Гідропарк

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Гидропарк

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Открывал сегодня зимний сезон. Сначала идти никуда не хотелось - градусник за окном показывал -11, холодновато... Но в конце концов не выдержал, решил выйти в гидропарк - посмотреть что и как там со льдом, собрался и около двух часов был на месте в районе фонтана. Думал что буду если не в гордом одиночестве, то максимум ещё пару таких же заядлых. Но на льду оказалось на удивление много народа - человек 25-30, кто с мормышками, кто с поплавками, ну а кто дёргалками пытался судака и окуня соблазнить. Толщина льда примерно 6-7 см, ходить уже вполне нормально, под ногами не трещит. Посидел я до четырёх и с заходом солнца поехал домой. За два часа результат 3 неплохих плотвички и с десяток мелких окуньков. Когда уходил на льду ещё человек 20 оставалось.

Зображення

Зображення
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Був сьогодні на водоймі. Побачив знайомого, що ловив на безмотилку, присів біля нього, неподалік від першого мостика. Зловив декілька дрібних окунчиків та плотвицю. На одній із лунок після нано окунця, на другому підйомі-відчуваю, що на гачок сіло щось гарненьке і одразу ж почало вимотувати жилку, поборовся десь хвилин із 5 з рибом, яким виявилася мама окуня (грамів десь на двісті), підвів у лунку й дістав. потім був ще один схід чогось трошки меншого за попереднього окуня. Після обіду кльов притих, і стало покльовувати аж під вечір. Успішно ловили плотву, що правда не крупну, на безмотилку, або на стояка. Один чоловік прийшов в обід і розставив... жерлиці на маленьких рибок. Поцікавившись у нього чи ловив раніше щось на них тут, він сказав, що в минулому році, за один вечір зловив 18 судаків, серед яких менше кілограмового не було! :sh_ok:
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення bogdan »

Поки досвічені спортсмени тренуються в Кустині вийшов в обід на Гідропарк. Михайло іванович Сміян загітував - покльовує непогана плотва. Плотви в нього було на 14-00 лише шість штук, але в мене клюнуло вже на перших лунках.

Клюнуло, але не плотва. В плюсах три карпика - 4,5+2,9+2,3 кеге... в мінусах дві "тулки" та чотири бльосенки... Все з однієї лунки - повні штани адреналіну!!! Кабани посерйозніші - тупо не бажали відриватися від дна.. навіть через 15 хвилин... потім їм це протистояння набридало і вони одним рухом рвали снасть... але з під лунки не йшли... :sh_ok:

Норма вилову і вливу не перевищена... навіть у "Штабі", (хто знає прощо мова) :sh_ok:
Фотки пізніше...
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення pushustuy »

bogdan писав:. В плюсах три карпика - 4,5+2,9+2,3 кеге... в мінусах дві "тулки" та чотири бльосенки... Все з однієї лунки - Фотки пізніше...
хотів би я глянути на карпи з гідропарку :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: невже вони там є??? фото в студію :bra_vo: !!!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення bogdan »

Обіцяні фото:

Зображення

Зображення

Зображення

Карпи брали блесну в рот або прижимали її під жабри...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення DerSieger »

bogdan писав:Обіцяні фото:
Карпи брали блесну в рот або прижимали її під жабри...
:bra_vo: :co_ol: круть. ну їх нафіг ті платніки. в наступному сезоні тільки на гідрік на карпа їздить буду!
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення bogdan »

MAXIMUS писав:Нiчого собi у Вас i луночка! А мiсце треба було б заскретити,бо для драчунов воно буде,як находка!
Сьогодні зранку там вже нічого не було... Але в іншому місці карпо себе показав ::yaz-yk:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення proteus »

ох епрст .. слов нет! :sh_ok: шок :sh_ok:
Nikolas
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 63
З нами з: 04 липня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Nikolas »

Похвально! :bra_vo: Цікаво буде послухати про дану рибалку Михайла Сміяна.Молодці!!!
Аватар користувача
RUBAK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 08 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення RUBAK »

гарнi гарнi!треба якось буде вийти помормишить!нехто непыдкаже де лутче систи?
<div>  </div>
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Пане Богдане - мої самі найщиріші вітання! МОЛОДЦІ!!!! :bra_vo: А я так думаю, що відлига мабуть змусила коропа прокинутись і шукати собі "вкуснючі бльосенкі" :) .
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення bogdan »

Viktorovi4 писав: А я так думаю, що відлига мабуть змусила коропа прокинутись і шукати собі "вкуснючі бльосенкі" :) .
А таки ні... Мені здається, що то відлига подіяла на пана Богдана, який знайшов у собі наснагу натрапити на короповий "схрон"... :nez-nayu: Як пізніше виявилось, шукаючи плотву я натрапив на ямку 1м діаметром та 40 см глибиною. Типова коропова "воронка"... :sh_ok:
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення trans »

bogdan писав:... Але в іншому місці карпо себе показав ::yaz-yk:
"Огласите весь список.... пожалуйста" :)
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення juice »

Ці два дядькі що на хфото живуть не подалік гідропарку :a_g_a: , а як відомо що водойма знаходеться неподалік від дикого :hi_hi_hi: а на ринку місця для шукання коропа навалом ;;-))) .
ДА Богдану респект молодці завели браків :bra_vo: до того що ті хоч лунок набьють на гідріку :ya_hoo_oo: :bra_vo:
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Likar »

а влітку щось схоже там ловилося?
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей