УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення KYM »

west писав:Шановні колеги

Саме тому, що мені не байдужий конкурс та його результати для сайту сусідів: вирішив поділитись своїми думками. Напис "сайт любителів рибалки рівненської області" це дика калька з російської, і на мові наших сусідів звучав би в оригіналі наступним чином "сайт любителей рыбалки ривненской области ". В вашому ж "затвердженому варіанті" напис "сайт любителів рибалки рівненської області" має зовсім інше значення на українській мові, і на російській означав би наступне "сайт любителей рыболова ривненской области", якщо саме це ви маєте на меті "полюбити рибалку", як окремо взятого індивідума з Рівненської області, то всі свої зауваження рахую не потрібними. Якщо ж ні, виправте і не ганьбіться. Варіантів правильного напису - співззвучного вашому та тому, що несе правильне навантаження по змісту є декілька. Думаю - виберете вірний. А мені за труди можете подарувати декілька пачок японської "їстівної " гуми :) .

З повагою,

We$t
Дякую, колего, за те, що турбуєтеся про нас - сусідів! :co_ol:
Справа в тім, що при затвердженні вказаного логотипу я зауважував про те, що слово рибалка на українській мові має на увазі чувака, який ловить рибу (а не сам процес), тобто риболова по російськи :) .
Після мого тлумачення було прийнято рішення поправити напис на логотипі вже після його затвердження, тобто коли сплине 2 тижня, тим більше, що є спрощений варіант логотипу, там взагалі проблем немає ні-яких :)

Отже, сподіваюся, що все має бути добре!

Доречі, можливо в форумчан є думки на рахунок написів на логотипі?

Можливо так буде добре?:

Рівненський сайт любителів рибальства
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Samuraj »

KYM писав: Можливо так буде добре?:

Рівненський сайт любителів рибальства
Мне по душе это вариант :-ok-: , первый попахивает официозом.... :)
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Yarik »

KYM писав: Доречі, можливо в форумчан є думки на рахунок написів на логотипі?
У форумчан є думки щодо картинок на логотипі!

Я так розумію, мій попередній натяк не допетрали... Пояснюю: малюнок на логотипі - це Ихтис (читати, що це означає). Таку емблему ставлять на різних речах (на документах, клеять на авто, друкують в своїй періодиці, і взагалі - повсемісно використовують) віруючі, точніше баптисти (в інших країнах - ще інші протестанти). Тобто у певної верстви населення ви будете асоціюватися з громадою віруючих рибалок. Також люди, які були коли-небудь в християнських євангелізаційних таборах для дітей, молоді і дорослих будуть дивитися на емблему скоса. Це за умови, що такі будуть заходити на сайт.

Коротше, ІМХО, подібна картинка є зарезервованою. Використовувати християнську емблему (ну тепер то ви знаєте, що це таки християнська емблема), на мою скромну думку, трохи "стрімно". Звісно, не використовувати кленовий листок тільки тому, що він на прапорі Канади, не правильно... Але тут трохи інша ситуація.
Востаннє редагувалось 26 травня 2011, 10:37 користувачем Yarik, всього редагувалось 1 раз.
Errare humanum est, ignoscere divinum.
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Bizba »

Поддержу "сомнения". Знак этот (при чем именно в таком исполнении) - именно к рыбалке и рыбакам имеет очень косвенное отношение. Так как используется именно какой-то из христианских "сект". Думаю что все таки надо его чуток доработать или видоизменить..
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення olik »

Ихтис (др.-греч. Ίχθύς — рыба) — древний акроним (монограмма) имени Иисуса Христа, состоящий из начальных букв слов: Ἰησοὺς Χριστὸς Θεoὺ ῾Υιὸς Σωτήρ (Иисус Христос Божий Сын Спаситель).

Часто изображалась аллегорическим образом — в виде рыбы.
Позвольте и своих "пять копеек вставить" - исходя из статьи про "ихтис" любое символическое изображение рыбы можно приписать к церкви, баптистам и т.д. , там же: дельфин — символизирует Христа, как проводника через хаос и гибельные пучины, так что следуя логике обсуждения в форуме, все дельфинарии (к примеру) являются сектами или все люди, которые по гороскопу "рыбы" тоже сектанты (без обид)... :hi_hi_hi:
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Bizba »

Нет, Вы не правы. Именно ЭТОТ знак (не дельфин, не просто рыба и т.д.) - это так сказать "фирменный" символ этой организации. И ассоциаций с рыбаками и рыбацкой компанией он не вызывает..
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Bizba писав: Именно ЭТОТ знак
Ну так можно логотип немного изменить, чтобы он не вызывал ассоциаций, к примеру что-то типа такого:

Зображення
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Bizba »

Именно это я и имел ввиду! :)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення KYM »

Моё мнение - достаточно добавить рыбке глазки :) и всё встанет на свои места - знак рыбы, о котором упомянуто выше не содержит в себе глаз, а значится наш доработанный логотип уже не будет ассоциироваться с Ихтис"ом.

Типа так:

Зображення
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Bizba »

Может лучше что-то в таком стиле?
Зображення
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Bizba писав: надо его чуток доработать или видоизменить..
Можно дорисовать жаберную крышку...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення os1 »

Горыныч писав:Можно дорисовать жаберную крышку...
Так, як намалював AndreyK
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Горыныч писав:
Bizba писав: надо его чуток доработать или видоизменить..
Можно дорисовать жаберную крышку...
Потом дорисуем чешую, потом плавники, потом под раскрасим под окуня, нет лучше под плотву...итд, и опять зайдем в блуд, то есть флуд. :-) В данном случае - минимум значит оптимум. Вариант предложенный KYM оптимальный, как вариант глаза пустотелые :)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення KYM »

Samuraj писав:В данном случае - минимум значит оптимум. Вариант предложенный KYM оптимальный, как вариант глаза пустотелые :)
Согласен, тулить много - значит зайти в дебри! Достаточно одной точки и всё уже НАШЕ, а не чьё-то :)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Patik »

А как по мне, не в обиду авторам логотипов, все они не подходят - либо примитивные либо нарытые в нете.
Мое мнение надо нанять профессионального дизайнера или даже несколько, а тогда выбрать из предложеных вариантов.
А оплатить их услуги предлагаю владельцам магазинов которые практически бесплатно рекламируются на сайте. Я например найду пару гривен на хорошее дело, тем более не думаю что разработка логотипа будет стоить больше сотни - другой. Еще раз повторю, что не хочу никого обидеть, все авторы проявили инициативу и потратили свое время чтобы сайт имел оригинальную символику, но просто хочется иметь футболку с красивой эмблемой горячо любимого ресурса :) . Все выше сказаное ИМХО.
Кстати двоих креативных людей я знаю, могу с ними переговорить. И помнится у нас на форуме был человек - Толик который разрабатывал символику одной из встреч форумчан, очень даже неплохую.
Спиннинг - наше главное оружие !!!
Закрито

Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей