Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Андрей, а нельзя ли хазяевам разъяснить, что мы рыбу выпускаем и возможно плата с человека была бы меньшей?
Сам факт платной рыбалки перебивает на нет весь кайф ловли рыбы. Я вообще предложил бы опять Горынь, только около АЗОТа например. Не знаешь что словишь - может монстра на 10-ку, а может окушка-пипирку - вот это заводит, да что я обьясняю - сам знаешь. :)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

KYM писав:Андрей, а нельзя ли хазяевам разъяснить, что мы рыбу выпускаем и возможно плата с человека была бы меньшей?
Сам факт платной рыбалки перебивает на нет весь кайф ловли рыбы. Я вообще предложил бы опять Горынь, только около АЗОТа например. Не знаешь что словишь - может монстра на 10-ку, а может окушка-пипирку - вот это заводит, да что я обьясняю - сам знаешь. :)
Я с тобой полностью согласен :!: И разъяснял, но и так пошли на встречу -
вообще берут по 100 со спиннингиста и 150 с карпятника… Не знаю, как карпятники, но спиннингист (к примеру как я – среднего достатка), не в состоянии заплатить 100 грн. за одну рыбалку :(. И говорил, что рыбу будем отпускать… И говорил, что если они хотят зарабатывать, то надо установить доступную для среднестатистического рыбака плату и возможно брать бОльшую плату с тех кто хочет отдыхать в домике (который строиться) и париться в бане :)
Но с другой стороны они не хотят большого наплыва рыбаков… Бояться, что могут приехать всякие там нежелательные…

Напомню, что хозяевам ставка нужен щенок овчарки для охраны, кто может этот вопрос решить думаю будет иметь льготы :)

А вариант с Горынью мне тоже нравиться - можно рассматривать, но не обязательно Азот (надоел за зиму - хочется новых мест :lol: ). Если еще народ выскажется за Горынь или любое другое место - устроим голосование….
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Як стало сьогодні відомо, призи від Спонсора - магазину http://fishing.dp.ua (м. Бровари) затримуються до 13.05.09. Прохання до усіх призерів 2 Зустрічі-рибалки - набратись терпіння. Ще раз прошу вибачення за затримку.
З повагою, В.В.В.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

[quote="Горыныч"]По поводу новой встречив Корчине, я думаю, что лучше провести ее в конце мая, например
30-31.


Ну, что будем записываться :lol: :
1. Горинич
2. В.В.В.
3. Patik
4. Boroda
5. Юра
6. Vob Ler
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Bizba »

Меня тоже запишите. Возможно поеду с батей, все зависит от его графика работы. Точно так же как в прошлый раз - смогу взять с собой ( в зависимости от того, едет батя или нет) 2-3 человек.
Контакты выше...
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Список учасників на сьогодні:
1. Горинич
2. В.В.В.
3. Boroda
4. Patik
5. Юра
6. Gennady
7. Vob Ler
8. Толик
9. Василь
10. Віктор
11. Bizba
12. Вільгуцький Олександр "Jigmen"
13. Вільгуцький Влад "StriDer"
14. Хитров Юрій
15. Сливінський Олег
16. We$t
17. Коля - приятель We$t-а

Стосовно дати - поки більш ймовірно, що буде на 31 травня.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

По ходу, поки 3 Фестиваль не розпочався відзначу наступне.
Сьогодні отримав призи від нашого спонсора магазин http://fishing.dp.ua (м. Бровари) щодо "2 Зустрічі-рибалки "Головень".
Отже, як і було обіцяно, призи наступні:
1. Спінінг Bass Pro Shops Extreme (XTR66MS-2 6’6’’, 1/8-1/2oz, 4-12lb, Power: Med,Action: Fast c9)
Зображення
або ось параметри
Зображення
2. Катушка Daiwa EXCELER 2000
3. Шнур Tuf-Line 6lb 125yd (green)
4. Воблери від Norman у кількості 3 штуки:
Зображення
4.1.DEEP BABY N (DPN-21 TSBO);
4.2.DEEP BABY N (DPN-54);
4.3.BABY N (BN-47).

Таким чином, вже сьогодні отримав приз Генадій (нік - Gennady) - катушка Daiwa EXCELER 2000. Власне, Gennady на фото із своїм призом
Зображення
Із іншими призерами - будемо домовлятися і вручати.
Отже, ще раз нагадую номінантів "2 Зустрічі-рибалки "Головень", які ще не отримали призи :
- Спінінг Bass Pro Shops Extreme (XTR66MS-2 6’6’’, 1/8-1/2oz, 4-12lb, Power: Med,Action: Fast c9) отримає Юрій із Млинова;
- Шнур Tuf-Line 6lb 125yd (green) отримає Толік з Рівного;
- DEEP BABY N (DPN-21 TSBO) отримає Іван із Млинова;
-.DEEP BABY N (DPN-54) отримає Вільгуцький Олександр (Львів);
-.BABY N (BN-47) отримає Андрій Белоцький (Луцьк).
Обіцяю, що по мірі отримання призів номінантами - буду виставляти інформацію на форумі.
Про всяк випадок ще раз лишаю свій мобільний - 8(099)735-04-33 (МТС) - Віталій

Від себе особисто і гадаю, що від учасників "2 Зустрічі-рибалки "Головень" також, висловлюю ЩИРУ ПОДЯКУ спонсору за отримані призи.
Молодці! Повага та шанування.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякуємо В.В.В за звіт! Декілька повідомлень видалив - не будемо оффтопити, попутньо виправив де-які тези.
Не учи рыбу плавать!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Сьогодні побував у смт. Млинові. Відвідав призерів "2 Зустрічі-рибалки "Головень".
Вручив призи від спонсора магазин http://fishing.dp.ua (м. Бровари):
- Юрію - спінінг Bass Pro Shops Extreme (XTR66MS-2 6’6’’, 1/8-1/2oz, 4-12lb, Power: Med,Action: Fast c9);
- Івану – воблер від Norman DEEP BABY N (DPN-21 TSBO).
Колективне фото хлопців із призами на фоні старого мосту та р. Іква виставляю.
Зображення
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Добавляю ще одного колегу із Луцька - учасника 2 та 3 Фестивалів - Сергія К., а також колегу зі Львову - Щитовський І.
Список учасників на сьогодні становить:
1. Горинич
2. В.В.В.
3. Boroda
4. Patik
5. Юра
6. Gennady
7. Vob Ler
8. Толик
9. Василь
10. Віктор
11. Bizba
12. Вільгуцький Олександр "Jigmen"
13. Вільгуцький Влад "StriDer"
14. Хитров Юрій
15. Сливінський Олег
16. We$t
17. Коля - приятель We$t-а
18. Щитовський І.
19. Сергій К.
20. artcool
21. Вадим (Луцк)
22. Дима (Луцк)
23. Василь (Ровно)
24. ....

Отже, із місцем та датою визначились. Місце - с. Корчин, дата - 31 травня.
По ходу вирішуємо організаційні моменти:
- час Зустрічі - пропоную на 5-00 у с. Корчин;
- дрова, вода, овочі та приправи на УХУ (рибних консерв не брати в жодному разі) котел на УХУ - це важливо!;
- формат зустрічі - активно пропонуємо як хочемо провести рибацький день - складаємо графік дня Фестивалю;
- відеокамера;
- дипломи учасникам 3 Фестивалю;
- інші важливі моменти уточнюємо - у т.ч. можливість узяти пасажирів-учасників 3 Фестивалю у кого є транспорт та вільні місця в машині (по можливості вказуємо координати, телефон тощо).
По всіх питаннях висловлюємо свої міркування та пропозиції.

Як вже стало доброю традицією - актуальним є питання Спонсорства та номінації.
Востаннє редагувалось 18 травня 2009, 19:38 користувачем B.B.B, всього редагувалось 2 разів.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

artcool писав:Можете й мене записати!!! Є одне місце в машині,і є котел,тільки не знаю на скільки літрів!!!
- враховано.
Стосовно котла - було б добре перевірити (можна міряти літровими банками чи 3 літровими або в пластикову 1,5 чи 2 літрову банку заливаємо водички і пішов процес вимірювання).
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Таких две встречи пропустил...С такими Людьми не познакомился! Непорядок! Теперь записывайте и меня! Транспорт есть могу забрать 3-4 человека. Контактный тел. 097 7042191.
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

ИхтиофилРыбопедович - Подяка за добрі слова та транспорт (гадаю, хтось скористається такою можливістю)
artcool - щодо котла зрозумів (все нормально).
Стосовно карпа на мікроджиг - Фестиваль присвячений окуню та щуці (формат Зустрічі-рибалки - не змагання, проте якщо водойма закритого типу - то за згодою учасників щось обміркуємо). Думаю, що ловля коропа на мікроджиг - буде цікаво. Одним словом - врахуємо, без сумніву.
Востаннє редагувалось 19 травня 2009, 10:02 користувачем B.B.B, всього редагувалось 1 раз.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

artcool писав:Транспорт!!! Є 1 місце, так як в мене купешка, ну точніше Таврія Пікап 2-х місна!!! А на рахунок карпа на мікроджиг,то це напевно неминуче і досить прикольно,бо навіть на відео такого не побачиш!!!
- зрозуміло. Можна дати телефончик, щоб можна було задзвонити - авось!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

artcool писав:Після звіту про рибалку в Корчині Горинича і роздумів про те що там безліч карпа спадає на думку така ідейка чи будуть враховуватись на зустрічі в залік коропи зловленні спіннінгом на мікроджиг!!! А при такій кількості цього короля водойм це дуже ймовірно!!!
Да, ты прав:
Горыныч писав: Сразу после этого был сильный удар (даже более похожий на мощную потяжку) почти под ногами и поэтому возможно подсечка была не совсем адекватная :(.
Я сразу подумал, что это была поклевка карпа, но не стал писать о своих предположениях :lol: .
Микроджиг почти не пользовал, поклевка была на Мепс Лонг № 2.
Хотя кое какой опыт ловли карпа на микроджиг имеется :)
Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей