Чемпионат Украины 2009 с берега

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Додам від себе.Я мав змогу на протязі трьох днів спостерігати дані змагання, так як допомагав нашій команді як координатор,бо по тому не прийнятому рейтингу я не дотягую до основного складу. Короче слабачок. Спостерігав як підготовчий процес, так і офіційне тренування ну і відповідно саме змагання у вигляді трьох етапів. При цьому сам палку в руки навіть не брав. Натомість довелось підглянути кілька робочих проводок та приманок у інших команд.
В першому етапі зі мною у зоні працював Микола. До цього ми саме з ним пробивали зону на офіційному тренуванні. Пробили ми її досить непогано, Микола піймав чотири хвостика та мав трішки більше покльовок. Я ж у свою чергу спостерігав за рештою учасників які пішли тренуватись саме у цю зону. Дивився хто на що де і скільки, і занотовував собі, щоб потім поділитись цінною інформацією з командою, а також відповідно описував картину Миколі, щоб він мав на увазі які сектори по зоні працюють.
Так сталось, що по волі жеребу Микола в першому етапі попадає саме в зону "С". Майже з самого старту нам вдається зайняти один з робочих секторів. Зазначу що у всій зоні була певна кількість секторів які працювали досить стабільно як на тренуванні так і на протязі всіх трьох етапів, щоправда з різною інтенсивністю.
Микола почав активно молотити перевірені сектори перевіреними приманками. Проте такі бажані залікові хвости пропливали повз.
Я паралельно вів зону і надавав всю необхідну інфу.
Слід зазначити, що багато спортсменів, які напередодні тренувались у
зоні "С", в перший етап потрапили до неї. Багато з них спостерігали і
бачили як я за ними періодично поглядував у бінокль, тому під час першого етапу довелось побігати до тих хто почав від мене шифруватись, ховаючи приманку у руку, або відразу жбурляючи її у воду.
Миколі все ж вдалось відійти від нуля у третьому старті, в основному завдяки своїй наполегливості та твердому харатеру. Також дууууже шкода того риба який зійшов у нього.Я спостерігав цю маленьку драму у нього з-за спини. Вже на самому звалі, практично на половині проводки,у нього відбулася зацеп-покльовка. Микола після удару підсік,але риба не зрушила з місця, Микола зробив потяжку, зона "С" була скеляста, тому траплялись ситуації коли риб після підсічки нюрав в каміння,або відразу шурував до бровки і там чиплявся,
але вона не дала результату. Тільки він потянувся рукою до шнура як відбулось два досить міцних жима, Луміс 842 -2 зігнувся в бублик два рази кивнув і випрямився. Хто рибалив такими палками, той знає що вона від 1.5 кг в такий бублик не зігнеться. Прикро, але несподіваний бонус було втрачено.Доречі кльнув він в одному з "стабільних" секторів. У суміжному секторі харківський спортсмен з моїм прізвищем :evil: , піймав, також на моїх очах, судацюру на 1963гр здається. Ось так і минув перший етап. Головне без "баранки".
У другому етапі в зону "повна С" попав Кощук Сергій. Фактично без бою вдалось зайняти робочу діляночку. Проте події вже не розвивались так стрімко як у першому етапі, тому що відбувались вони в один день з перервою у дві години. Відповідно у зонах була масса наколотої риби і впіймати щось було значно складніше.
З самого початку було впіймано трішки риби по зоні. Я більш, ніж впевнений що даний етап ми провели б набагато краще, і можливо не тільки Щевичу Івану вдалось би "порвати" зону, тому що у професійності і досвіді жодного спортсмена нашої збірної я не маю жодного сумніву, але втрутились погодні умови.
Піднявся неймовірний стабільно сильний вітер, який дув спортсменам у обличчя. З стихією потрібно було боротись для того щоб жбурнути приманку, не кажучи вже про сам лов. Навіть у нашій скелястій зоні хвиля вимивала споміж каміння скільки муті, що на відстані 5-7м від берега не було нічого видно. А про зону "В" і годі говорити, з піщано мулистим дном вітер замутив таке "какао" метрів на 15.
Скажу лише по своїм спостереженням. На самому початку, коли почав дути вітрюган, всі намагались боротись з стихією. Але пізніше майже всі почали просто машинально жбурляти приманки у воду, боротьби між спортсменами не спостерігалось, тому що про якийсь цілеспрямований лов не могло бути і мови. Довелось спостерігати,як один з членів команди майбутнього чемпіона, розмовляючи з сусідом по сектору, був дуууже здивований покльовкою і підсікши неочікуваний хвостик витягнув його на берег. Він просто реально випадково потрапив під ніс рибі.
Етап третій. Щевич і зона "повна С".
Старт. Я вже знаходився біля самого стабільного сектора,надиво він був вільним. Дав секретну відмашку Паличу і він помчав з стартового 17-го до 30. Решта спортсменів була надиво флегматична. По дорозі Іван зупиняється в 24 секторі,який працював теж досить стабільно, але по моїй міміці і жестам він зрозумів що не варто розмінюватись на
інші сектори і поквапився зайняти самий-самий.
Перших хвилин 15-20 жодного руху не спостерігалось, за винятком окуня якого піймав Влад зі Львова,доречі досить кльово прочухав зону і підібравши правильну відстань і вагу до кінця етапу назбирав ще 3 хвости і посів третє місце в зоні.
Я почав ходити по зоні спостерігаючи хто і як намагається зпригнути з нулика. Поспостерігав як працюють цьогорічні збірники, Тоха Овелько та Мясніков Олег. Вони стояли поруч і активно спілкувались, я спостерігав, слухав і тут краєм ока бачу що Іван сидить на камінні і активно заводить когось в підсак. Спрацював все таки сектор.
Сижу далі,слухаю коментарі. Тоха назвав його шайтаном, мабуть тому що всі в основному посмоктували,а він всетаки лупанув залікового хвостика. Не пройшло і 15-ти хвилин як я знову спостерігав боротьбу Івана з ще одним судачком. Я не витримав і пішов подивитись, в першому виявилось 700 з пісіком грам,а другий був за 900. З таким результатом в першому старті і при такому кльові який спостерігався можна було б і перекурити. Загалом картина до кінця етапу майже не змінилась, стабільно підловлювався Тоха, який доречі відійшов від нуля саме на "маніячках", а також Влад зі Львова.
Доречі слід відзначити, як Влад зайнявши в другому старті сектор де піймав Іван, простоявши в ньому хвилин 20, поступився ним Івану.
Влад сказав: "- Я люблю ловити свою рибу і чужа мені не потрібна".
Коли він поступився сектором, почали лунати вигуки від заздрісних суперників, які стояли в сусідніх секторах і чекали поки він звільниться,типу "Сколько вы заплатили Львову?".
Але весь етап так і пройшов без особливих змін, тільки з середини етапу почав активно підловлюватись Мкртчан Микола з Харківа.
Слід зазначити, що непогано було б мати рації.Вони б допомогли без "паліва" передавати інфу від координатора до спортсмена, а також між самими спортсменами. Щоб підказати мені доводилось бігати по зоні туди сюди, а це приваблювало увагу інших спортсменів, які могли втрутитись у боротьбу, зайнявши потрібний сектор.
Дуже дякую усім хто підтримав нас у цій поїздці, сусідам Львів"янам та завжди близьким Волинським спортсменам.
Олександру Жушману та Юрі зі Львову за смачну кухню.
Нашому пробивному водію дяді Саші.
А також хлопцям за те що вони не падали морально і до кінця намагались відловитись якнайкраще.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякуємо, Віталій, за добрі слова!
Сподіваюся наступним разом усі гуртом втілимо в життя свої напрацювання!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

tohin писав:...шкода того риба який зійшов у нього.Я спостерігав цю маленьку драму у нього з-за спини. Вже на самому звалі, практично на половині проводки,у нього відбулася зацеп-покльовка. Микола після удару підсік,але риба не зрушила з місця, Микола зробив потяжку, зона "С" була скеляста, тому траплялись ситуації коли риб після підсічки нюрав в каміння,або відразу шурував до бровки і там чиплявся...
А враження від мого риба-зішла... не передав?!:)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

А враження від мого риба-зішла... не передав?!
Вибачай, завтикав трішки, бо мінізвітик кнопався перед роботою.
Дійсно був ще один бонусний "незачьот" окрім Колькіного.
А саме прикольне в даній ситуації, так це те що KYMовий "зійшл" взяв точнісінько у тому самому секторі що і Миколин.
Прикро одне, було надмало часу щоб дістати бонуса з води. Цю ситуацію, як і схід у Миколи я спостерігав безпосередньо з-за спини спортсмена.
Сєрий, поглянувши на годинник, пульнув приманку вперед.
Буквально на другій чи третій паузі в проводці я побачив блискавичну підсічку, потім миттєве затягування фрикціона, дугу Луміса і декілька жимів. На відміну від Свірикового "зійшла" цей засікся надійно, але цейтнот часу не дозволив побавитись з більшичким. KYM пішов вабанк, штурманув його, це закінчилось так
швидко як і почалось. Через декілька секунд, як примака була вийнята з води, пролунав постріл, який ознаменував проміжний фініш..
.. а так хто зна, на якому місці могла б опинитись наша команда, якби бонуси нас трішки пожаліли :)
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
jeka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Звідки: Черновцы
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення jeka »

Тохін, коропи та сазани до заліку не йдуть :lol: А скоріше за все це були саме вони :)
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Jeka, 100 пудово були судакі,тому що і в першому і в другому випадку на приманках залишались характерні пошкодження.
Тим більше,що у Свірика до цього на ту приманку покльовок не було, а в KYMа кльуванув на свіжепоставлену, напередодні зроблену, тому там також без варіантів.
Просто реально недоля! :wink:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

На таку приманку, як я поставив перед вказаною покльовкою, хіба що обкурений короп клюнути міг )).
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Маханьке відево від МММ про ЧУ http://www.youtube.com/watch?v=etTwiTKcp5s
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 0 гостей