Ремонт vs Родбилдинг

Не ремонтуй те, що працює - народна приказка
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

відкриваю нову тему для того щоб форумчани могли показати свої роботи по ремонту риболовної снаряги, спитати поради, поділитися вмінням, і т.п. :)
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

я відкрив, я й розпочну :hi_hi_hi:
Якось з Patikom розговорились про кастінгове вудлище грам до 50, виявилось в нього в гаражі десь валявся зламок Mikado, поломаний в районі ручки, навпіл. Було вирішено взяти його для експерементального Відродження :-) . Ось лише одна проблема, не памятаю моделі, може Саша допише :smu:sche_nie:. Нажаль фото оригиналу немаю, але є на початковій стадії, з обрізаною ручкою, відремонтованим комлем та попередньо розставленими кільцями, катушкотримач вирішили не чіпати, ставити курковий не ризикнули, експерементальна модель :-)
Зображення
в результаті кропіткої роботи, ось що отримав:
місце поломки (майже не видно :smu:sche_nie: )
Зображення
Butt Caps ручної роботи з червоного дерева:
Зображення
кільця замінені на S-lite
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ось такий патик получився, ще не тестували, як протестуємо відпишусь :)
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Тема в тему!
Пару раз стикався, приходилось брати стомеску, рубанок, молоток в руки :-)
ось і сьогодні хруснув кінчик Berkley Cherrywood між тюльпаном і другим кільцем...
Планую відремонтувати самостійно, якщо вийдє - викладу в цій темі :smu:sche_nie:
...та попередньо розставленими кільцями
розставляли самостійно чи просто поставили нові кільця на місце старих?
якщо самостійно, то опишить процедуру.
Цікавить також, як зроблено надпис?
в цілому супер!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

привіт, на рахунок ремонте кінчика, можу допомогти, ось одна з моїх робіт :smu:sche_nie:
ТИСА від Еlite Аlliance (товариш закрив дверима мишини :ny_tik: )

Зображення
Зображення

зламані кінчики (в деяких випадках) краще замінювати на нові, ставити вершинку, переробляв декілька цільних (тубуларів) на вклейки (соліди).

Тепер по суті питання:
- розтановка кілець, по системі Fuji, можеш дати довжину палочки яку плануєш робити, важливо який Havi чи Light, я тобі закину схемку розтавки кілець, ще один момент, при намотці кілець важливо використовувати якісні нитки, які не кошлатяться, при лакуванні всі ворсинки встають їжачком :-) , і виходить не гладенька поверхня а наждак, також дуже важливим є лак, епоксидка не піде, біліє на сонці, не еластична, для цього існують спец лаки, типу Matagi(японія), Flex Coat (америкоси) і т.п.
- на рахунок напису, рапідограф, туш. Туш не боїться лаку. існують і спец фарби для написів, але навіщо платити 2-3$ за 1/4 унції, якщо є туш? хоча на любителя, але туш можна купити в любому магазині канцтоварів.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Vik писав:... на рахунок ремонте кінчика, можу допомогти
дякую друже! ось така проблемка:
Зображення
нагадаю, спін Berkley Cherrywood 1.83m/2 4-16gr, використовую суто як твічевий, воблера від 10 і ....
в межах тесту, рідко і ніжно Salmo Slider 21gr :smu:sche_nie: Але хочу сказати: нормально він тримає навантаження і перевантаження! щук перетаскав на нього багато, і даже забагрив карпа 2,5 кг... конячка робоча, враховуючи ціну - тільки поганяй. схильний думати, що кінчик, скоріше всього, був "поранений" об корчи, отримавши мікротрещину, що невдовзі себе проявило.
в решті, блище до теми. з твічем в цьому сезоні я зав"язав, тому є час спокійно поміркувати та реанімувати паличку))
бачу три шляхи цієї операції:
- вклеїти вершинку;
- вставити штифт;
- переклеїти тюльпан на місце злому...
перший варіант поки відклав, другий сумнівний... бандаж біля тюльпана буде виглядати не естетично і псувати картину. залишається третій, як найбільш приємний: усвідомлюю, що спін стане коротшим і зрушиться тест по приманці в більшу сторону, але...
які будуть поради?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

привіт, шляхи вирішення проблеми вірні :)
-як на мене перший варіант оптимальний, замінити вершинку, але прийдеться різати до другого кульця з гори, якщо вкоротити по перше то вклейка буде короткувата і не ясно як буде працювати, хоча бачу з фотки відстань між кільцями майже 20см, можна і обрізати по перше кільце, схожа ситуація була в Рatika з Banax обрізав по друге кільце і вставив кінчик, фото можу викласти, але потрібно сфоткати :)
-вставити штифт також можна, зробити акуратний бандаж, який буде не дуже помітний, але як це відібється на роботі?
- переклейка тюльпана потягне за собою перестановку ну хоча б двох нижчих кілець :ne_vi_del:

отже я б ставив кінчик, а тобі вирішувати що краще
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Konstantin »

oleg-rivne писав:
Vik писав:... на рахунок ремонте кінчика, можу допомогти
дякую друже! ось така проблемка:
Зображення
нагадаю, спін Berkley Cherrywood 1.83m/2 4-16gr, використовую суто як твічевий, воблера від 10 і ....
в межах тесту, рідко і ніжно Salmo Slider 21gr :smu:sche_nie: Але хочу сказати: нормально він тримає навантаження і перевантаження! щук перетаскав на нього багато, і даже забагрив карпа 2,5 кг... конячка робоча, враховуючи ціну - тільки поганяй. схильний думати, що кінчик, скоріше всього, був "поранений" об корчи, отримавши мікротрещину, що невдовзі себе проявило.
в решті, блище до теми. з твічем в цьому сезоні я зав"язав, тому є час спокійно поміркувати та реанімувати паличку))
бачу три шляхи цієї операції:
- вклеїти вершинку;
- вставити штифт;
- переклеїти тюльпан на місце злому...
перший варіант поки відклав, другий сумнівний... бандаж біля тюльпана буде виглядати не естетично і псувати картину. залишається третій, як найбільш приємний: усвідомлюю, що спін стане коротшим і зрушиться тест по приманці в більшу сторону, але...
які будуть поради?
Насколько я понимаю,Черивуд делается из композита,а не графита...не знаю,но может есть некая разница в ремноте,это тоже следует уточнить
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

После этого сезона посвозили мне родственники свои поломки(вроде я их ремонтировать умею :-) ) Один из нихSalmo Grand Majestic В росте 2,6 и тест 5-32. Погиб он в неумелых и пьяных руках швагра на просторах Хренницкого вдх. Отломанный кусок не сохранился(прибл.8 см, со слов родственника :) ). Ваш диагноз доктор? Жить будет или дешевле в печь??? :hi_hi_hi:
Зображення
Зображення
Зображення

И вот Adams Premier Power Jig 8-30 рост 2,70 вершинка вылетела во время заброса(после трёх сезонов использования)

Зображення
Зображення
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

привіт, на рахунок Adams Premier Power Jig , я вже його чекаю тиждень :-) , постараюсь зробити щоб все було гуд,
а ось на рахунок almo Grand Majestic :du_ma_et: , я вже маю пару таких красенів, сьогодні викину фото одного(якщо не завтикаю), в нього небуло пів вершинки, але то було просто, а ще привіз Женя Рибопедович Robinson у якого небуло третини верхнього коліна посередині :ps_ih: , о це був концерт, зліпив, ніби ловить, тільки в вазі добавив :smu:sche_nie:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

Vob Ler писав:После этого сезона посвозили мне родственники свои поломки(вроде я их ремонтировать умею :-) ) Один из нихSalmo Grand Majestic В росте 2,6 и тест 5-32. Погиб он в неумелых и пьяных руках швагра на просторах Хренницкого вдх. Отломанный кусок не сохранился(прибл.8 см, со слов родственника :) ). Ваш диагноз доктор? Жить будет или дешевле в печь??? :hi_hi_hi:
Зображення
Зображення
Зображення
ось що вийшло:
на верхньому коліні було замінене кільце на більший діаметр
Зображення
відремонтований стик
Зображення
а ти хотів в пічку :-)

Vob Ler писав:И вот Adams Premier Power Jig 8-30 рост 2,70 вершинка вылетела во время заброса(после трёх сезонов использования)

Зображення
Зображення
намотка відрізняється від рідної, зроблена по аналогу MICRO JIG від Еlite Аlliance
Зображення
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення БОБР »

А мой кончик от маха можно увидеть?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

БОБР писав:А мой кончик от маха можно увидеть?
вчора не зміг radikal - випендрювався
махова:
Зображення
Зображення
для батька:
поставив нові кількя S-lite
Зображення
фотки трохи блікують, нажаль немаю УФ фільтра, щоб зняти бліки :smu:sche_nie:
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення БОБР »

Нет слов, красотища.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Vik »

декорування кілець на Tenryu Lunakia для Юри (Viktorovi4)
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ДРУГЕ ЖИТТЯ, аба ремонт поламаних спінінгів

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Vik писав:декорування кілець на Tenryu Lunakia для Юри (Viktorovi4)
колега - ви мене вразили своєю майстерністю - тепер такої Лунакії - ні в кого не буде :men:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Обслуговування, ремонт та вдосконалення снастей”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість