Ультралайт

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Вольодька
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Вольодька »

скажіть будь-ласка як зробити чучело з голови сома таке як попереднє щуки ????7 дуже треба :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Можу дати телефон людини, яка робить чучела та, доречі, робила вищевиставлене, він живе у Сарнах, ближче я нікого толкового не знайшов, мастера-аматори роблять чучела з риби 3-5 кг, з більшої вони бояться робити - це вже тяжче. Якщо ти хочеш робити чучело з великого сома - тобі до того чоловіка. Коштує це не дешево, але такі речі, на мою думку, в грошах не вимірюються - це пам"ять, а що може бути дорожче?!
Вказаний чоловік може зробити чучело з всієї тушки, я пожалкував, що не знав цього відразу, а то віддав би усю щуку на чучело (м"ясо він віддає назад, просто профессійно його вирізає)
Пиши у лічку, якщо не жалкуєш грошей на таку річ.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

KYM писав:Интересует ссылка на толковый источник где есть описание и сравнительные характеристики ультралайтовых спиннингов, желательно с картинками. Роюсь в нете - только одну пургу нахожу, может кто по-проворнее - буду признателен за помощь!
Посмотри, может быть сдесь найдешь для себя что-то интересное.
www.ul-fishing.com
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Володька что за не справедливость , для чего тогда форум ?
фото какое нибудь с трофеем , краткий рассказ (точное место можно не называть) :wink:
Аватар користувача
shanik
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shanik »

Підскажіть палочку 2 варіанта 1-до 500 гр(якщо такі є) 2-до 1000гр і катухи(окремо). прошу написати про ті якими користувались або тестили
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Якщо маєш на увазі ультралайтову палочку, то до 500 грн знаю палку KingFisher microjig Міша сварог ловить нею. Ціна в районі 400-460 грн була. Тест точний не помню щось типа 0,6 - 5 гр. Щоб не бути спорченим телефоном пиши 8-068-568-60-08 (Михайло). Він шукав собі недорогу палюжку і поки що цією задоволений. Позвони, він дасть тобі детальну інформацію яка вона і що за одна.
Якщо хочеш палюжку подорожче до 1000 грн то, думаю, це може бути "Серебряный ручей" більше нічого на думку не спадає, хоча можливо хлопаки підкажуть ще варіанти. По пошуковій системі задай "Серебряный ручей" і на їхньому сайті почитаєш інфу про палки - вибереш що тебе цікавить. Якраз у цьому ціновому діапазоні я нічого не шукав і не знайомився з продукцією, те що цікавило було трохи дорожче. Якщо буде інтерес зайди на: http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam ... opic&t=159
з цього сайту наш колега з Чернівців Жека замовляє для спортсменів снасті, усе що сподобається можна привезти чисто японської збірки. Ціни на де-які товари значно нижче наших. Також можеш з ним поспілкуватися на предмет поради по снастях. Пиши йому в лічку не цурайся :D , він на японських палках добре знається і, думаю, підкаже яку брати.
На рахунок катушки, це така ж головна біль, як і палка. Якщо візьмеш дорогу палку, вона звісно буде легесенька, тому на неї треба ставити легку катушку для балансу. А хороші легки катушки можуть бути по ціні в два-три рази дорожче самої палки. Для інформації - Вітя Стартер користується катушкою вартістю 5200 грн 8O :lol: :D
Але не сильно переживай на перший час тобі хватить катушки в середньому ціновому диапазоні 400-800 грн, далі, як привикнеш до палки та легкої снасті - сам собі знайдеш те що тебе цікавить.
Я на перший час для Tenryu Lunakia взяв катушку Daiwa Tierra 1500, ось зараз єю ловлю (майже сезон), вона мені обійшлася в 700 грн, подивися в пошуковику цю катушку, якщо сподобається - будеш відштовхуватися від схожих параметрів (вага, шпуля і т.д.).
На даний час цікавився недорогими катушками і зупинився на Shimano Tehnium 2500 (в районі 750-850 грн, але магнієвий корпус на 1000грн дорожче, тому хватить і простого корпуса),є багато хороших катушок, але ти краще порийся по сайтах, можливо щось сам нариєш - будемо обговорювати.
P.S. Для апгрейда на дорогу катушку я планую продавати свою Daiwa Tierra, тому кого буде цікавити - пишіть в лічку.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
shanik
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shanik »

Дякую за пораду, пошукати,бо цікавлять власні враження а не каталожні дані. В Луцьку в магазинах на заказ беруться везти(іноді) але з тим щоб походити пощупати-напряг. До весни ше є час(після змагань хочсеться вже йти на найближче "болото"), завтра поїду в Шепель Попробую помститись щукам.
Банаксами ніхто не ловив?
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Банакси, здається, починаються з лайту, а ультриків вроді в них не було, можливо почали робити але я не чув. Якщо цікавить лайтова палка то бери Банакс Мега, сама бюджетна палка, Коля Свірик єю ловить другий сезон і не збирається міняти.
Пи.Си. Зверни увагу на Шимано Техніум 2500, почитай по сайтах. А ще зайди сюди: http://ul-fishing.com
на рахунок вибору катухи і сюди: http://ul-fishing.com/ulf/modules.php?n ... topic&t=22
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
shanik
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shanik »

Дякую, сайтік ультралайтовий я вже найшов. там інфи читати не перечитати
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

Шановні спортсмени та любителі рибалки, прохання поділитись ПРАКТИЧНИМИ враженнями про палку G.Loomis STR 1141 S (GLX) 2.92 m, 1.75-10.5гр.
Хочу собі шось "для душі" під мікро воблерки риба головень, жерех. Можливі інші варіанти вудилищ бюджет 500у.е. +-
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

G.Loomis 842-2 GLX, думаю тобі підішла б краще, а можливо навіть, якщо під мікровоблерки, то - 841-й Гарік. 842 -й універсальніший, він, практично на всі випадки жизні, як кажуть, ну звісно крім мега приманок вагою більше 15-ти грамів. Хоч і верхній поріг у нього 9 грамів, 15-ку він шпуляє незамислюючись!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

larry писав:Шановні спортсмени та любителі рибалки, прохання поділитись ПРАКТИЧНИМИ враженнями про палку G.Loomis STR 1141 S (GLX) 2.92 m, 1.75-10.5гр.
Наскільки мені відомо, то серед членів федерації такою палкою ніхто не ловить - ціна на неї просто скажена. Така палка довго стояла в Арсеналі, поки десь місяць, два тому хтось її не купив.Якщо це хтось з форумчан, може відізвуться, цікаво було б почути за неї.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Це не та палка з лапшистуватим строєм і довга шо тіхій ужас?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

KYM писав:Це не та палка з лапшистуватим строєм і довга шо тіхій ужас?
Вона сама
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

KYM писав:Це не та палка з лапшистуватим строєм і довга шо тіхій ужас?
Вона ж і є
Ось як її розписують на Спортфішингу

"" Супер удилище для ловли стилхеда на тонкую леску. Удилище идеально сочетается с леской мощностью 2.7 кг . Во время вываживания подсеченной рыбы STR1141S похоже на удилище для нахлыста, оно быстро и надежно утомляет рыбу. Первоначально компания G.Loomis разрабатывала STR1141S для техники ловли под названием boondogging - рыбак на лодке дрейфует со скоростью течения. Это позволяет приманке совершенно естественно дрейфовать по течению за лодкой. Эта техника ловли требует «прощающего» удилища, поскольку рыба тут же бросит приманку, как только почувствует малейшее сопротивление. Поэтому удилище достаточно мягкое, чтобы вы увидели поклевку до того, как рыба успеет среагировать. Другое применения этого удилища включает береговую ловлю с применением небольших вращающихся и колеблющихся блесен. ""
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей