Городище (Корецьке)

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення EXPERT »

В понеділок клював карась. Рибалки поналовлювали по 9-10кг. Прикормка не прпацювала, донна снасть, дальній заброс. Середня вага біля 300гр. Попадались экземпляри по 600гр. Наживка мотиль.
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення Николай33 »

EXPERT писав:В понеділок клював карась. Рибалки поналовлювали по 9-10кг. Прикормка не прпацювала, донна снасть, дальній заброс. Середня вага біля 300гр. Попадались экземпляри по 600гр. Наживка мотиль.
а где это находится, на машине с небольшим клиренсом добратся и не оборвать бампер реально??
Это платник, если да то сколько??
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення ventel »

Николай33 писав:
EXPERT писав:В понеділок клював карась. Рибалки поналовлювали по 9-10кг. Прикормка не прпацювала, донна снасть, дальній заброс. Середня вага біля 300гр. Попадались экземпляри по 600гр. Наживка мотиль.
а где это находится, на машине с небольшим клиренсом добратся и не оборвать бампер реально??
Это платник, если да то сколько??
По трасі на Київ за с. Самостріли :arrow: поворот на с. Стовпин(дорога від траси до села бруковка), інший варіант, повертаєм на в. Межиричі ( в селі на розвилці біля магазину :arrow: поворот на право, і на Стовпин).
Став в оренді, але оплату останніх три рокі ніхто не брав.
Риба: карась, окунь, плотва, карп ( 4 штукі, і всі мічені :lol: ).
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yarik »

Я не дуже зрозумів місце знаходшення кльового місця. То їхати треба в Стовпин, а не в Городище, чи як?
Я тут мапу намалював - поправте, якщо місце призначення вказано не вірно!
Зображення
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ventel »

Саме цей став що над написом с. Бокшин, в Стовпин заїзджати не потрібно.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ãîðîäèùå (Êîðåöüêå)

Непрочитане повідомлення ZVod »

були тама в суботу .... зі шлюзу покльовує некрупний окунь та плотка .... з самого ранку аж занадто – попадаються по 2 шт. за раз.... карась саме в той день нерухливий – одненького зачепив – досить крупний… половили десь більше 2 годин – почалось цунамі ... знялись з якоря...(потім виявилося що невпопад) рибалок було як для цієї водойми небагато - ніхто карася не ловив окрім одного місцевого – він сидів там де тра ... наловив біля десятка ..., що цікаво окуня у нього не було... вода холодна - прикормка не працює... снасть донна на два гаки без годівниці на мотиля...
отака не зовсім втішна історія ... однак рахую, що я непогано потренувався….потренувався впусту розкладати фідери та потім їх складати... потім знову розкладати і складати...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Були там в неділю... Дружина забрала на рибалку з друзями Петями.
В Суботу приїхав уставший з Київа, нічого не хотілось збирати на рибалку. Лілія Миколаївна всеж таки заставила. Отож зложив декілька фідерів, сумку з котушками і грузами, поводочницю. Мотиль хлопці взяли на нашу долю 3 порції. Виїхали темно, для того, щоб місце правильне зайняти. Хлопці були праві, ще за темна практично всі місця зайняті. Один Петро зайняв місце де місцевий весь час непогано ловить, а другий Петро і я з дружиною
в других місцях. Риба не рухлива ще, і рибу ловили тільки декілька чоловік, які закидали в район скупчення карася. Плотва і окунці не давали мені спокою так, що рибалка перетворювалась в роботу. Потрібно було весь час перенаживляти і закидати на 80-100 м. не тільки свій фідер, але і Лілії. Доступу до району стоянки риби в мене не було до години 15-16, і тільки місцеві сусіди пішли, я змістився на метрів 20. Одним фідером зміг закидати в потрібне місце і одразу розпочались покльовки карася. Десь приблизно за годину до закінчення рибалки в мене появилась можливість закидати в зону стоянки риби. Виникла друга проблема, поводочницю з поводками я то положив, а на діаметр жилки увагу не звернув. При покльовці одразу двух карасів я залишався без поводків. Поводок з жилки 0.10 виявився дуже тонким для Городецьких карасів. Відсутність підсака теж зіграла свою роль. Потрібно було виважувати довго, деякі карасі в руку брати тяжко. Однимм словом « страдав фігньою». В підсумку ми з Лілею наловили біля шести кг карасів і декілька кг плотви з окунем. Найбільший наш карась заважив на 480 гр, а Петра Степчука на 780 гр. Висновок з рибалки можна зробити слідуючий. Риба ловиться, але ще не рухається і стоїть «плямами».
Знайшов «пляму» і рибалка удалась.
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Кльові місця

Непрочитане повідомлення Yarik »

Шановні "бувалі", розкрийте секрет, де на Городоцькому ставку гарні місця (так сказати, "плямки") на яких часто стоїть карась? Якщо можна, поясніть "на пальцях" їх положення (з вказанням якихось особливих прикмет). О котрій ранку всі такі місцинки вже зайняті? Заздалегідь, дуже дякую.

І ще - скільки км. з Рівного до Городища?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На дамбі від шлюзу вліво метрів 30-40. Закидувати метрів 80-100 на середину. Друге місце, якщо стояти на дамбі по лівій стороні става метрів 100 від дамби. Це практично біля дороги яка спускається від села. Орієнтир для закидання кущ, який росте на протилежній стороні, на першому повороті става в залівчик. Закидувати теж метрів 100, але клює і в 50 мертах від берега. Поводки рекомендую 10-15 см. жилка для поводка 0.14. Приблизно через неділю карась розпочне рухатись і піде в основному в другий залівчик по правій стороні. Ловити потрібно там біля берез, які ростуть на березі.
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Massik »

EXPERT писав:Ловити потрібно там біля берез, які ростуть на березі.
Ну от навіть в звичайному звіті про рибалку Ви, Палич, не змогли не скаламбурити.
Ми з roony теж там були, підглянули тему по монтажу для фідера ;) (самі знаєте у кого). Враження - чудові, погода - вдалася. Директор стадіона сказав, що риби немає :)
Пізніше поїхали на Малинівку, де roony взяв непоганого карася, а наш товариш, залазячи на дерево за своєю оснасткою, пошкодив собі око.
От такі ось справи...
П.С. Палича вітаю з обранням в члени президії ФРС.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вибач, що вас з rooni не згадав, було багато знайомих рибацюг.
Думаю, що ви щось для себе підкреслили. Розпочне клювати по нормальному риба, відшліфуєте знання. В Малинівці не був, але сорока на хвості принесла, що приблизно на такій відстані по лівій стороні, можливо чуть-чуть дальше ніж ми стояли, рибка клювала. Карась менший, кльов кращий.
Аватар користувача
herch
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 07 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення herch »

если ехать в том направлении, рекомендую заехать в сам Корец. Я там ловил карасиков больше кило. Должно в это время клювать на речке. Может и линок уже проснулся... уловы по весне неплохие. Без прикорма, на отмелях. Поплавок, донка. Наживка - мотыль, навозник. Чуть позднее росянка - берет линь от пол-кила. Рекорд - 1,8 кг. Есть карп, лещь, крупная плотва и верховода, грам до 50. Видел окуня около 1 кг, сам брал максимум 600 гр
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

EXPERT писав:Потрібно було весь час перенаживляти і закидати на 80-100 м. не тільки свій фідер, але і Лілії.
Іване Павловичу, вийшло як в анекдоті "я не знаю хто там рибу ловить але мотиля їй чемпіон України наживляє" :D
А взагалі мені рибалка в Городищі сподобалась - шнура випробував, особливо в Малинівці: карась був не гігантський але завдяки шнуру так в руку віддавало шо ... коротше задоволення я отримав!
Ну монтаж який Іван Щевич показав буду і далі принагідно використовувати.
Якби дійсно нормальне місце зайняти на Городищі, дорогу відразу туди знайти нормальну аби машину не довелось штовхати разів з шість, то думаю тоді рибалкою був задоволений на всі СТО!!!
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yarik »

roony писав:Ну монтаж який Іван Щевич показав буду і далі принагідно використовувати.
Якби дійсно нормальне місце зайняти на Городищі, дорогу відразу туди знайти нормальну аби машину не довелось штовхати разів з шість, то думаю тоді рибалкою був задоволений на всі СТО!!!
А розкрийте секрет монтажу!!!???? :?: :roll:
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

PretzelUA писав:
roony писав:Ну монтаж який Іван Щевич показав буду і далі принагідно використовувати.
Якби дійсно нормальне місце зайняти на Городищі, дорогу відразу туди знайти нормальну аби машину не довелось штовхати разів з шість, то думаю тоді рибалкою був задоволений на всі СТО!!!
А розкрийте секрет монтажу!!!???? :?: :roll:
Шоб адмін не забанив за оффтопи закину на фідерну тему десь там буде
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей