Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Віктор, 1 палочка це саме те, але судя по ціні -це скло?Важка мабуть?Цікаво чи бачив хтось, десь подібне в Рівному на даний час.Тільки вуглець.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

kolesdoc писав:Віктор, 1 палочка це саме те, але судя по ціні -це скло?Важка мабуть?Цікаво чи бачив хтось, десь подібне в Рівному на даний час.Тільки вуглець.
отой Golden Lion від Mikado це просто супер штука з огляду на ціна/якість
я вже одного подарував куму на ДР, іншого - брату :)

вони ще продаються в "Поплавку", мабуть ціна вже десь під 130 грн
матеріал - звичайно не вуглець, але ж фідер не потрібно цілий десь в руках тримати ;)

коротше - свої гроші відпрацьовує за перші три рибалки повністю :-)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення ZVod »

kolesdoc писав: Лише про досвід, або враження , або ще якась інфа- про вищезгадані палки.На даний час -як приклад вищеозначеного-сабанеевський фотон 3.0- 3.3м. :)
Якщо брати фотон то на мій погляд тільки фотон-про а не фотоновську бюджетку хоча перший явно дорожчий... має тонший бланк та як запевняє вся пропаганда цього російсько-китайського витвору якісніший сам карбон.... я тільки не зовсім зрозумів чому кінчик у цих фотонів двокольоровий (таке зустрічається дуже рідко) ... як на мене це зайве...
але дійсно як по ціні то альтернатив є багато....
сам особисто використовую на Горині і не тільки Trabucco Sygnum XT Bomb 3.2 Класний фідер медіум-лайт - ML. Кормак 50 г. середньої величини ще держить.... в цілому дуже задоволений, але річ делікатна - вимагає певних вмінь і навиків та й самого розуміння процесу....
Аватар користувача
Roman26
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 19 листопада 2010, 22:18
Телефон: +380975495736
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Roman26 »

добрий день.
скажіть будь-ласка яке зараз можна купити фідерне вудилище ціна до 170 грн.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Roman26 писав:добрий день.
скажіть будь-ласка яке зараз можна купити фідерне вудилище ціна до 170 грн.
рекомендую палицю "Mikado Golden Lion"
мають ще бути в "Поплавку", приміщення колишнього магазину "Обнова"

а взагалі можна походити по всіх магазинах, поспілкуватись з продавцями, потримати фідери в руках, потрясти, навіть віртуально покидати :)
що сподобається - те й бери ;)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Roman26 писав:добрий день.
скажіть будь-ласка яке зараз можна купити фідерне вудилище ціна до 170 грн.
по такій ціні - море китайців. що ляже в руку - те і беріть. головне визначитися де будете ловити і вже від цього підбирати довжину і тест фідера. а тоді вже дивіться на моделі конкретні. беріть самий легший - тоді будете ловити не тільки рибу а і кайф)
це, я так розумію, буде перший фідер, для початку
сезон відловите - зрозумієте - воно не воно )
а далі вже можна буде шукати дорожчий.
я б радив для початку купити щось в довжині 330-360 і тестом до 100г. 2-3 вершинки щоб було в комплекті
є багато цікавих статей по фідеру - можу в лічку скинуть
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

На Горині лювлю Мікадо Ультравайлет 3.6 120 гр. Палочка бюджетна, але я задоволений нею на 100%. Одне слово - універсал. Подібної вище класом купувати не збираюсь. Отримав премію за вибори і купив собі, як і планував, пікер Трабукко - 3 м до 40 гр. Фідери 3-3,3 м з меншим тестом (ніж 120 гр) навіть не розглядав. А дно тримає не палка. Годівниця/грузік і діаметр жилки, характер дня, наявність мусору. На Горині є місця де 50 гр достатньо, а де і 100 стягує. Помітив, що легшу але меншою площею годівницю течія зносить менше ніж "сотку" більшу за площею. Особливо на вдрізку поверхня-дно. А якщо жилка товста то взагалі. Тому міркую наступним чином - пікерок, жилка 0,16-0,18 груз/годівниця (15-20 гр). Допускаю волочіння по дну але можуть і від цього бути плюси. Але це лише міркування від яких аж руки сверблять)
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Юра »

stal1n писав:
Roman26 писав:добрий день.
скажіть будь-ласка яке зараз можна купити фідерне вудилище ціна до 170 грн.
рекомендую палицю "Mikado Golden Lion"
мають ще бути в "Поплавку", приміщення колишнього магазину "Обнова"

а взагалі можна походити по всіх магазинах, поспілкуватись з продавцями, потримати фідери в руках, потрясти, навіть віртуально покидати :)
що сподобається - те й бери ;)
У батька саме такий. 3.3 м. Хороша палка та він ловить на жилку, так що не знаю чи кільця витримають шнур.

Щодо пікера на Горині то, на мою думку, це нонсенс. Потрібна палка мінімум 90 гр. Кормушка на Горині до 50-60 гр і більше (найчастіше 40 гр) + корм + трохи запасу = мінімум 90 гр, а краще - 120 гр.

Щодо довжини, то я використовую 3.3 та 3.6. В кущах комфортніше ловити на 3.3, але буває більше сходів, хоча палка у мене скляна і дуже гнучка, а от на 3.6 ловити комфортніше (якщо місце дозволяє): легше виважувати рибку і обходити прибережне зілля і менше сходів. На мою думку, 3 м (не пікер) не потрібно брати, буде некомфортно працювати біля берега в зіллі і палка буде задубова.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

Юра писав: Щодо пікера на Горині то, на мою думку, це нонсенс. Потрібна палка мінімум 90 гр. Кормушка на Горині до 50-60 гр і більше (найчастіше 40 гр) + корм + трохи запасу = мінімум 90 гр, а краще - 120 гр.
Ага, а ще треба жилка не менше 0,3 і гачки 10 і більше :hi_hi_hi: Жарт)
Про свої практичні враження я звісно розкажу після риболовлі. Бо нова Трабукка ще води не бачила. Але, вважаю, що про пікери у більшості рибалок уявлення дещо спотворені. Подібне було колись з ультралайтовими спінінгами. Коли я почав обдумувати можливість/потребу придбання пікеру пошукав інфу в неті. Ось одна з перших статей що трапила на очі http://www.kubanfishing.com/index.php/d ... ikera.html
При бажанні можна знайти інші статті і відгуки на форумах. Певна річ що у пікера будть якісь свої недоліки порівняно з фідером при ловлі на Горині. Але ппри цьому неможливість використовувати на пікері важкі годівниці і груза не є однозначним мінусом ІМХО
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Roman26
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 19 листопада 2010, 22:18
Телефон: +380975495736
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Roman26 »

скажіть на рахунок фідерних котушок ціна до 100 грн
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Roman26 писав:скажіть на рахунок фідерних котушок ціна до 100 грн
мабуть до 100 грн нічого "фідерного" придбати не вдасться :(

звичайно Ви можете купити китайську катушечку, і ловити нею, мало того - отримувати задоволення, але така річ буде недовговічною

колись я подарував своєму колезі катушку "Line Winder"- це трохи краще за "Кобру"(IMHO), він був щасливий, і ловить на неї по цей день :)
щось типу такого:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

Roman26 писав:скажіть на рахунок фідерних котушок ціна до 100 грн
І про катушку і про фідера раджу походити по магазинах і подивитись - тут прайси усіх магазинів на пам'ять ніхто не знає :nez-nayu: Коли щось підшукаєте тоді можете на форумі у відповідній темі запитати про ту чи іншу штуку.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення trans »

stal1n писав:
Roman26 писав:скажіть на рахунок фідерних котушок ціна до 100 грн
мабуть до 100 грн нічого "фідерного" придбати не вдасться :(

звичайно Ви можете купити китайську катушечку, і ловити нею, мало того - отримувати задоволення, але така річ буде недовговічною

колись я подарував своєму колезі катушку "Line Winder"- це трохи краще за "Кобру"(IMHO), він був щасливий, і ловить на неї по цей день :)
щось типу такого:
Зображення
Згоден, тільки радив би брати з 6-ма підшипниками - набагато легший хід та витривалість.
Там маркування досить просте RD-86(6 підшипників), RD-84 (4 підшипника) - остання цифра - кількість підшипників.
Буква "і" в кінці маркування - (RD-86i) - наявність запасної шпулі.
Шпуля - аналог (вірніше, щось подібне) до 3000 від RYOBI. Фрикціон задній (що мабудь і доречно для фідера).
Більш якісна модель LineWinder DAGGER DR306i, але коштує дорожче.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення ZVod »

roony писав:
Юра писав: Щодо пікера на Горині то, на мою думку, це нонсенс. Потрібна палка мінімум 90 гр. Кормушка на Горині до 50-60 гр і більше (найчастіше 40 гр) + корм + трохи запасу = мінімум 90 гр, а краще - 120 гр.
Ага, а ще треба жилка не менше 0,3 і гачки 10 і більше :hi_hi_hi: Жарт)
Про свої практичні враження я звісно розкажу після риболовлі. Бо нова Трабукка ще води не бачила. Але, вважаю, що про пікери у більшості рибалок уявлення дещо спотворені. Подібне було колись з ультралайтовими спінінгами. Коли я почав обдумувати можливість/потребу придбання пікеру пошукав інфу в неті. Ось одна з перших статей що трапила на очі http://www.kubanfishing.com/index.php/d ... ikera.html
При бажанні можна знайти інші статті і відгуки на форумах. Певна річ що у пікера будть якісь свої недоліки порівняно з фідером при ловлі на Горині. Але ппри цьому неможливість використовувати на пікері важкі годівниці і груза не є однозначним мінусом ІМХО

якщо правильно ловити пікером на Горині то це може бути просто фантастика.... бо бровка може бути 1....1,5 м під самими ногами ... при довгому фідері кормушка лежить не там де потрібно .... при такій ловлі кормак 40г це дуже багато і завжди достатньо і тому не потрібно заморочуватися різними тестами ... тільки не зручно коротким бланком виважувати рибу (часом витягуєш руку з фідером вперед).... і ще один мінус - це неможливо обловлювати дальну бровку.... а все решта по пікеру тільки позитив ... і темп і точність .... для Горині потрібна така річ....

to roony: яка марка нового пікера, якщо не секрет?
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

ZVod писав:

to roony: яка марка нового пікера, якщо не секрет?
Трабукко Неокс
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість