Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Комерційна торгівля
Правила форуму
Створення тем щодо комерційний оголошень в даному розділі можливе лише з погодження адміністрації.
Ми завжди раді співпрацювати з організаціями, які підтримують заходи, що організовані адміністрацією ресурсу, таких як різноманітні конкурси, риболовні змагання, фестивалі, тощо.
З пропозиціями співпраці стосовно розміщення комерційних повідомлень та встановлення банерів пишіть, будь-ласка, на електронну пошту info@rivnefish.com
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Добрий день! Цікавить розкладушка PRo-Carp або щось в цьому стилі. Є щось таке?
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення Mihalych »

Получил крчки KAMASAN ;B651,B980,B983,карповые;B725,B775.Также ожидаю в ближайшее время пополнение по воблерам YO-ZURI;L-Minnow,ZZ POP ,
F621 3D 100 ,F622 3D 150,F683 3D Flat Crank,R725 3D Minnow 100,А также Eba Shad,Eba Popper, Eba Minnow тот же Arms Micro только расчитан для соленой воды.
И новинки F953 L-Minnow Heavy Weight (S)44,F954 L-Minnow Heavy Weight (S)66,F957 3DS Shad SR 65SP, F958 3DS Shad MR 65SP,F963 HGBL 3DS Popper 65F,F968 Hardcore Shallow Crank 65F,968R S JERKBAIT FW SP90,969F Hardcore Surface Crank 65F,
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення Mihalych »

Получил Duel Yo-Zuri
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення Mihalych »

Получил вот такой селикон:

Зображення
Зображення

на следующей неделе ожидаю:
Keitech-Sexy Impact . Live Impact . Swing Impact .Swing Impact FAT
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Можна ціни, пліз :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення Mihalych »

Получил пополнение по ZIPBAITS:Khamsin 70DR (SP)цвет 513,600 Khamsin 70SR (SP)Цвет513,Orbit 80 SP-SR цвет300,513,600.Rigge 90SP 90mm, 9.8gr, Suspending цвет513,600.ZIPBAITS Tiny Popper 4.8mm, 3.7g цвет 070 313 509.C`ultiva Tango Dancer 11gr. 95mm цвет 01 13 15 Крючок OWNER S-21№6 №8 широкое кольцо.Ожидаю 51653№8,10,12.Был завоз свежей прикормки ФИШ ДРИМ.Макуха в кругах,макуха пиленая для макушатников Зображення
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Mihalych писав:C`ultiva Tango Dancer 11gr. 95mm
Можно узнать цену?
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення anzud »

Купував в даному магазині змазку для катушки. Густа виявилася нормальною, а рідка не піддавалась критиці - желеподібна масса. На прохання повернення товару отримав відмову. Прикро... здавався хорошим магазином :-(
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення Mihalych »

anzud писав:Купував в даному магазині змазку для катушки. Густа виявилася нормальною, а рідка не піддавалась критиці - желеподібна масса. На прохання повернення товару отримав відмову. Прикро... здавався хорошим магазином :-(
Во первых, фирменные товары я на оптовых базарах не закупаю,во втоых,перед тем как в чем-то обвинять стоило бы порыться основательно в интернете. Я порылся вот цитата:
На смазке от Ryobi, смотри на колпачке рисунок. Там наклейка соответствующая.Для подшипников- рисунок роликоподшипника, для шестерен- соответственно рисунок шестерни.А сам тюбик одинаковый.
--------------------------------------------------------------------------------
Название: Re: Смазка для безъинерционных катушек
Отправлено: sergant от Март 16, 2009, 21:44:18
--------------------------------------------------------------------------------
Спасибо,будем знать!Я не думал,что они в одинаковых тюбиках выпускают и густую и жидкую
--------------------------------------------------------------------------------
Название: Re: Смазка для безъинерционных катушек
Отправлено: Vovk от Март 16, 2009, 22:22:54
--------------------------------------------------------------------------------
Ну я бы не сказал что она прям жидкая.Просто не сильно густая и прозрачная на цвет, а для шестерен более густая, но не сильно и бело кремового цвета. Я только ими и пользуюсь.
А вот и адрес: http://fishing.lugansk.ua/forums/index. ... opic=783.0 А насчет возврата таких вещей, не в обиду будет сказано, я же не знаю сколько ты ее использовал. :)
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

На рахунок lubricant oil Ryobi -та що з підшипником на ковпачку/ну типу рідка/, то купував в одному з київських риб.магазинів в 2009р.При покупці і до останнього часу -консистенція гелеподібна/не олієподібна/.Користую для профілактики/змащування/ підшипників котушок,ИМХО -пристойна змаска.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення AndreyK »

kolesdoc писав:ИМХО -пристойна змаска.
+1
Покупал там же, в "Серебряном Ручье" - никаких нареканий.
Смазка для подшипника ролика лесоукладывателя и должна быть гелевой, а не жидкой. Если закапать в ролик жидкое масло, то при вращении ротора катушки оно очень быстро вытекает наружу под действием центробежной силы, и подшипник остаётся практически сухой. Потому и вводится в смазку гелевый загуститель, чтобы она не была слишком текучей.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення anzud »

Mihalych писав:
anzud писав:Купував в даному магазині змазку для катушки. Густа виявилася нормальною, а рідка не піддавалась критиці - желеподібна масса. На прохання повернення товару отримав відмову. Прикро... здавався хорошим магазином :-(
Во первых, фирменные товары я на оптовых базарах не закупаю,во втоых,перед тем как в чем-то обвинять стоило бы порыться основательно в интернете. Я порылся вот цитата:
На смазке от Ryobi, смотри на колпачке рисунок. Там наклейка соответствующая.Для подшипников- рисунок роликоподшипника, для шестерен- соответственно рисунок шестерни.А сам тюбик одинаковый.
--------------------------------------------------------------------------------
Название: Re: Смазка для безъинерционных катушек
Отправлено: sergant от Март 16, 2009, 21:44:18
--------------------------------------------------------------------------------
Спасибо,будем знать!Я не думал,что они в одинаковых тюбиках выпускают и густую и жидкую
--------------------------------------------------------------------------------
Название: Re: Смазка для безъинерционных катушек
Отправлено: Vovk от Март 16, 2009, 22:22:54
--------------------------------------------------------------------------------
Ну я бы не сказал что она прям жидкая.Просто не сильно густая и прозрачная на цвет, а для шестерен более густая, но не сильно и бело кремового цвета. Я только ими и пользуюсь.
А вот и адрес: http://fishing.lugansk.ua/forums/index. ... opic=783.0 А насчет возврата таких вещей, не в обиду будет сказано, я же не знаю сколько ты ее использовал. :)
Можливо й так, але мені не змогли чи не захотіли пояснювати ці нюанси ні вчора коли я купував ні сьогодні. Розрулювати мої притензії ніхто не хотів. Справа не в 20 грн., мене вважають злодієм який хоче вкрасти ваш товар, і Ви в тому числі. :-( Без обід, але в ваш магазин я більше не ходок. Тема закрита.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Сім років для катушок ріобі використовую ці змазки, ніколи ніяких нарікань не було. :men:
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення proteus »

тоже не понимаю смысл менять 20 грн смазку .. Это ж расходник .. Все равно что открыл зубную пасту, два раза зубы почистил и пошел менять .. Используйте для других катух и все ...
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Рибальська крамниця "Серебряный ручей"

Непрочитане повідомлення anzud »

Так і буде, справа в тому, що я вважав товар не якісним, а те що він нормальний мені ніхто не пояснив. Ладно, проїхали.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Закрито

Повернутись до “Рибальські магазини, інтернет магазини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість