Мікроджиг

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення trans »

Костя писав:Якщо гачок з довгим цивйом то можна на гачку!
Костя, до чого я тебе підводив, це вже получається не шарнірне зєднання а класична жорстко закріплена джигголовка (коли грузик закріплений на гачку :) )
Також хочу також подати свої роздуми. Я звичайно спінінгіст-початківець, але коли починав ловити на спінінг (в минулому році) цікавився азами і тому приділяв цьому питанні багато уваги (до речі тему (чи питання), про яку Сергій (КУМ) згадує і в якій він дав щиру і відверту відповідь, створив саме я.
Я вважаю що на маленьких грузах (менше 2 грам) шарнірне зєднання майже непрацює (сила тертя в заокругленнях малих радіусів майже адекватне межі ступеня вільності рухомої головки). До речі так само часто відзиваються про маленькі вертлюжки - говорять що толку з них ніякого, вони всерівно при навантаженні не обертаються (я це також підтверджую-проводив власноручно експеримент).
Тепер дальше про "ушастіки". При малих грузах, при поганій якості (тобто заокругленні) вушка гачка, вушка мініатюрного "ушастіка", таке зєднання майже не працює, а часто заклинює і робить перехльости (погоджуюсь 100% з Патіком). Тобто виграш в покращенні покльовок за рахунок "більш рухливості насадки" нівелюється (зменшується) можливістю перехльостів, заклинювань і т.д.
При грузах більше 2-х грам (особливо коли шарнірні зєднання якісні), шарнірні головки мають дійсно перевагу в кількості покльовок але однозначно програють в засіканні.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Визначати, та спорити який монтаж кращий діло не вдячне.
Як написав ПАТІК;
Сам использую оба типа монтажа в зависимости от условий ловли и не могу сказать, что отдаю предпочтение какому либо.

Зрозуміти, який монтаж потрібно можна тільки на березі водойми.
Давати загальні рекомендації по мікроджигу, я рахую що діло не вдячне.
На минулорічному Чемпіонаті Області я наприклад був змушений міняти монтажі переходячи з сектора в сектор.
Навчитись правильно приміняти монтажі найкраще в рибалок які вміють та знають як їх приміняти, бажано це робити на риболовлі.
Ще можна подивитись та для себе багато чого взяти на різного роду змаганнях, адже там рибалки-спортсмени використовують саме передове, що з'явилось на риболовному ринку і не тільки.
Я б порадив краще один раз побачити як це робиться ніж сто разів почути.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Микроджиг

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Не являюсь поклонником этого вида ловли (хотя и ловлю окушка по необходимости) не мог не обратить Ваше внимание на эту статью Олега Сизона:
О СТИЛЯХ СПОРТИВНОГО МИКРОДЖИГА (ПОПЫТКА СИСТЕМАТИЗАЦИИ)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

По проводкам

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Микроджиг

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Костя
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 28 квітня 2010, 21:11
Телефон: 0967229258
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення Костя »

Цікаво, чи використовував хтось з форумчан мікроселікон для ловлі окуня зимою? Можна назвати це підльодним мікроджигом. Думка прийшла давно, от тільки спробувати ніяк немає часу.
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення Vik »

Костя писав:Цікаво, чи використовував хтось з форумчан мікроселікон для ловлі окуня зимою? Можна назвати це підльодним мікроджигом. Думка прийшла давно, от тільки спробувати ніяк немає часу.
по даній темі колись читав статтю на фіоні, суть наступна:
та сама "гирлянда" на яку ловлять літом деякі спінінгісти, ставлять вони 3/4 або 1" твістерки, автор переконував, що снасть ну просто бомба, і знизу фотка була з калоритним москаликом в руках котрого вище описана приманка з парою солідних горбилів, якщо покопатися то думаю цю статтю можна нарити на фіоні :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення spaik »

Цікаво,люмінісцентна(скажімо жовтого відтінку)монолєска,з*єднана безпосередньо із джигголовкою або"чебурашкою"чи не відлякує рибу?
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення Samuraj »

sasha1 писав:(скажімо жовтого відтінку)монолєска
Лучше если монолеска будет прозрачной, без оттенков, так спокойней :) , не надо будет отсутствие клева спихивать на цвет лески. :-) Если шнур, то поводок из флюра. Хотя у дайвы и санлайна есть интересные монки не люминисцентных конечно,но по сравнению с прозрачной ярких оттенков...
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення spaik »

Зрозуміло на рахунок люм.лєскі,а щодо моно для МКДЖ ,хотілося б детальніше почути які"монкі",окрім вищесказаних придатні для цієї справи?
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Задумайтесь над шнуром. Микроджиг это тот же джиг только с приставкой микро, выше чуйка, лучше контроль, больше кайфа, опять же прочность на розрыв :) Поройтесь на харьковском форуме, найдите статью Олега Сизона, он красиво написал про два стиля ловли со шнуром и моно, их плюсы и минусы. Я моно не люблю, ловля своеобразная, хотя бывают моменты, когда она здорово выручает некоторых :)-(: в мегадроче мормыхой наноокуней. :-) Походите по рыбацким магазинам, до 50-60 грн можно выбрать подходящую леску диаметром 0.09-0.12. у меня на одной из катушек намотана, если не ошибаюсь 0.115 Colmic.
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення spaik »

Сеньк*ю за інфу,обов*язково зайду до харків*ян,просто планую придбати і монку,і шнур(прошу вибачення за маленький відступ від теми наперед,шнур шукаю DRAGON INVISIBLE BRAID CRYSTAL CLEAR,"однако"реально найти в нас проблема).
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

sasha1 писав:шнур шукаю DRAGON INVISIBLE BRAID CRYSTAL CLEAR,"однако"реально найти в нас проблема).
А почему именно этот шнур??? Потруси инет, информации море по шнурам для микроджига. Этот шнур слишком твёрдый.
Зображення
DRAGON INVISIBLE BRAID CRYSTAL CLEAR зайди в "Поплавок"(маг."Обнова") там был точно.
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення spaik »

Данке шон І Вам, за точку,як не сьогодні,то завтра навідаюсь цей маг. DRAGON - один із варіантів(якщо найду потрібний "діаметр").А тощо твердуватий-не біда,з м*ягкими в мене інколи бувають "конфуси",тому мені зручніше мати
справу із жорсткими вєрьовками(це суто моя думка)
.Після прогляду http://www.spining.kharkov.ua/index.php ... estdia.php в мене з*явилися інші запасні варіанти у виборі шнурівки для МКДЖ.
P.S.Там де три крапки,я маю наувазі адресу сайта вказаного мною,пропущені такі символи?n=snasti/php(а статейка,то цікава)
Востаннє редагувалось 06 січня 2011, 01:42 користувачем spaik, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Мікроджиг

Непрочитане повідомлення trans »

sasha1 писав:.А тощо твердуватий-не біда,з м*ягкими в мене інколи бувають "конфуси",тому мені зручніше мати
справу із жорсткими вєрьовками(це суто моя думка)
Для мікроджига все-таки краще мягкий шнур, особливо коли вага насадки до 1 грама.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей