Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення larry »

часто ловлю по кончику на Горыни на горох, перловку удочка обычный доработаный телескоп, никогда не ловил на фидер, вот решил сделать себе малеький подарок купил удилище FOX Envoy Medium Feeder. Удилище очень тонкое изящное, выбрал чтоб ловить по кончику без кормушки либо с легкой кормушкой. Так как опыта ловли с кормушкой у меня ноль прошу подсказать по ловле с кормушкой

1. как под него подбирать вес кормушки + корма чтоб на забосах не сломать.
2.Пойдет ли под него плетенка 0,15 мм.

ловить с кормушкой хочу попробовать на Горыни выше шлюза.
Зображення
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Виходячи з опису фидер досить заликовий :)

Особисто власна думка:
1. как под него подбирать вес кормушки + корма чтоб на забосах не сломать.

Використовувати легки кормушки а щодо ваги там же вказано от ы намагатись не перенавантажувати, наскыльки я зрозумы вна викид да 50 грам .

2.Пойдет ли под него плетенка 0,15 мм.

Думаю пыдыйде ы менше невпевнений що потрыбно правда
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

up to - понад 48 грам. Потрібно подивитись яка верхня межа...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Вовчик, в мене така сама муть....помітка стоїть на мікадо фіш файндер нова палка мікадо для тролингу та потужних риб, (тільки там 180 грам). Я також парився з нижньою та верхньою межею і не знайшов відповіді. В Києві знаючі люди сказали, що так помічають середній тест рекоменндованого навантаження..... тобто це і є оптимальна вага кормушки (ну а в мому випадку воблерів).
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

shalun_99 писав:up to - понад 48 грам. Потрібно подивитись яка верхня межа...
трохи не так

up to 42grams - аж до 42 грамів
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Patik »

up to 42grams - аж до 42 грамів
Совершенно верно. Тест до 42гр, соответственно кормушки надо использовать до 25-30гр. Насчет шнура, я думаю, подойдет, но лучше поставить 0,10-0,12, учитывая тест удилища. Насчет ловли на Горыни с такими легкими кормаками, я думаю, что их будет сносить, поэтому лучше использовать удилище как пикер, вместо кормушки - груз, а шары с прикормкой забрасывать отдельно.
Спиннинг - наше главное оружие !!!
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

larry писав: удилище FOX Envoy Medium Feeder. Удилище очень тонкое изящное, выбрал чтоб ловить по кончику без кормушки либо с легкой кормушкой. Так как опыта ловли с кормушкой у меня ноль прошу подсказать по ловле с кормушкой
ловить с кормушкой хочу попробовать на Горыни выше шлюза.
варто відзначити, що палочка досить елітна та правильна - особливо для наших водойм. Медіум Підійде як для стояка так і для середньої течії.

Все ж таки судячи із свого досвіду порадив би ловити тільки з годівницею як для Горині - результати будуть набагато кращі. Ну звичайно в такому випадку не потрібно грішити звичайними кормаками. Як найкращий перевірений варіант (не значно вище шлюза) це FOX 28 г.
http://www.foxint.com/catalogues-produc ... section=66 – Перевірено та опробувано не перший рік!!! Але раджу перед усім на водоймі випробувати присутність риби - коряга. З досвідом можна робити дивні речі вкючаючи мікроджиг.
larry писав: 2.Пойдет ли под него плетенка 0,15 мм.
Бррррррррррр! 0,1 це вже MAХ… більше аж ніяк не доречно…. Якщо ловити на Горині то плетню ставити якось кострубато але не виключно. Набагато мякже та елігантніше буде моно, особливо під таку палку, плетений шнур при намотці болтихає мякий бланк а при виважуванні риби – сильні жорсткі удари. Хоч звичайно шнур найбільш універсальний та довговічніший, крім того на шнур мона приєднати шоклідер.

А якщо є сумніви відносно теста самої палки то визначити це абсолютно легко. Тест - це найменша вага, що згинає вершинку горизотнального бланку в кут 90 град. Переміряй всі свої вершинки будеш мати відповідні тести. Якщо це FOX то кормаки з такою вагою (навіть більше) можеш сміло шбурляти та не переживати за бланк фідера!!!
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

дякую, ZVod, дуже цікаво

Ви пишите що моно в певній мірі може бути кращим, а який діаметр основної жилки (моно) порадите ставити?

і де в Рівному Foxовські годівниці можна придбати?
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Сам особисто ловлю як на шнур 0,1 повер-про так і на моно 0,2~0,22. На коротких відстанях на шнур можна поставити шок з монолєски 10-15 м - помякшує та стабілізує ситуацію.
Як і на що ловити це справа кожного!
Стосовно годівниць то Фокс хороша річ, але дорога - зараз десь буде 30 грн та знайти саме такий Open Ended Finned в Рівному майже неможливо. Сам задумуюсь над альтернативними варіантами (з легким пластмасовим корпусом) як ось тут або щось таке подібне http://salapin.ru/article594.html Буде працювати не гірше...
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

Скажіть будь-ласка палка для лову фідером має бути з нанесеним написом "Фідер", чи може підійти будь яка палка ростом 3 метри і тестом від 20-40гр, чи як?
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

смисл в тому щоб був мягкий хлистик. щоб по ньому можна було бачити покльовку. я коли робив собі пікер легенькій - взяв кітайській спінінг з тестом 10-40, відломав від краю сантиметрів 40 і вклеїв туди фідерну вершинку 0,5 унц. Вийшло просто супер )))
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

Россо-Неро писав:смисл в тому щоб був мягкий хлистик. щоб по ньому можна було бачити покльовку. я коли робив собі пікер легенькій - взяв кітайській спінінг з тестом 10-40, відломав від краю сантиметрів 40 і вклеїв туди фідерну вершинку 0,5 унц. Вийшло просто супер )))
головне я думаю щоб при закиданні хлистик витримав! то граничний тест має 40! тоді питання: якщо ти ставив новий хлист , як визначити тепер граничний тест!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

а для чого мені знати граничний тест на ПІКЕРІ ???
кидать легенькі кормушкі чистою вагою 15-20 грам. не перегружать в розумних межах і все )))
взагалі - граничний тест, я рахую, це індивідуально для кожного рибалки. я тобі наприклад і 40 грамовою кормушкою+корм покажу як ламається вудилище з тестом до 150 ))))
головне техніка заброса. зовсім не така як в спінінгістів, зовсім
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Россо-Неро писав:я тобі наприклад і 40 грамовою кормушкою+корм покажу як ламається вудилище з тестом до 150 ))))
головне техніка заброса. зовсім не така як в спінінгістів, зовсім
:D , тут дійсно треба мати відповідну техніку
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

trans писав:
Россо-Неро писав:я тобі наприклад і 40 грамовою кормушкою+корм покажу як ламається вудилище з тестом до 150 ))))
головне техніка заброса. зовсім не така як в спінінгістів, зовсім
це не до теми, але і лома зламати можна! :roll:
техніка безумовно має бути, адже що кидати фоблер чи блешню 20 грам а що 30-40-гр кормушку.... і в прикормлене місце! поки немає льоду треба тренуватись, щоб на весні більш менш з певними навиками виходити на воду!
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей