ПАНТАЛІЯ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

[quote="trans"][/quote]
+1
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Саша.... :D порадував! Дійсно порадував, ось це настоящий звіт риболова, який відчув кайф ловлі окуня після "проб и ошибок". Людина відчула живі покльовки при "живій" проводці, що може порівнятися з цим, ну хіба не адреналін?!

+1
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

[quote="trans"]

Привіт! Ми з братом також були в ту неділю! На човні по всьому озері гребли! він зловив одного окуня грам на 300 і все! Може тому що в арсеналі були тільки воблери більших розмірів (на щуку) ? Потрібно закупити партію твістерів різних кольорів! Якими кольорами ти ловив і по скільки грам головки?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Ловив на дюймові твістери. Що стосується кольорів- то треба пробувати. Я початківець, але деякі власні спостереження є. Колір дуже залежить від сонячної активності і освіченості обловлюваної ділянки - в світлу пору краще працюють темні кольори, в темну - світліші. В місцях опадання на воду жовтого і коричневого осіннього листя, риба зробивши декілька хибних виходів, гірше реагує на жовті і коричневі твістери. В ці моменти часто виручають кислотні твістери. Колір твістера (навіть відтінок) дуже залежить від проводки - активна "нагла" проводка дозволяє і більш яркий колір. Провокативні падіння насадки в травяні ями вимагають більш ніжних кольорів. Велике значення мають "дрібнички"-розмір і взагалі наявність різних карабінчиків і вертлюжків, наявність тоненького флюрокарбонового поводка. Знову ж таки банальна річ, але окуня треба ловити там, де він є, а є він там де йому комфортно: де зараз тепло (а в жарку пору навпаки - де холодно) і також де йому є можливість харчуватися. Пробував деколи підсипати звичайну прикормку, яка притягує дрібну плотву, а та в свою чергу і окуня.
А взагалі то я початківець, можливо все це в мене працювало випадково.
Дуже хотілося б почути думки наших професіоналів окуневої ловлі.
P.S. Завтра буду знову в Панталії. Попробую зловити крупнішого окуня.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

trans писав:Ловив на дюймові твістери. Що стосується кольорів- то треба пробувати. Я початківець, але деякі власні спостереження є. Колір дуже залежить від сонячної активності і освіченості обловлюваної ділянки - в світлу пору краще працюють темні кольори, в темну - світліші.
P.S. Завтра буду знову в Панталії. Попробую зловити крупнішого окуня.
Дякую за написане! Бо я теж майже неловлю твістерами та віброхвостами. Маю пару велих твістерів з тяжкими головками для джигу на течії, для малого окуня вони непідсилу!
Відпиши після рибалки на Панталії, дуже цікаво почути щось нове!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дуже хотілося б почути думки наших професіоналів окуневої ловлі.
Для цього можете відкрити тему в розділі форума - "Спінінгісти"!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
kurs
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kurs »

Сьогодні був в Панталії, Підгайцях та ще й в Рачин заїхали. На 4-ох чоловік зловлений один карандашик в Рачині на карася від Джексона, один удар на руслі Ікви в Підгайцях на маннс асасін - нереалізовано, но резину покоцало. В Панталій удар на копито - мімо, і на раттлін від "Серебреного ручья" - аналогічно. Мокро, неприятно, тяжко плавать на човні(в Підгайцях) і дорога така шо могли і не виїхать. В Панталії спінінгістов було трохи, но по словам егеря зловлено тіки дві щуки: одна десь на 2 кг на раттлін, і одна десь кілуха на калебалку. Хто був на лодках то в них глухо, тіки пару сходов опять такі з їх слів на раттліна. Один чоловік ловив на живця окуня то сказав шо штук 20 невеличких зловив, пожалувався на кльов і поїхав. Пробував половить окуня на твістерки - безрезультатно. Отакий вийшов рибацкий марш-бросок. Удачі.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

kurs писав:Сьогодні був в Панталії, Підгайцях та ще й в Рачин заїхали. На 4-ох чоловік зловлений один карандашик в Рачині на карася від Джексона, один удар на руслі Ікви в Підгайцях на маннс асасін - нереалізовано, но резину покоцало. В Панталій удар на копито - мімо, і на раттлін від "Серебреного ручья" - аналогічно. .
Дякую що відписав про рибалку! Із всіх рибалок що я був на Панталії, постійно виручав ратлін. Але в мене рапаловський- ядовитий! Де в Рівному можливо купити від "Серебреного ручья" ? І погода ж була сьогодні нормальна! Примхлива риба стала...
Deportivo
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 13 жовтня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Deportivo »

Shamik писав:
kurs писав:Сьогодні був в Панталії, Підгайцях та ще й в Рачин заїхали. На 4-ох чоловік зловлений один карандашик в Рачині на карася від Джексона, один удар на руслі Ікви в Підгайцях на маннс асасін - нереалізовано, но резину покоцало. В Панталій удар на копито - мімо, і на раттлін від "Серебреного ручья" - аналогічно. .
Дякую що відписав про рибалку! Із всіх рибалок що я був на Панталії, постійно виручав ратлін. Але в мене рапаловський- ядовитий! Де в Рівному можливо купити від "Серебреного ручья" ? І погода ж була сьогодні нормальна! Примхлива риба стала...

Я собі купляв ратлін в моріоні на 2-му поверсі - туди переїхав магазин з Юності. Ціна 45 грн. фірма "Серебряний ручей"
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

І так частина 2. (перша див. Озеро басівкутське)
Після описаних фотосесій на озері, вони продовжуються в місті :D , нас зустріяать знайомі Юри, всі фотографуються з сомом (з Юрою не фотографується жоден :D ), а час пливе...
І так, найулюбленіша водойма, Панталія. а на годиннику 15.00
Часу мало, потрібно працювати. Рибаків багато, але окунь не клює.
Віктор бере лодку і пливе по своїм точкам. На цій водоймі, кожна його рибалка не закінчується без щуки. Я "в очередной раз" чую як Юра розказує комусь про сома.... і швиденько біжу в другу сторону озера (правда Юру також кличу з собою, все-таки "ТРЕНЕР").
Кльов дійсно слабенький, ступенька дійсно мовчить.... але потихеньку працює моя "фірменна" проводка і окунці потрошечки заповнюють пакет.
Тут починається Цирк №2. Дещо розказав Юра, деяку інформацію розказали інші риболови, а дещо побачив сам, поскільки це було від мене метрів за 100.
Юра ловить на високому пірсі (до води сантиметрів 60-80). Підхватки звичайно немає. І тут бере гарна щука (зі слів Юри, набагато більша за попередню). Юра кличе на допомогу риболовів на лодці і ті повільно наближаються до нього. Юра в той час підтягує рибину до пірса, швиденько приймає упор льожа на одну руку (в другій зігнутий спінінг), а тоді швиденько лягає на живіт, щоб дістати рукою щуку. Та в свою чергу, не оцінивши акробатичний трюк Юрія, знову зтравлює фрикціон і відпливає дальше. Швиденько зкочивши на ноги Юра підтягує щуку до берега і знову займає своє екстравагантнк положення лежачи з витягнутою вверх рукою. Що робить Щука - правильно. відпливає в сторону. Що робить Юра - правильно вскакує, підтягуєрибину і швиденько займає вже улюблену позу (див.вище :) ). А після цього.... Після цього щука за третім разом перерізає флюрокарбоновий поводок, подякувала Юрі за шоу і рибакам на лодці які тільки підпливли, помахала хвостом і попливла.
На цьому риба Юри закінчилася, правда був ще один нереалізований вихід щуки.
В мене також зубата порізала твістер, але не засіклася. Зловив більше десятка окунів, а під кінець рибалки зловив трофейного (в всякому разі для мене) окуня вагою грам 400.
Зображення
Фотографія мене з окунем неполучилася, (до речі фотографував Юра 8O ), добре що залишилася фотка Віктора з моїм окунем
Зображення

Ну тепер Віктор. А Віктор в своєму стилі: 2 щуки. одна на 1кг, друга грам 600 і ще схід однієї також.

Зображення
На цьому наша рибалка закінчилась і сповнені вражень поїхали додому. По дорозі назад нам Юра розсказував, що він сьогодня зловив сома, а ми тихенько слухали.
Востаннє редагувалось 26 жовтня 2009, 16:02 користувачем trans, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякуємо за звіт, Саша!
Скоро Панталію за тобою закріпимо в плані звітності :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
BONI
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

панталія

Непрочитане повідомлення BONI »

Звіт СУПЕР,так тримати!!!!,після такої розповіді мені нічого добавить,можу лиш сказати, що рибалка вдалась на славу!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Виїхали з компанією на риболовлю 15 листопада.
Вода дуже прозора і окунь клює дуже обережно. Стайний окунь дуже полохливий і після однієї-двох рибок, приходилось шукати іншу стайку. На прогрітих ділянках дуже багато малька.
Порадувала погода і взагалі відпочили чудово.
В активі 2 невеликих щуки і декілька десятків окунів.
По щуці спрацювала "секретна зброя :D " Щевича І.П., яку він мені порадив напередодні рибалки, за що йому велика подяка.
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Гонка озброювання закінчилась розсекречуйте зброю.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

KESHA писав:Гонка озброювання закінчилась розсекречуйте зброю.
Нема питань. Можемо поїхати разом на рибалку і спробувати половити рибку.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей