оз. Сосно Зарічненський район

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Збираюсь на рибалку. Підскажіть який на сьогодняшній день на озері лід :?:
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Нещодавно на озері Сосне в Зарічненському районі інспектори рибохорони затримали рибалку з загальною кількістю більш, ніж 50 жерлиць. А прикордонним нарядом Неньковицької застави, що в Зарічненському районі, затримали трьох громадян Білорусі, у яких було 80 жерлиць. Існуючими правилами рибалкам дозволяється лов риби не більше, ніж 5 жерлицями.
Про це повідомила керівник прес-служби управління держрибохорони в Рівненській області Надія Шидей.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

bogdan писав:Існуючими правилами рибалкам дозволяється лов риби не більше, ніж 5 жерлицями.
Про це повідомила керівник прес-служби управління держрибохорони в Рівненській області Надія Шидей.
Это больше похоже на промысел, чем на рыбалку!
Но хочу сказать не об этом. Видимо у Вас есть доступ к этим самим правилам, властным или имеющим доступ к законодательным актам лицам нашего региона. И вот, поскольку у нас появилось достаточно публичное средство доставки информации в виде этого сайта, неплохо бы на нем создать отдельную ветку и публиковать туда такого рода документы. Потому, что вся эта информация на сегодняшний день доходит до простого рыболова-любителя в лучшем случае на уровне сильно искаженных слухов.
Люди должны знать что разрешено, что нет, когда начинается запрет, когда заканчивается...
Да и какую меру наказания понесли пойманные браконьеры (желательно с фамилиями и именами). Это будет для всех достойныи примером, что заниматься вредительством нехорошо!
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

оз. Сосно Зарічненський район

Непрочитане повідомлення KESHA »

В наділю 16 січня з друзями пробували на міцність лід на оз. Сосно . Виставили жерлиці а самі присіли на мормишку в улові плотва на ладошку , та окунь від 10 грам і до (леска 0,068 не витримувала ).
Зображення
Щука також була активна правда не скрізь , а більше в береговій зоні на глубині 1-1,5 метра .Ще був виловленний трофей майже 8 кг. як завжди повезло Васі , свої ємоції надіюсь опише сам.
Зображення
Востаннє редагувалось 19 січня 2011, 20:34 користувачем KESHA, всього редагувалось 2 разів.
Dum spiro, spero...
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Re: оз.Сосно

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Спасибо Саша что помог достать эту мамку,если бы не твои умелые "действия багром" не знаю взял бы или нет,а сход то 10-12кг железно :ny_tik: а так 7870кг :ya_hoo_oo: Овнер разогнула конкретно!!!!! Адреналина полные штаны!!!!!!!!!!!!!!! :ya_hoo_oo: Хочу ще!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.Сосно

Непрочитане повідомлення proteus »

Шок просто! :sh_ok: :sh_ok: Непогане озерце ... Як і восени так і зимою я бачу! :sh_ok:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: оз.Сосно

Непрочитане повідомлення Рома »

В ніч із суботи на неділю не спалося. В голові крутилися різні думки, задуми, плани – все говорило про те, що вранці їдемо на риболовлю. Та не куди-небудь, а на оз. Сосне….Заагітували одного знайомого з автомобілем і в 4.30 ранку вирушили в дорогу. Подорож описувати не буду. Скажу, що не кружляли, а відразу попали куди треба (висловлюю подяку форумчанику KESHA за допомогу у цьому питанні :a_g_a: ).
Зображення
Близько 8-ї ранку виставили жерлиці і почали очікувати підйоми прапорців. А щоб не втрачати дарма час, намагалися мормишити. Саме намагалися, бо шалений вітер практично унеможливлював здійснити якісну проводку. Покльовок довго чекати не прийшлося, а от розмір йоржів-монстрів не радував :) .
Зображення
Через деякий час спалахнув прапорець і як наслідок щука біля кіло опинилася на льоду. Буквально через 5 хв знову підйом і прикрий зхід чималої щуки (розігнувся трійник). Через 10 хв я біжу до чергової жерлиці – щука на межі заліку. Ну думаємо поперло :sh_ok: … Проте надалі кльов уповільнився, а найголовніше те, що не зважаючи на періодичні клювання зубатої піймати її не вдавалося. Все закінчувалося зірваним або порізаним живцем, а інколи вдавалося засікти щуку, проте вона зривалася після початку її виважування. Відбувся зхід ще одного чималого екземпляра, що перекусив волосінь вище повідка. У нашого сусіда ситуація була аналогічною – прапорці періодично загорялися, а результат нульовий. Щоправда в подальшому нам вдалося впіймати ще одну невелику щучку. Такий розвиток подій почав надоїдати і я пішов шукати полосатого розбійника. Ще зранку помітив, що під білоруською стороною сиділи два риболови і не покидали свого місця протягом всього часу спостерігання за ними, тому я і пішов їх оббурювати. Прийшовши на місце (за метрів 200 від рибалок) пробурив ополонки і почав ловити. Практично відразу почалися покльовки того кого я шукав - окуня, проте розмір був аналогічний йоржовому. Вітер за очеретом був менший, так що можна було доволі комфортно мормишити. У всіх перевірених мною ополонках розмір риби був практично однаковий. Вдалося впіймати одну більш-менш нормальну плотву.
Зображення
Що ловили ті риболови, не скажу так як до них не підходив… День добігав кінця і ми почали збиратися додому. Улов віддали водію і, помилувавшись наостанок місцевими краєвидами, а подивитися є на що, вирушили в зворотному напрямку. Поїздка на дальній кордон вдалася :-ok-: . НХНЛ.
Зображення Зображення Зображення
Зображення
ПС. Лід на водоймі ще був доволі міцний, проте біля очерету були вже помітні чималі промоїни. Один колега провалися по коліна, намагаючись скоротити собі дорогу через невеликі зарослі комишів.

Негатив поїздки на фото :men: .
Зображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість