р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

У неділю, 30 листопада, на берегах Горині нижче "шлюзу було помічено одразу 8 членів РО ФРС!!! І це без Миколи Свірика, який здається, звідти не вилазить... Де звіти???
Ми з Дімоном, нікуди не поспішаючи, обловили 5 ям і приямків... На так званій Школьній у Дімна було три покльвки, одну з них він реалізував - судачок в р-ні 500 грамм... незачет, однако...
На дальній ямі аж за мостом, за Рубче, на Підмогу прийшли два Петра - Степчук та Фічук. У першого було кілька клевак і, зрештою, він виволік з пучини Горинської офігевшого судачка грам так до 350. Незачет...
Зрештою, і у мене два раза з фарватера щось вдарило і навіть оставило сліди зубів, а, зрештою, з під дальнього берега, на падінні з бровки - чіткий удар... Але то був не судак, за яким ми полювали, а щучка... Але в залік пішла - 850 грам...
TOХA, зранку на цій же ямці підбагрив ляща вагою під півтора кіля...
Спортсмени, де залікова риба??? :wink: :D 8O
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Від себе можу сказати одне - Свірик щось постійно їсть перед риболовлею :D
Наприклад, цього разу після трьох залікових судаків, він ще вмудрився підчепити сома, подивитися на димлячий фрікціон та насолодитися картиною під назвою "Розігнуте заводне кільце" 8O
Морду сома Микола та стоячий разом з ним на одній точці Стартер так і не побачили, але кажуть, шо то був "локомотив" :D
Віктор відзначився судачком на пів-кіля (відпущений).
Я в своєму репертуарі - рукі криві, ловити не вмію, нічого не зловив, але перетворити свій кашель у конкретну болячку мені вдалося...
Отже сиджу вдома, гавкаю, лікуюся...
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав: Я в своєму репертуарі - рукі криві, ловити не вмію, нічого не зловив, але перетворити свій кашель у конкретну болячку мені вдалося...
Отже сиджу вдома, гавкаю, лікуюся...
Одужуй, дружище! Субота та неділя передбачаються сприятливими для риболовлі. Можливо і я Вам на хвіст впаду...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Спасибі, брате!
Буду намагатися :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Суббота, 29.11.08

Утро.
Договорившись с Олегом-Ровно решили совместно проверить Горынь в районе с. Сергеевка (поблизости от места жительства Олега).
Почти :) не поблудив на машине в темноте и постоянно корректируемый Олегом по телефону около 6-30 встречаемся!
С фонариком пробираемся к берегу и начинаем пробовать ловить на яме за ж/д мостом. Надо отметить, что Олег оч. предусмотрительно взял с собой сучкорез – этот чудо инструмент позволил подготовить место для забросов в считанные минуты (а сколько перспективных мест мы проходим мимо, не имея возможности залезть/покидать из-за прибрежного кустарника…).
Зображення Зображення Зображення
После прошлись ниже по течению, где есть на мой взгляд перспективные судачьи места, но на мой джиг на 2-й ступеньке перед свалом в яму откликнулась только небольшая щучка.
Зображення
Места посмотрели оч. интересные, да и старицы там есть неплохие. Весной надо обязательно там покидать…
Зображення Зображення
Спасибо Олегу за встречу и знакомство! Надеюсь, в скором времени еще увидимся!
А то, что судака не нашли – это не страшно…
На то видимо, есть ряд причин:
- малая численность популяции судака в Горыни.
- и в одной статейке читал, что судак двигается перед ледоставом в верх по течению и этим видимо и объясняется более частые факты его поимки возле дамб…
Олег остался рыбачить на старице, о чем надеюсь хоть кратко отчитается…

Вечер.
По семейным обстоятельствам был вынужден поехать после обеда в Деражно. Разгрузился и на Горынь, цель – поиск судака тут…
Обследовал перспективную ямку в районе старицы. Здесь, швагро на неделе словил щуку на 3 кг и в этот день 2 – 0.8 и 1,2 кг., но он кидал с другого берега старицы, что гораздо удобнее… На противоположном берегу встретил рыбачка, говорил 2 шт. взял (вроде :lol: – сильный шквальный ветер мешал слышать все слова) и был выход щуки под моим берегом – покидал там, но щуки видимо там уже не было. После прошелся далее по оч. закоряженому участку Горыни (на 3 последних фото), ИМХО – судаковые места. Правда больших ям я там не нашел, но и далеко не ходил – темнело…
Зображення Зображення Зображення
Вот такая суббота, но я этим днем доволен.
[/b]
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

29-30/11/2008 ОЛЕКСАНДРІЯ

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Останні денькі осені...
Зустрілись, як Горинич писав, ще затемно, дуже сильний вітер, напрямок не характерний, здаеться південий, рябь на воді. Пройшли в пошуку судака з 1,5 км Горині, Андрюша витянув щучку, по судаку нажаль 0, що природньо викликало припущення, може його (судака) взалі нема на цьому участку горині? :roll:
Колегі! Є такі, що ловили судака на участку Олексадрія, Сергіївка, Волошки??? Цікаво було б дізнатися...
в 10.30 Андрій поїхав по справах, я вирішив продовжити.
Проходивши до 15.00, і наступний день з 11.00 майже до темна, я нічого не зловив, лише один удар! на хвості твістра характерні щучи порізи! О такі результати вихідних по рибі!

Проте, я познайомився з Андрієм-Гориничем, дуже приемною людиною, досвідченим рибалкою! Дякую тобі, друже, за поради та приємне, рибацьке спілкування, особисто для мене дуже цікавє та корисне!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вчора на Горині був прокльов риби. В активі у рибалок соми, судаки і щуки. Самий успішний рибалка Свірик Микола в заліку 3 сома і 9 судаків, незалікові риби відпущені.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Найбільший сом - 3,9 кг. Він подарував Миколі 20 обалдітєльних хвилин виважування трофея =). Судаки в районі 1 кг.
Зато судак близько 2 кг був у Романа.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
shanik
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shanik »

Вчора нашою компанією(Ракета+) був здійснений ПЕРШИЙ виїзд на Горинь. Вислухавши і прочитавши всю інформацію вирішили обрати місцем висадки околиці населеного пункту Деражне. Близько 8-ї ми закінчили пошуки за допомогою карти і «мєсних» і почали штурм.
Зображення
Річка виявилась схожою на Стир але з чіткішим донним рельєфом і «дзвінкішим» дном. Знаючи про корчі озброїлись офсетами (крім Анатолія Ф. який скоро передумав). Всім дуже хотілось Судака якого ми на спінінг ще не ловили, але першою в мене близько 9 «вистрелила » «кілуха».
Зображення
Хвилин за 15 Саша перевершив мене більш як в два рази.
Зображення
Такий початок налаштув нас оптимістично але далі наступила пауза яку підпсували якісь «туристи» що заплели кілометр річки «закидухами».
Зображення
Близько 11 мої стуки по дну на середині річки перевав сильний і дуже різкий «стук» у відповідь. Риба без ривків почала давити вниз і проти течії а потім ломанулась в рівчачок під «нашим» берегом де була «відірвана » від дна і при допомозі Валери (незручний берег) Він опинився на березі. 1.900. Мій перший на Горині а заодно і найбільший з впійманих судаків.
Зображення
До вечора було ще зо 5 ударів дрібних щучок в «хвіст» але зловив лише одну Анатолій Ф.
Підсумок: на Горині побували, судака зловили.
П.С. Всі зловлені прекрасно прсіклись офсетами,незловлені били явно мимо гачка.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На вихідних вирішив половити хижака. В суботу якраз збирались порибалити кум Віталій і Андрій Брежицький. Созвонившись вирішили поїхати на Деражно. Там і щука водиться і Горинь недалеко. Невстигли ми приїхати на став, як під'їхав власник і попросив нерибалити, по причині вилову риби сітками. Ми зібрались і переїхали на стариці Горині. Трішки порибаливши я згадав, що під Сарненським смт. Степань на р. Зульня по весні брала щука.
Порадившись вирішили переїхати на Зульню. Перше, що впало в очі, це рівень води впав, і трава не докінця опустилась. Розбились на дві групи, я з сином Віталія Антоном пішов по берегу в ліву сторону, а Андрій з Віталієм в праву. Перепробувавши масу приманок і недобившись жодної покльовки, ми повернулись в Рівне.
Ввечері мені зателефонував Василь Леонідович давній мій хороший знайомий і запросив порибалити на горині в ройоні «АЗОТУ». Мене ця пропозиція сильно заінтриговала так як в цьому районі на вихідних можна зустріти мінімально десять рибалок спортсменів.
Десь о дев'ятій ми на греблі, тільки щоб неробити суботніх помилок і нешукати рибу всліпу, я вирішив зателефонувати рибалкам спортсменам які можливо вже рибачили. Першим кому я зателефонував був Степчук Петро і я непрогадав. Петро зі своїм другом Фітчуком Петром теж рибалкою спортсменом якраз надували резиновий човен. Дізнавшись де знаходяться хлопці, ми попрямували до них. На місці ми одразу зустріли рибалок спортсменів, що свідчило, що риба тут має бути. Першим мене зустрів Форманюк Віктор, і як інструктор розказав де підводою коряги і на які приманки рибачити. Прослухавши лекцію молодого бійця ми приступили до риболовлі. Віктор нам уступив своє місце, адже підходів нормальних до Горині не так вже і багато. Василь розпочав обловлювати яму, а я змістився трішки лівіше, де до цього рибалив приблизно годину Марчук Віталій. Навпроти нас розташувались Лисиця Антон, Свірик Микола і Марчук Віталій, зліва на човні Степчук Петро і Фічук Петро. Поки, що ніхто риби неспіймав. Згідно рекомендаціям Віктора я поставив монтаж і на другому забросі відчув покльовку, риба зійшла з офсетного гачка. Мій реанемований перероблений з нахлистового вудилища 5-6 класу спінінг непросік рибу. В цей день я ловив спінінгом, якого переробив з нахлистового вудилища. Весною на змаганнях в Панталії якась добра людина доки йшло жеребкування зломала кінчик. Я зовсім як недивно не розстороївся, адже «ЛУНАКІЯ», яка стояла поряд зосталась цілою. Відемонтувати все невистачало часу і ось нарешті за декілька днів до риболовлі, я поставив фідерний 1 OZ кінчик на так званий нахлистовий спінінг.
Згадавши прислів'я, що новичкам на риболовлі везе, така риболовля для мене була в новинку. Я продовжував далі рибалити. На другому чи третьому забросі мій спінінг знову чітко просигналізував про покльовку і я підсік з більшою силою. На другому кінці снасті щука робила всякі викрутаси, але параболічний строй спінінга гасив всі її спроби. І ось перша щука на березі. Настрій піднявся, адже тещі Катерині Андріївні небуде стидно дивитись в очі після риболовлі. На свій день ангела теща просила привезти щучку, для того, щоб пригостити своїх гостей які зберуться ввечері. Риболовля мені полчала подобатись все більше і більше, через декілька забросів я заробляв покльовку неодмінно. Вивчивши дно я робив проводку біля затопленого куща, і тільки приманка проходила біля цього місця я заробляв покльовку. Зловивши таким чином ще одну щуку, заробивши сход щуки біля ніг і декілька покльовок, я вирішив замінити офсетний гачок на джигголовку. Тим часом Степчук зловив теж щуку. Підійшли поздороватись Свірик, Лисиця і Марчук. Доки я міняв оснастку, Свірик з місця де в мене клювали щуки, на першому забросі теж заробив щучу покльовку, а так як він на Горині останнім часом ловить без поводка, то щука легко зрізала приманку. Кльов на деякий час притих, яле за хв 5 знову розпочався. Сходів вже небуло, спінінг чітко фіксував покльовки. Зловивши ще дві щуки, я вирішив , що мені достатньо я зробив перепочинок. Зробивши флюрокарбоновий поводок Леонідовичу, я вже хотів піти збирати дрова для костра. Рибалки тут розпочали зауважувати, що в мене в хаті 5 дівчат і всім невистачить, отже потрібно, ще одну зловити для рівного щоту. В це час Фітчук Петро ловить непоганого судака, Василь Леонідович зацепив щуку і зі словами, якщо щука перекусить флюрокарбон я тобі покажу де раки зимують,благополучно витягує її на берег. Взвши спінінг я знову відправився ловити, за хв 5 ловлю п'яту щуку і заробляю покльовку сома або судака.
При покльовці потяжка була такою сильною, що я ледве не впав в річку. Врезультаті розігнутий гачок, а в голові картинки монстра. Було бажання попробувати всеж таки його зловити, але завадив зацеп на місці мого лову одного з Петрів. Постукавши по затопленому кущу відцепом хлопці розігнали рибу і мені нічого вже не залишалось, як іти і збирати дрова на костер. Для того , щоб сало смажене було смачніше, я попросив дістати Степчука з багажника чарчину, до речі Петро дуже завбачливий і для святкування в нього завжди є. Розпалили кострик, на смажене сало зібралась добра компанія, підтягнувся і Василь Степаньюк, який полюбляє їздити на риболовлю на Горинь. Смаження сала і розмови про риболорвлю затягнулись і далі рибалити небуло великого бажання. Всеж таки ми з Василем Степанюком, який добре знає річку вирушили пошукати судака. За метрів 300 від нашої стоянки ми остановились на перспективному місці. Кльову небуло, ми зустріли ще одного рибалку спортсмена Олександра Жушмана, який зовсім недавно в цих місцях зловив два судака на 2.5 кг. І 1 кг. Не видержав видно сидіння перед телевізором і Брежицький Андрій приїхав теж порибалити. Так ми втрьох і до кінця риболовлі шукали судака, якого зумів спіймати
тільки Василь, він же заробив покльовку крупної риби яка нажаль зійшла. Річка мене приємно здивувала наявністю великої кількості рибалок, що видно свідчить про її відрордження. В останній час рибінспекція взялась за «ЕЛЕКТРОЛОВЩИКІВ» і «ПІДРИВНИКІВ» видно перші результати. Хочеться подякувати всім рибалкам які допомогли мені зрозуміти рибалку хижої риби на Горині, і за прекрасно проведений час на природі.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Shanik, EXPERT - 5 баллов, хорошие выезды, отличные результаты, классные отчеты!!!

У меня грусный отчет:

Суббота, 06.12.08
Не спалось, чтобы не беспокоить близких тихонько собрался и в 6 уже выехал. В машине долго готовил приманки и снасти… как только стало сереть – на «свое» место с нетерпением делаю первые забросы, но до 9 часов – ноль, ни тычка… Пошел по берегу облавливая почти все подходы к воде…
Зображення
Очередной заброс - джигу уже снесло течением почти под самый берег, неглубоко (ИМХО метра 1,5), вот она перевалилась через коряжку, упала на дно, чувствую плетенка скребет по веткам (той же коряги или новой...), вот перевалилась и упала на дно, надо бы выматывать снасть – впереди куст над водой … и вдруг Тяжесть (без удара) – подсечка –Есть! обвожу судачка на спиннинге вокруг торчащих над водой кустов, подвожу к себе, справа/слева кусты – спиннингом не выволочешь на берег (подсаком не пользуюсь), беру за плетенку и только приподнял над водой… судачек трепыхнулся, упал в воду мне под ноги (почему то вместе с твистером во рту :roll: ) и стоит…
Прыгать за ним в воду? был бы помоложе и было бы потеплее - мог бы и прыгнуть :lol: . Постоял он так сек. 5 развернулся и пошел поверху на средину речки и нырнул…
Думаю, что ж случилось – подсек хорошо, глянул на офсет – а он поломанный…
Зображення
Я то всем хвалюсь какая у меня плетня хорошая – офсеты на зацепах ломает, а оказывается, что плетенка хорошая, а офсеты – гам… Не то, что б совсем хреновые (ловил же судаков и не одного…), но после того как пару раз на коряге разогнешь, а потом согнешь – ломаются…
Расстроился я сильно – хотелось дочке судачка привезти, и неплохой был – думаю 1,2-1,3 кг…

Ну, думаю – ничего, еще не все впереди – один взял, может еще возьмет…
Покидал на этом месте, иду дальше – на средине речки четкий удар, подсечка – пусто :(. Осмотрел головку – четкий след… Покидал еще, задержался до 12-30 (планировал до 11 мах), но больше ничего интересного не было :(.

Воскресенье, 07.12.08
Сильнейший туман, не спеша доехал, но тоже довольно рано.
Зображення
Пока собирался, подъехали Витя со швагром и Костей – покурили и разошлись. На «моем» месте - как стал различать кончик спиннинга, а плетню еще нет – четкий удар и опять в холостую :(…
Прошелся по Горыни – еще 2 удара, бьет в головку, остаются четкие следы, а не засекается :(.
Зображення
Один удар был правда не типичным – как бы подбросил джигу, ударил видать снизу и следы на головке были более слабые и снизу…

Вот таке… обыдно …
Видимо моя основная ошибка – уж очень хотелось мне его словить в этот раз :lol: , а как правило нормальные уловы – когда особо и не ждешь, не надеешься…
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

2 => shanik, EXPERT,Горыныч
Коллеги, спасибо за отчёты - будто бы и сам с вами там побывал, виртуально как бы =). Могу заметить, что наш форум наполняется как мастерами спиннинга, так и мастерами отчётов о проведённых выездах на рыболовлю. Это радует :!: :!: :!:
Пы.Сы. Сейчас нахожусь на лечении в оздоровительном заведении в 60-ти км от Ровно (приходится ездить туда каждый день, кроме выходных), по-этому немного завязал с выездами - поправляю спину. Но сердечно переживаю за каждого, кто едет спининговать и желаю в душе Ни хвоста, ни чешуи :!:
Пы.Сы.Пы.Сы. Молодцы соседи "Ракета+", показали, как надо трофеи таскать!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Да рыба на Горыни стала появлятся.
Может кто знает ? Где на Азоте так называемый земснаряд и в общем что это за место по рыбалке ?
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Чесно говоря, всегда слышу о земснаряде и о рыбалке там неплохой, а вот где он именно до сих пор не знаю =)
Народ просветите и меня.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

pensioner писав:Да рыба на Горыни стала появлятся.
Может кто знает ? Где на Азоте так называемый земснаряд и в общем что это за место по рыбалке ?
Широкий, метрів на 200, розлив нижче азотівської дамби
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 1 гість