УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

http://fion.ru/
http://www.tropicliberec.cz/set-na-dirk ... light-61cm
вот вам такой же логотип сталина и олика
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Samuraj »

lol писав:
Samuraj писав:... и вариант предложенный Сталином, как в принципе очень неплохая альтернатива ...
і розбаньте вже його нарешті!
Вести себя надо правильно, согласно правил, которые все внимательно!!! читают перед регистрацией, и не будет никаких банов и предупреждений...
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[quote="Samuraj"][quote="lol"][quote="Samuraj"]... и вариант предложенный Сталином, как в принципе очень неплохая альтернатива ...[/quote]
і розбаньте вже його нарешті![/quote]
Вести себя надо правильно, согласно правил, которые все [b]внимательно[/b]!!! читают перед регистрацией, и не будет никаких банов и предупреждений...[/quote]
Не оффтопте. Читайте название темы
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Samuraj »

ANDROID писав: Я проти всяких сект і носити футболку чи інші аксесуари з логотипом бабтистів не хочу!!!!
Мне интересно, если вы верхний пост отпишите на Fion.ru, что вам там ответят... ;;-))) ;;-))) ;;-))) Не надо из логотипа делать оху... важную культурную ценность, несущую громадную смысловую нагрузку, отображающую интересы многих миллионов людей... :-) Это всего навсего небольшой знак отличия указывающий на то, что человек имеет некоторое отношение к определенному интернет-форуму(клубу). Носить футболку с этим логотипом никто никого не заставляет.
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

ANDROID писав:http://fion.ru/http://www.tropicliberec.cz/set-na-dirk ... light-61cmвот вам такой же логотип сталина и олика
ANDROID писав:вот вам такой же логотип сталина и олика
З таким підходом до питання вибрати логотип нереально. Получається якщо на логотипі натяк на рибину тоді він такий як на Фіоні або такий як логотип ще якогось ресурсу ,яких є сотні а то і тисячі . Виходом з ситуації є створення ієроглефа якого ще світ не бачив :hi_hi_hi: але полюбому знайдеться компромат і на нього ,бо виявиться що він також схожий на татуювання які роблять в якомусь там племені в африці. Варто цю тему замняти. Така моя думка щодо цього питання - думка палкого прихильника форуму :men:
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Завдання в тому і полягало, щоб зробити такий логотип, який ніде б не копіювався, а не такий який копіюють всі!!!!!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Ось такий варіант
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Красиво, согласен, только в живописи не силен, просветите, к какому направлению относится сей шедевр, авангардизму или кубизму? И если вам не трудно, обьясните форумчанам, какую смысловую нагрузку несут отдельные елементы вашего творения, а то за маштабностью оного не совсем понятно...
Востаннє редагувалось 08 червня 2011, 23:43 користувачем Samuraj, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Описую шедевр. Трішки рівніше вудки зроблю доматаю ще трохи лески і буде у вигляді герба нашого міста!!!
П.С. А вы уважаемый самурай не эхидничайте и вашы угрозы мне в личку бросать ненадо я их не боюсь. Сами флуд в теме розводите, а потом мне угрожаете что забаните. Лучше б сами предложили б толковый вариант, а не эхидством занимаетесь!!!!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

ось так може буде ясніше
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Vik »

прикольно, поки тривав конкурс було написано три сторінки форуму, а ось після об"явлення результатів вже чотири, з них відсотків 80 гав..а, шановні моє враження таке, що знову комусь немає що робити як страдати фігнею,
ANDROID, невже ти вважаєш що твій логотип заслуговує на те щоб бути гербом сайту??? ;;-))) це принаймі смішно, такі логи я бачу майже кожної пятниці коли забираю малюка з садочка, в пятницю уних урок малювання, щось подібне вони теж малюють, тільки різниця в тому що цим "дизайнерам" по 3 роки
думаю ця тема форуму вичерпала себе, підсумки підбиті, тему потрібно закривати, щоб не розводити флуду
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[quote="Djab"]ANDROID а що означає ваш аватар?[/quote]
Мій аватар асоціюється з вашим ніком
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[quote="Vik"]прикольно, поки тривав конкурс було написано три сторінки форуму, а ось після об"явлення результатів вже чотири, з них відсотків 80 гав..а, шановні моє враження таке, що знову комусь немає що робити як страдати фігнею,
ANDROID, невже ти вважаєш що твій логотип заслуговує на те щоб бути гербом сайту??? ;;-))) це принаймі смішно, такі логи я бачу майже кожної пятниці коли забираю малюка з садочка, в пятницю уних урок малювання, щось подібне вони теж малюють, тільки різниця в тому що цим "дизайнерам" по 3 роки
думаю ця тема форуму вичерпала себе, підсумки підбиті, тему потрібно закривати, щоб не розводити флуду[/quote]
Вік, тоді якщо такий в мене дитячий логотип, то як назвати логотип оліка. Діти в 1-ому класі таких рибок малюють. То давайте вибирать щось серйозніше, а не дитячі малюнки як ви виразились
Аватар користувача
ADM
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 13 квітня 2011, 16:06
Телефон: 0986821091
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ADM »

Был в командировке... прошу простить за опоздание к прениям. :smu:sche_nie:

Теперь относительно темы форума:
- такого бреда, как в последних постах не всегда найдёшь на форумах!
- обидчивые "проявляются" в конце, так что не удивительно.
- кричать надо было во время Конкурса, а не махать руками после драки.
- логотип подправиться (форма рыбок) и останется таковым, какой выбрали. Вы хотели, чтобы на логотипе вместо рыбы были фазаны? Удивительно... ;;-)))
- тему закрываю, т.к. не вижу необходимости оставлять её открытой - кто-то обиделся на мир и топает ногами, а раньше что мешало то?

Завтра определяемся с остаточным эскизом изображения логотипа, всё выставим на форуме! Если будут желающие заказать футболки с логотипами - милости просим.

С ув!
Не что не вечно под луной!
Закрито

Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей