Чемпіонат області з берег.спіна (Панталія)

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Панталійський став закритий для риболовлі до 08.06.2008р. Тренування дозволені тільки зареєстрованим на змагання спортсменам з 10.05 по 14.05 включно. Список учасників буде в сторожів, будь ласка не забувайте документи, які засвідчують особу.
Аватар користувача
Toha
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Toha »

Регестрируйте команду "Буковинские щукари" Состав:
Овелько Антон "к"
Овелько Тимофей
Прокопчук Александр
Остальных после вторника.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Toha писав:Регестрируйте команду "Буковинские щукари" Состав:
Овелько Антон "к"
Овелько Тимофей
Прокопчук Александр
Остальных после вторника.
Принято!!!

До речі, провели інспекцію місця змагань - нарахували вже 140 кладок-мостиків. На деякі ледь виберешся, а є такі , що можна всією сімєю виїжджати... Підйом води в канавах Ікви такий, що вода не стікає з непрохідного ставка, а, навпаки, втікає... 3-годинний кваліфайн дав лише по головному (там де будка) березі одного щупачка в районі 250 гр. З всілякими побажаннями відпущений у рідну стихію, проте його предки такий почин проігнорували, така само як брати-сестри і навіть менші родичі. Піймане жадібне чудо було на б... , короче Вінниця-Чернівці фореве!!! :D
Хоча повинен доповісти, що активності, в порівняні з минулим вересневим чемпом, під самими кладками поки що нема... Ходить табунами карась...
Б.Л.Я. Риби поки що мало :( Або погода - звісно штиль і сонце не сприяло її активізації...
Аватар користувача
jeka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Звідки: Черновцы
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення jeka »

Ну коли риби менше - мені цікавіше :lol: Можна ключик пошукати - сподіваюсь, що знайду, проте без тренування звісно важко буде. Поки що не можу знайти третього в команду - тому і не реєструюсь, але якщо буду живий - здоровий приїду 100 відсотків.

PS Андрій з Вінниці (ну Ви його маєте пам"ятати) :wink: вже тиждень не може зареєструватися - в нього мило на мейлі - може в цьому причина :?:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

PS Андрій з Вінниці (ну Ви його маєте пам"ятати) Wink вже тиждень не може зареєструватися - в нього мило на мейлі - може в цьому причина
Підкажи йому хай на моє мило скине свій Нік та своє мило - я його вручну зареєструю. А для інтересу - на таких "милах" типу мєйл.ру спама більше в 30 разів ніж самої інфи, наш провайдер видно має хороший антіспамфільтр :D ось і блокує...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Волинь ніби прокинулась =)
Хлопаки просять зареєструвати команду (поки що в нас не можуть зарегитись):
З мого мила:
Хочемо записатись на змагання
м.Луцьк
1.Ворковенко Валера
2.Шанюкевич Вітя
3.Белоцький Андрій
Коли можна пријхати до вас водойму подивитись?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
jeka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Звідки: Черновцы
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення jeka »

Прошу зареєструвати команду Sacura_style в складі
1) Машенцев С.
2) Бучка Р.
3) Гушеватий Є.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Щевич уже тренується... Риба КЛЮЄ!!! За ранок має щучку 700 гр плюс 15 окунців вагою до 150 гр, плюс сход щучки... У
У одного рибака сход щуки на меляку понад 2 кеге!! Це вам не переповнений водою Буг!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дзвонив тільки що Щевичу, дійсно йому троха повезло бо найшов наполовину притоплену кладку біля якої ямочка лівіше. Окуня та щука пішли на міношку, а той мужичок, що на міляку мав сход,зачепив на кислотничьок, але то більше не сход, а технічна несправність приманки - він був поколотий троха... поставив мужик його бо Іван розкричався на весь став, що почало ковбасити на воблери, зараз приїду та намну Паличу боки =)
Усе я теж на Панталію, ББ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ну ось, нарешті добрався додому... Можу сказати одне - Панталія не перестає дивувати. Якщо у більшості випадків на силікон раніше можна було натягати більше окунчиків та щучок, то зараз риба дуже кльово відзивається на воблерочики! На гуму я мав лише пару тичків, а коли поставив Рапалівський двосоставник J-7, Зображення
відразу позбирав на тій самій кладочці усе, що могло "тикати"
Оце усе, що можу сказати, був там практично з 13-00 до 18-00, але більшість часу прийшлося тратити на ...дрова, вогнище...і т.і. адже їздили з сім"ями. Але нічого, у День матері вивезти сімейство на природу - кращий подарунок!

Наразі усім ні хвоста, ні луски!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

Ну а це Щевича щучка
Зображення
У мене ж за цілий день було десь сім покльовок, дві із них реалізовались в щучки грам 300-400(окрема подяка нашому рівненському майстру-рибаку Васі К. за класні саморобні вертухі),
остальне окушкі 50-150 гр
Аватар користувача
Toha
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Toha »

А можно узреть регламен и правила по которым будем соревноваться. Кто спонсор соревнований, как распределится призовой, по сколько вступительный, будут ли какие-то наминации, если уже известно, то какие. 8)
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Призи бюудуть не гірші, як в тому році, тільки їх буде більше. Призерів необідим. Інформацію про розподіл я надам як тільки точно все розпишем. Я думаю, що Чернівцям буде більш легко ніж Вінниці, адже риба ловиться зовсім по іншому ніж того року. Я змушений повитягувати приманки, якими дуже давно не ловив. На що ловив на тренуванні розповідати небуду, адже якщо це неспрацює на змаганнях, вирішать, що це деза.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Положення
Про проведення Відкритого чемпіонату Рівненської області
з ловлі риби спінінгом з берега.

1. Цілі та завдання.
Змагання проводяться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техники володіння спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів змагань.

2.Місце та час проведення:
2.1. Змагання проводяться на водоймі риболовного клубу «Робінзон»
поблизу села Панталія Дубенського району.
2.2. Час проведення - 17-18 травня 2008р.

3. Організатори. Суддіство. Спонсори.
3.1. Загальне керівництво і підготовку организації змагань здійснює:
- Федерація риболовного спорту Рівненської області;
- риболовний клуб «Робінзон»;
- відділ з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації.
3.2. Офіційні спонсори змагань: магазини «Сапсан», «Рибалка», «Ягдташ», «Карась», ТМ «Лафеста».
3.3. Суддівство здійснюється суддівською коллегією згідно правил змагань і цього положення.
Головний суддя змагань - Віталій Марчук, секретар - .....
Суддівська бригада - 9 чоловік.

4. Учасники.
4.1. Склад команди – 3 чоловіка.
4.2. До участі допускаються особи не молодше 16 років.
4.3. Учасники зобов'язані:
дотримуватися правил поведінки на водоймі, правил змагань та цього положення;
морально - етичних норм поведінки;
виконувати розпорядження та вказівки суддів;

5. Програма змагань:
5.Змагання особисто – командні і проводяться в два тури.
Тривалість туру - 4 (можливо 5) години.

17 травня (до 7.00) – прибуття учасників.
17 травня - I-й тур змагань.
- 7.00 …7.30 – уточнення списків учасників;
- 7.30 … 8.00 – жеребкування (приймають участь капітани команд);
- 8.00 …8.30 – вхід в зони ловлі, розміщення по секторах;
- 8.30 – старт;
- 12.30 – фініш першого туру;
- 12.30 - 14.30 – підведення підсумків, оголошення результатів першого туру;

18 травня - II-й тур змагань.
- 6.30 - 7.00 – жеребкування;
- 7.00 - 7.30 – вхід в зони ловлі, розміщення по секторах.
- 7.30 – старт;
- 11.30 – фініш другого туру;
- 11.30 - 13.30 – підведення підсумків;
- 13.30 -14.30 – нагородження переможців;
- 14.30 … – уха.
17.00 – закриття чемпіонату.

5. Інші положення.
5.2.1. Риба.
Заліковими є такі види риб:
- окунь;
- щука;
- судак;
- сом;
- головень;
- жерех;
Розмір риби не лімітується.
5.2.2. Зважування..
Спортсмен, який упіймав рибу, негайно інформує про це лінійних суддів, які в його присутності рибу зважують. Результати вносяться до протоколу і стверджуються підписами судді та спортсмена, який піймав рибу. Піймана і зважена риба негайно випускається назад у водойму в присутності вищеперерахованих осіб. До зважування приймається тільки жива риба, яка до зважування зберігається в садку або ж підсаці спортсмена. Допускається застосування куканів при вазі риби понад 1кг.
До зважування риба обов'язково повинна перебувати у воді. Мертва риба до зважування не приймається.
Примітка: за рішенням суддівської бригади частина риби передається господарчій команді для приготування ухи.

6. Підведення підсумків. Нагородження.
6.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії згідно з Правилами змагань.

Примітка: Переможці в зонах лову визначаються за найбільшою вагою спійманої риби, 1гр.=1бал. Переможці в особистому і командному заліках визначаються за найменшою сумою місць зайнятих в зонах лову. При рівності суми місць переможець визначається за загальною вагою улову. Спортсмену, який не піймав жодної риби, нараховується кількість балів, що дорівнює кількості команд- учасниць плюс один бал. Спортсмени які незловили жодної риби бали прирівнюються до місця зайнятого в зоні.
6.2. Переможці та призери визначаються в командному та особистому заліку.
6.3. За результатами змагань учасникам присвоюються кваліфікаційні розряди згідно класифікатора, затвердженого Держкомспортом України.
6.4. Переможці та призери змагань нагороджуються медалями та дипломами, цінними призами.

7. Фінансування.
7.1. Фінансування змагань здійснюється:
- за рахунок відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації;
- за рахунок Рівненської обласної федерації риболовного спорту;
- за рахунок спонсорської допомоги.

8. Умови участі та заявки команд.
8.1. Учасники прибувають до місця змагань самостійно та за власний рахунок. Прибуття (згідно п. 5.2) не пізніше 6.00 ч 17.05.2008р.
8.2. Заявки на участь приймаються організаторами з 1.05.2008р. по 17.05.2008р.
Заявки приймає Рівненська обласна федерація риболовного спорту та риболовний клуб «Робінзон».
8.3. В заявці повинно бути вказано:
- П.І.Б;
- рік народження;
- адреса;
- приналежність до Федерації риболовного спорту або риболовного клубу «Робінзон»;
- контактний телефон капітана команди.
8.4. Вступний внесок – 100 гривень з чоловіка. Члени федерацій сплачують 50 відсотків вступного внеску.

9. Короткий опис місця проведення змагань:
Чемпіонат проводиться на водоймі поблизу села Панталія Дубенського району, яка закріплена за риболовним клубом «Робінзон». Водойма представляє собою неправильний прямокутник довжиною 1,5 км та шириною 0,2-0,25 км з глибинами 1,5-3,5 м. Течія відсутня.
Протяжність кожної зони ловлі - близько 1,4 км. Рибалка в основному проводиться з вимостків.
Види риб: щука, окунь, сом, а також короп, товстолоб, лящ, карась, плотва, лин і т.д.

10. Зауваги:
10.1. Спортсмени, які не екіпіровані засобами зберігання риби (садки, підсаки, кукани), до змагань допущені не будуть.



Рівненська обласна федерація риболовного спорту
Востаннє редагувалось 13 травня 2008, 11:00 користувачем EXPERT, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Toha
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Toha »

Соревнования платные или нет, а то я ничего не нашел по этому поводу?
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість