ШНУРИ ДЛЯ НАХЛИСТУ

Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

ШНУРИ ДЛЯ НАХЛИСТУ

Непрочитане повідомлення tohin »

WF, DT, Shooting Heads, Wind Cutter і так інше
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ШНУРИ ДЛЯ НАХЛИСТУ

Непрочитане повідомлення oles »

Трохи не в тему, але тенкара все ж ближче до нахлисту та й вже тут ставились мені питання по тенкарі.
Хочу поділитись своїм досвідом по виготовленню шнурів для тенкари з флюрокарбону - все не так страшо.
Отже - шнур 5 м для тенкари Kasugo 6:4 ( довжина - 3,6 м, вага 80г): 4х0,265 - 1,2 м+3х0,265 - 1,5 м +3х0,225 - 1,5 м - все з з флюрокарбону Sunline + індикатор з маркерної (яскравий шартрез) моно 0.19 мм теж Sunline, скрученої втроє довжиною 0,8 м. Срутка між пальців, кручені фрагменти зв"язуються між собою "вісімкою" (вузли в шнурі для тенкари не заважають і служать додатковим індикатором). Виготовлення шнура забирає максимум 20 хв часу. Тех саме можна робити і з моно, тільки вважати, що моно легше флюра. отже діаметр для тіє ж ваги шнура треба бідбирати більший (той опір повітрю буде більший).
Шнур випробуваний вчора на рибалці- як на мене - супер. Все що крутив до цього викинув.
Думаю, що має право на існування бюджетна псевдотенкара з легкого вуглеволоконного штекера прогресивного строю. В Олександрії бачив місцевого умільця - на щось подібне ловив на живого коника з човна. Бачив здалеку, деталі не розгледів, але результат був. Треба пробувати - це цікаво.
Муха має літати!!!
Відповісти

Повернутись до “Нахлистові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей