дав слабину . Мій брат забрав у недосвідченого Стьопи підсак і ми разом завели щуку(!) у пісак. Як виявилось, на спутній клюнула малесенька густерка, розміром з мізинець. Тому сигналізатор нічого не показав. Невідомо скільки часу вона там провисіла поки нею не поласувала щучка. Заміри показали вагу 2.2 кг!
Після цього у всіх з’явився ентузіазм блеснити і ловити на спутніки – хлопці зловили по пару хвостів на спутніки, але вже час було збиратись додому.
Загалом я спіймав десь 3.5 кг густерки з карасиками(карасів штук з 5), і щуку на 2.2 кг.
Чомусь смерділо мулом від озера, і вкрай не пощасило з погодою. Обов’язково повернусь сюди за лящами.

Звіт по рибалці 29 липня на моєму блозі
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serseruy »

хочеш таких підлящиків спробуй ще поїхати на горинь думаю результат буде не гірший :co_ol:
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення trans »

Рибалка 23.08.2010року. Нарешті вирішив половити на фідер ( в минулому улюблена снасть, але в цьому році ловлю на неї вперше - лідерство захопив ультралайтовий спінінг).
Погода супер, кльов також. Видно перемудрив з прикормкою, тому що зібрав дуже багато малька.
Добре ловилася плотва, верховодка (деякі екземпляри більше долоні), невелика густера.
Зловив одного Панталійського красеня - трофейного карася (які в цій водоймі досягають, за словами місцевих риболовів, до 3 кг)

Зображення
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення bag25 »

Ех... Ця водойма мене влюбила в себе. Ніяк не вистачає часу на неї. Дякую що підштовхуєте до рибалки :men:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення stal1n »

рибалка 22 серпня
чомусь після сходу сонця у нас клювала лише сама дрібнота :(
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Shamik »

trans писав:Рибалка 23.08.2010року.
Зловив одного Панталійського красеня - трофейного карася (які в цій водоймі досягають, за словами місцевих риболовів, до 3 кг)
карасі там діймсно великі, круглі як лящі
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість