Басів Кут

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

на прошлых выхах так неслабенько открыл сезон.... азартно ловится спортивная уклейка разных размеров, неплохо отзывается на прикормку. Возле дна плотва ... но мелкая и не так активно...
Вцелом очень приятно половил дальником.
...поплавочники не спите - народ уже давно ловит, в апреле соревнования, а про тренировки никто не пишет. Вот Басовкут люди уже щупают...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Вчора на пляжі було нараховано близько 120 чоловік.І це тіко на пляжі.Причиною тому став ярий кльов верховодки,проскакувала і плоточка.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На виходних на пляжі і нетільки був аншлаг. Місце недивлячись на погоду знайти було важко. Добре клювала як завжди верховодка, красноперка, трішки гірше карась і плотва, попадався і підлящик. Для тестування спортсменам своїх поплавочних снастей кращого місця не знайти. В камишах проклюнувся лин. Риба дуже добре реагувала на прикормку, більше кормиш-більше ловиш.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ZVod »

EXPERT писав: Риба дуже добре реагувала на прикормку, більше кормиш-більше ловиш.
100 відсотків що так..... не зважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови рибка впевнено рухалась в прикормленому напрямку... але крупні екземпляри все ще були на віддалі...
гарно працював би фідер з оснасткою по типу метод... або дальник на 40-50 м... з добрим закормом ... але чесно кажучи я в таку дубарь і хвилю десь до 12,00 взагалі не користувався привадою...
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Так уж случилось, что мне ничего не оставалось, кроме пешей прогулки на Басовкут! В субботу, 19_го на пляже сидело около 26 рыбацюг. Нельзя сказать, что очень интенсивно, но потаскивали в основном верховодку. После обеда уже осталось около десятка рыбаков. С той же интенсивностью и все та же верховодка.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Стоит кому-нить одному щас словить линка (к примеру) где-нить в совсем нерыбном месте, как вся банда переберётся туда и будут полоскать тот кусок водоёма...=)), а если кто-то с местной компахи возьмёт ещё одного - то на следующее утро тьам не будет где яблоку упасть - примерно думаю такой народ у нас на Басике - хотя человеку свойственно ошибаться...
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Команда "Захід Камінь" розпочала тренування перед змаганнями на даній водоймі.
Декілька цікавинок:
Дідуля, який поруч зі мною там рибалить, розповідав, що в суботу карп почав йти на нерест - "такі телята та поросята виверталися, що очі на лоб вилазили".
Карась перестав клювати з понеділка, а окунь мерву робить.
А ще виявилося, що цей дідок надзвичайно добрий - поруч з його місцем живе андатра то він її вже приручив, годує хлібцем та макухою, навіть істота дозволяє себе погладити :P 8O .
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

прошу не пинать особо, сам я не из Ровно, по этому и вопрос такой, а этот водойма это то что рядом с рынком продовольственным, тоесть возле органного под мостом?
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Нет, этот водоём находиться около плавбассейна на выезде в сторону Здолбунова справа.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Совсем недавно на этом озере проводились соревнования. Для соревнований из каких-то соображений выбиралось место лова. Наверное оно не было самым худшим... Полистайте темы, посвященные соревнованиям, может найдете для себя полезную информацию...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Зайдите на "Змагання"- ЧО по поплавку, я там разместил свой фотоотчёт о данных соревнованиях - Басовкут фотогеничен))
Не учи рыбу плавать!
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

субота

Непрочитане повідомлення Yevgen »

приїхали на Басік десь в 7:00 розклались... прикормили...
вітер :x хливилі! дуже заважали рибалити!!! :evil:
а головний ворог ЦЕ - РОТАНЬ! :twisted: :x :twisted:
замучав він нас невстих закінути вже витягай.... і то такі невеличкі...
по сиділи до 10:00 відет піднявся ще сильніший... і по рибалці... :x
P.S.
в годин 9:00 прийшов мижичок передівся біля нас в гідро-костюм і маску, взяв пакепик і пішов нирять.... (він так раків ловив 8) ) павда небагато наловив до 20 шт, десь до години плавав...
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

а де мужичок раків ловив? може тоже піти раків половить? :lol:
ну так в такий вітер то ясно, але повір мені, коли там нормальна погода, то там класна рибалка, я сам раніше не думав. а на рахунок ротана я ще не стикався до речі з цим чудом, хоча, де не ловив усюди казали, що він є і що такий злючий :oops:
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yevgen »

Roma писав:а де мужичок раків ловив? може тоже піти раків половить? :lol:
десь приблизно в цьому районі він ракі ловив (я червоним коліром виділив)

Зображення
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

До речі, ще дещо додам. Там в риби якісь апетити дивні, літом опариша не їсть 8O Хібащо верховодку. В цей сезон потрібно ловити на хліб, мастирку і так далі. Через тиждень два активізується карп і карась, кажуть. По крайній мірі сьогодні в одного рибацюги була покльовка карпа на хліб, правда зійшов. Я не бачив, кажуть паравоз добрий був)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей