Бичаль

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Бичаль

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Є окунь, і багато. Активно ловиться на малька!!! Розмір як один: 12-13см. :)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Рома »

SashulkaB3 писав:Є окунь, і багато. Активно ловиться на малька!!! Розмір як один: 12-13см. :)
А спінінгом пробував ловити?
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення serseruy »

А спінінгом пробував ловити?
Ловив того року пару разів на спінінг кльов був активний,краще клювало зі сторони траси,краще всього клювало на білий твістер. :co_ol:Була в друга ситуація коли він на мепс00 ловий матросиків на блесну вийшов дуже великій сом,у бідолагі аж мову відняло :-)
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Це ви про ставок в центрі села?
А як той ,що біля Горині? :ny_tik:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення serseruy »

Jorjuk писав:Це ви про ставок в центрі села?
А як той ,що біля Горині? :ny_tik:
Їдеш з Рівного в строну Костополя став з правої сторони біля самої траси,біля нього ще кафешку построїли. :)
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Саме так, той що понад трасою РІВНЕ-КОСТОПІЛЬ :co_ol:
Сам я ловив в с.Олександрія, також є окуні, але всякі по розмірності. А ось мій сусід в тойжеш час поїхав на Бичаль, тому улов його і мій був різним. У мене на лодонь окунь був рідко, а в нього не менші за її ж, і кльовом він був просто здивований, незважаючи на сильні пориви вітру, дощ і телефонуючу жінку, яка приказувала швидче додому :-) :-) :-)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

По быстрому, до работы.
Договорившись заранее мы (я, Юра Воблер и Петрович) около 5 утра уже делаем первые забросы на ставу что слева в Бычали. Пол часа полоскания результата не принесло – у меня 1 тычок у Юры значительно больше, но ни один не реализованный.
Зображення
Переезжаем на став что справа (если ехать из Ровно). Юра попал сразу на точку с поклевками и можно сказать не отходил от туда :).
Зображення
Я прошелся немного далее и с каждого подхода к воде ловил по паре окунчиков, стайного не было, окунь рассредоточен… Потом стал возле Юры и выдергивал изредка окушков.
Зображення Зображення
Весь окунь меньше ладошки, но вот у Петровича был сход окуня грамм на 300 и рыбачок, что рыбачил с самого утра как мы словил достойный экземпляр.
Зображення Зображення
Вода очень прозрачная, у меня работали твистера «машинное масло» и коричневый с серебристыми блестками.
Под конец нашел стайного возле дамбы и словил штук 5 на каждом забросе, а потом стайка закончилась :) и стали попадаться реже… В 8-20 уехали, а в 9-20 уже сижу на работе :).

ЗЫ. Подъехал туда Олег-Ровно, еще рыбачит, посмотрим на его результат :mi_ga_et: ...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Горыныч писав: ЗЫ. Подъехал туда Олег-Ровно, еще рыбачит, посмотрим на его результат :mi_ga_et: ...
докладываю: результат - 16 матросиков, уже пожарили и съели! :men:
перший раз зі спіном на бичалі. вчора довго вагався: бичаль або сергіївка (став в самому селі, також давно планую пройтись по окуню)
...2,5 грама, машинне масло з блестками дюйм, перші закиди - одразу поклевкі 2 метра від берега, вода прозора, добре видно атаку. думаю: навіщо кидати на середину? ставлю 3/4+1 грам - бачу супровід 2-3 полосатіка, а брати не хоче.
приїхав батько, пройшлись майже в самий кінець ставка, спостерігали, як місцевий з човна діставав метрів 100 путанкі - нуль, видно риби на бичалі вже немає (а може ніколи і не було ...).
батько наполегливо експерементував з оберталками, потім з воблерами, але, майже, безрезультатно, пару штук.
нарешті, я його переконав: окунь - це мдж без варіантів, зробив йому правильний, на мою думку, монтаж, "здав" дві робочі точки. щось там, також, нашморгав, скільки - не знаю.
до речі: пізніше окунь змістився від берега майже в фарватер, і дуже гарно працював фіолет (раніше і не міг подумати)
11.30 поїхав додому.
п.с. гарна природа, соснове повітря, але сміття по кущах - просто жах!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Сегодня снова - до роботы...
У меня 8 шт, у Сани Бороды - 9, у Юры Воблера штук 20...
Окунь стал балованный, надо менять приманки и перемешаться - искать... А в целом выездом как всегда довольны...
Зображення Зображення Зображення Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Да, окунь действительно стал хитрее(но и мы не лыком шиты :men: ), трава поднялась. Джиговать становится неуютно. Пока солнце было за деревьями клевал жадно взаглот, а когда лучи коснулись воды -стал хватать за хвост и трясти " как тузик тряпку" :za_da_va_la: . Три дюймовых твистера остались без хвостов ::yaz-yk: . Чтоб наказать стервеца поставил 3/4 и начал ловить почти на каждом забросе :co_ol: (пока перспективную точку не перегородило плавающее пятно водорослей :ny_tik: ). К восьми часам всё затихло, да и на работу пора... :cry_ing:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення KYM »

Рєбяткі, так ви вже монстри! Особисто я радію за вас читаючи хороші звіти. :co_ol: Так тримати! :bra_vo:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення KYM »

В минулу неділю разом із Свіриком Миколою, зкуштувавши "бибу" на 2-х водоймах в дачному масиві поблизу с.Новоукраїнка, ми вирішили психанути та поїхати в Бичаль.
Народу звісно було, як комах але жажда відігратися була більшою ніж здравий смисл. Зізвонилися з Юрою Vob_ler'ом, він люб"язно поділився інфою, що ловив за поворотом, куди ми і направилися, адже перед ним проміж ниряльщиків, купальщиків і купальщиць стати було ніде.
Приємно вразила глибина водойми вже біля берега, а тим більш красива підводна рослинність.
Спочатку на точку не потрапили, я пішов трохи далі, Микола залишився.
З першої проводки на новому місці відчуваю клювання, на другій чи третій беру окуня, на слідуючий вже навіть досить залікового дещо більше 100 гр. Кличу Колю, він також бере полосатого і ми потрапляємо в поле зору ниряльщиків за раками. Ну все, кажу, половили...
Ниряльщикі наближаються все ближче..., ось вони вже льопаються біля Миколи - побачили залізяку і намагаються її витягнути на берег. Один робить заключення, що це залізний сейф :-) Далі вже риба не клює, видно спостерігає за діями ниряльщиків чи витягнуть скарб на берег ;;-)))
З лівого (з моєї сторони) боку пливе підводний мисливець, побачивши нас з спінінгами в момент лову в тому місці через яке він пливе, мисливець люб'язно... пливе далі повз наші з Кольою шнури - йому по-барабану, він тут плаває... :-( :nez-nayu: :ps_ih:
Розуміємо, що вже нам тут нічого робити та змотуємося з 3-ма окунями в заліку (ще 3 матроса Микола відпустив на попередньому місці).
Як не дивно але ниряльщикі нам становляться в пригоді - розповідають про стоянку окуня з протилежного боку, дякуємо та йдемо на другу сторону водойми.
Я їду машиною, Коля затримується на дамбі.
Під час переїзду, проїхавши близько 1 км вже по протилежній стороні за хатами, розумію, що "дірки", через яку можна попасти на водойму немає... :cry_ing: Повертаюся до пляжу, залишаю авто і порадившись з Миколою, йдемо до першої хати. Тут знаходимо "вікно в Європу" і городами проходимо до водойми. Місце на яке ми потрапили має обмеження для закиду - гілки дерев, стадо комарів, які вже на перших кроках нас атакують і вміщає 2 рибалки майже "плече в плече".
Розмістившись якомога нижче та присівши починаємо закидати. Глибина хороша, думаю не менше метрів 5-6, на падінні помічаю тичкі, а після пари ступеньок отримую покльовку і бланк спіна гнеться доволі вражаюче. Шкода, що доволі заліковий окунь сходить на пів-шляху до мене.
Рівень адреналіну піднімається і ми продовжуємо рибалити. Зрозумівши тип проводки - окунь хотів невеличких підривів після падіння (якщо не клюнув ще під час нього) або легкої рівномірно-притухаючої проводки.
За десять хвилин лову беремо по 5-7 хвостів - комарі замість кусатися спостерігають також чим кінчиться.
Атаки окуня набувають агресивного темпу і я двічи поспіль, а Микола один раз залишаємося з відкушеними хвостиками на нашіх дюймових твістерках. Мене це вводить в "екстаз" і я психанувши ставлю Фішхантерівського віброхвоста 2-йку.
Перша проводка і гарненький окунець, за 100 гр сідає на гачок. Фішхантер спрацював на 4-х - 5-ти окунях, багато разів окунь супроводжував приманку кусаючи за хвіст і засмоктуючи його але нерви допомагали робити помилки і раніше потрібного підсікати, залишаючись ні з чим. Починаю згадувати, як на перших проводках окунь жадібно заковтував приманку майже до голови джигі

Зображення

Щоб відчути впевнені покльовки, ставлю менший віброхвіст.Релаксівське Копитце-"00" також приносить декілька рибин. Відчуваю, що з лівого боку від нас починають "наганяти" рибу", стрибаючи у воду різними способами, що робить міцні як звукові, так і підводні коливання. Кажу для Колі, що зараз і тут "наловимо", як з тієї сторони... Практично залишаюся правий. Кльов спадає, ми повертаємося до дюймових приманок, окунь бере невпевнено, потрібно постійно якось виходити з положення, щоб він якимось чином засмоктав приманку після своїх тичків і кусань.
Комарі починають жерти - їм не цікавий неактивний кльов... І чому вони не полетіли кусати тих, хто пригав у воду і "робив хвилі" :hi_hi_hi:
Дивлюся на годинник, стає сумно адже потрібно починати змотуватися - через невеличкий проміжок часу за волею обставин нам треба їхати, кому в Рівне, а кому на дачу до знайомих.
Микола вирішує спробувати кинути пару разів на дамбі, придбавши холодного пива в торгівельному закладі поряд із водоймою, я стаю поряд з товаришем і з великими очима починаємо ловити. Чому з великими, а ось чому - на дачному масиві ми купували пиво по 4 грн за пляшечку, а тут видно ВІП земля, чи ВІП вода і воно тут по 7 грн :sh_ok: :zvez_ochki: :wo_ol: :pro_tiv: :s_o_s: , майже вдвічи дорожче... Я не алкогілик але мені це не сподобалося, видно і рибі також - кльов бувтакий..., що його і не було - по 1-му окуню за 10-15 хв часу.
Починаємо збиратися - потрібно вирушати в місто.
На згадку пара фоток

Зображення
Зображення
Зображення

Окушки стали в пригоді на дачі, я зробив з них шашличок а-ля "від Андрія Балабанова", коли поставив блюдо на стіл, встиг "лише моргнути" як все було бистро розібране та з'їжене. На здоров"я дорогі гості :)

Зображення

Ось так пройшла незапланована коротка риболовля недільного дня.
Усім НХНЧ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Спасибо Сергей за интересный отчет :co_ol: .
Хороший водоем Бычаль для таких скоротечных выездов - не далеко и окунь поклевывает...
Жалко, что засрали его по самое немогу :za_da_va_la:
Думаю, если по мешочку каждый рыбак в машину забрал было-бы почище. Мы в следующий раз так и поступим...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення KYM »

Обидно только осознавать, что в очередную субботу-воскресенье опять компания малолетних (и не только) алкогилыков опять оставит на берегу новую партию для таких понимающих рыбаков... Не та сознательность у нации и не тот менталлитет, к сожалению.
Скорее правильным было бы разместить на стойках обьявления типа "Люди, помотрите на себя - природа вам даёт возможность хорошо и безплатно отдохнуть, так вы себе под нос срёте! :("
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

у пятницю після роботи заскочив...і одразу вискочив!
пятниця! народ відпочиває, цє добре!
але я про інше!
...разместить на стойках обьявления типа "Люди, посмотрите на себя...
я не полінувався, разом з батьком подібні оголошення розмістив весною на дільниці
р.горинь від олександрії до святського лугу, моя думка - ПРАЦЮЄ!
але стосовно водойми Бичаль - необхідні більш радикальні заходи, оскількі там звичайний смітник!
я запропонував би власникам закладів, що поряд, за власний кошт прибрати відходи.
до речі, це невеликі кошти - два ЗІЛа-самоскида+4 чол. і тоді запрацюють оголошення типу "...люди, майте совість..." і т.п.
...субботу-воскресенье опять компания малолетних (и не только) алкогилыков...
соромно спостерігати: ми українці чи б..о?
п.с.
запропонував власникам закладів прибрати відходи
так і зроблю на наступному тижні!
переконаний - моя пропозиція :-ok-: буде прийнята з радістю.
п.п.с. якщо зникну разом з сміттям - прошу вважати героєм! (шутю)
зробив з них шашличок а-ля "від Андрія Балабанова"
жінка редагувала мій звіт і поцікавилась рецептом.
Серёжа, поведай секрет, ибо вкус судя с картинки - спецффический ))
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей