Запитання - відповіді (бліц)

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення KYM »

Увага!!!
В темі без оффтопу!
Запитав, отримав відповідь, прочитав, подякував. Обговорення - у темах, які вже існують!
Дякую за розуміння.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

Хочу на майські празники виїхати в Хрінники шашлик пожарити, а також заодно взяти з собою вудочку. Таке питання в якіх місцях на водосховищі дозволено ловити? Чи можна по коліна заходити в водойму ? Щоб часом нестати на нерестилищі, а то буде крику типа "ми тут рибу запустили а понаїхали Ровенські і всю виловили". Буду вдячний завідповідь. То що одною вудкою можна ловити і не можна з човна то я знаю.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

шо це за хрєнь? по ходу якийсь поплавок, а от куди його приточити не пойму
Зображення Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Горыныч »

DerSieger писав:шо це за хрєнь? по ходу якийсь поплавок, а от куди його приточити не пойму
Водоналивной поплавок, используется в спиннинге на ряду с бомбарда-сбирулино для заброса легких приманок типа мушка, микроблёсенка или майского жука (хруща) на крючке при ловле голавля на снос...
Ховай до весны :-)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

У меня вопрос имеется: а как сохранить до весны силикон, чтоб он был такой же мягкий и эластичный? Какими смазками пользуетесь, или чем пропитать(торговые марки, спец средства...)??? Или какие специальные условия хранения? Отловился первый год, опыта нет, добра иимеется не мало-жалко...
Не хотелось бы по весне опять бегать по городу в поисках свежего силикончика(его и так подходящего не просто купить) , хотя обязательно чего-нибудь прикуплю... Спасибо!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення trans »

Vob Ler писав:У меня вопрос имеется: а как сохранить до весны силикон, чтоб он был такой же мягкий и эластичный? Какими смазками пользуетесь, или чем пропитать(торговые марки, спец средства...)??? Или какие специальные условия хранения? Отловился первый год, опыта нет, добра иимеется не мало-жалко...
Не хотелось бы по весне опять бегать по городу в поисках свежего силикончика(его и так подходящего не просто купить) , хотя обязательно чего-нибудь прикуплю... Спасибо!
Покрити шаром рідкого силікону (продається в кожному риболовному магазині у вигляді балончиків а також серед будівельних матеріалів), попередньо відсортувавши твістери по кольорам в окремі пакетики. Зберігати пакетики закритими і в темному місці.
При виборі рідкого силікону варто звернути увагу на його запах (деякі з силіконів мають дуже виражений "резиновий" запах).
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Vob Ler писав:У меня вопрос имеется: а как сохранить до весны силикон, чтоб он был такой же мягкий и эластичный? Какими смазками пользуетесь, или чем пропитать(торговые марки, спец средства...)??? Или какие специальные условия хранения? Отловился первый год, опыта нет, добра иимеется не мало-жалко...
Не хотелось бы по весне опять бегать по городу в поисках свежего силикончика(его и так подходящего не просто купить) , хотя обязательно чего-нибудь прикуплю... Спасибо!
І без будь-якого покриття в пакетах силікон проживе не один рік. Або навіть в ячейках в рибацьких коробках, якщо вони щільно закриті.
Таким чином в мене лежить силікон з юрського періоду :) і нічого з ним не робиться.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Рома »

Хто може пояснити наступне. Коли після тривалих морозів різко настає потепління (відлига), то риба, у крайньому разі на деяких водоймах, починає задихатися. Таку картину спостерігав неодноразово у тому числі і цього року, коли після морозів пішли дощі. :du_ma_et: Чув різні версії, проте хотілося б почути вірну.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

може зверху по льоду утворюється тоненький шар розтавшого снігу/льоду у вигляді води ...
і виходить ще більша перепона для доступу кисню.... :-(
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Рома »

Журнал "Рыбачьте с нами" зараз виходить з DVD диском чи ні? Хто в курсі?
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Всім привіт! У мене сталася проблемка. Був на риболовлі і поломався бур (став у вигляді гармошки :) ). Зараз хочу брати новий бур. Підскажіть будь-ласка який краще брати і де (ціна і якість - не дуже дорого) ?
P.S. Дякую за відповідь
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення PASHA »

Підскажіть, будь-ласка, Барнаульський лідобур - хороша річ чи швидко ломається? бо мора и рапало, то знаю що хороші, а от на рахунок барнаула - ціна якість :du_ma_et: ????
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Рома »

PASHA писав:Підскажіть, будь-ласка, Барнаульський лідобур - хороша річ чи швидко ломається? бо мора и рапало, то знаю що хороші, а от на рахунок барнаула - ціна якість :du_ma_et: ????
Знайомий користується (130) - нарікань не має, задоволений. Ціна дорівнює якості, проте стережіться підробки http://fion.ru/obzor/341/.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення nazrik »

Люди хто знає коли виставка "ОХОТА І РИБАЛКА" в Києві в цьому році, хочу поїхати :ti_pa:
Дякую :a_g_a:
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей