Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

Это личинки с перетравившегося окуня (он их ел), наверное... :hi_hi_hi:
в шлунку був не окунь а щука
це добре видно по хвосту
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Якої довжини була перетравлена щучка і щука яка її з`їла?
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

Прихована водойма є платною (у чиємусь використанні) чи загальнодоступною ? які глибини даної водойми?
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

SPIN писав:Прихована водойма є платною (у чиємусь використанні) чи загальнодоступною ? які глибини даної водойми?
повна приватна власність :-(
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

волкер фірми КЕПТАН ЛЮРЕС якось так :-)
був колись придбаний в магазині ягташ
довго не міг розловити а коли розловив появилась віра в нього і понеслось :-)
кайф просто супер ти бачиш саме клювання а буває таке що вона вилітає з
води як акула ну просто клас
http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... 561&page=2
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

platon писав:
SPIN писав:Прихована водойма є платною (у чиємусь використанні) чи загальнодоступною ? які глибини даної водойми?
повна приватна власність :-(
чому так сумно?
питання ще було про глибину, хоча б приблизно, бо цікавить чи хижак вже бере на глибоких водоймах чи тільки на мілких
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

основна глибина 40см-1.5м
є одна яма яка займає десь 1/6 ставка глибиною 2-2.5м але я на ній
ніколи нічого не ловив
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

platon писав:основна глибина 40см-1.5м
тепер все логічно, бо на глибині риба ще дуже загальмована
є одна яма яка займає десь 1/6 ставка глибиною 2-2.5м але я на ній
ніколи нічого не ловив
"якщо ви на ямі ще нічого не впіймали, тоді ми йдемо до вас"Зображення
Аватар користувача
Dim0n
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 17 червня 2010, 21:12
Звідки: Городок
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Dim0n »

Вирішив розвідати один перспективний водойомчик, і половити окуня.
Рибалив з19-тої до 20-30.
Коли збирав спінінг поплавочник, який сидів поряд поінформував що треба було прийти на дві години раніше - вода кипіла від активності окуня .
Перші пів години 0 жодного тичка. Рибак теж жалівся що навіть покльовки не бачив
Походу ловлі розпитував, в мене про снасть на яку ловлю і якраз коли я розказував що на мдж можна ловити білу рибу витягую карася. Мужик в шоці!!!
Але все-таки хотів зловити окуня.
Час ішов і жодного тичка . Вирішив що ще одна проводка і пора збиратись, в доповнення витягую карасика.
Зображення
Зображення
p.s Проводка подвійний підрив від дна.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Вчора ходив шукати окуня, - знайшов щучку. Був з 18,00 до 20,30. З 19 коли стих вітер було видно невелику активність окуня але безрезультатно (. Ловив на мепс №2 жовту. Спочтаку, правда, пробував джиг))) - не вмію :nez-nayu:
Поставив вертушку знов - зловив маленьку щучку сантиметрів 30. Захватила повністю блесну, але дістав легко. Відпустив. Десь за пів години ще одна покльовка в метрах 10 від берега біля дна. Трохи більша щучка, також жадно взяла. Діставав хвилин 10. Шансів в неї після цього було мало, вирішив не відпускати. Ловив на чистому піщаному дні, глибина 1-1,5. Влітку вечером це місце полюбляє окуньє. Сонце вже сідало, малька білої риби біля берега видно не було, що там робила щука в цю пору? І як видно, не випадкова, бо не одна...
Зображення
Зображення
Загалом відпочив класно), скоро відкриватиму сезон фідерної ловлі)
Аватар користувача
Dim0n
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 17 червня 2010, 21:12
Звідки: Городок
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Dim0n »

Сьогодні вечерком після роботи заскочив пополоскати приманочки.
На другом закиді зрозумів, що окунь мене порадує, активність була стабільна.
Дрібнота діставала смиканям за хвіст твістерка, яка ніяк не засікалась.
Покльовки припинились коли за горизонт сіло сонце, видно тут в окуня свій графік.
Ще вдалось зловить два карасика, яким я ані трохи не здивувався.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Костя
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 28 квітня 2010, 21:11
Телефон: 0967229258
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Костя »

Отже вчора після обіду вирішую знайти трофейну плямисту , так як водайма на якій я постійно підловлюю щупаків сильно заросла то думаю пройдусь на місце
де як казали гуляє щука . Не доходячи до водойми замічаю як водяний щур хоче перебігти мені дорогу ) Ну думаю то явно не на кльов , та зі мною була моя собака (такса) і за командою „взяти” щур благополучно відігнаний. Пройшовшись над берегом вирішою розпочати риболовлю. Збираю спін, ставлю катуху ... І ось перші проводкі на мікро джиг приносять мені бонусного окунька приблизно 400гр! Ще трохи пополоскавши твістеркі вирішою перейти на твіч . І рішеня було правельним, після десятої проводкі цей довго очікуваний „тук” і фрикціон у заубера почав співати знайомі мелодії . І щучка 1.3кг на березі, впіймав її на воблер сальмо чубі дартер . Далі вирішую опробувати новий воб юзурі крістал мінов, і він приносить два шнурка по 300гр відразу відпустив їх в надії зустрітись з ними коли підростуть . З хорошим настроєм що розловив воблер іду далі і бачу як щука ганяє малька а вирхаводка розлітаєця в різні бокі , в надії зловити хижачку запускаю попер сільвер стрім в точку активності і навіть невспівши
чавкнути відчуваю шо хтось явно вирішив зкуштувати пій попер , сильно не підсікаючи бо ловив на шнур ,хтось з іншого кінця добре смикав мій кінгфішер премєр, боротьба була явно не рівною бо зубаста набрала на себе зіля . У відчаї з думкою що флюр їй не проблєма перекусити , вилітає із зіля як дильфін і тоді без проблем була доставлена до мене , заважив трофей на 2кг400гр. Ще в надії потягати окуньків прямую на уловисту точку , виловлюю 5 піпісьочних окуньнів і збираю спінінгі, випиваю чайок і прямую до доми . Рибалка видалась цікавою і неочікуваною , жаль фотіка не було з собою , на наступний раз буду з ним .
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

приїхавши на невеличкий ставочок з перших забросів
було зрозуміло що окунь тут присутній.
але з підвищенням температури кльов все
гіршав та гіршав
також було спіймано досить пристойного
карася (це в мене перший на МКД)
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Bulick »

Сьогодні ввечері вийшов на годинку покидати спінінга на одному з ставів поблизу Здолбунова, - а до мене приплело ось таке чудо))) :) :) Щось собі бурмотало під носик, пищало, ніби маму загубило. І дуже впевнено по гілочках до мене прилізло маленьке ондатренятко, саме в руки прилізло)))) :co_ol:
Ніколи таких маленьких не бачив, а тим більше в руках не тримав :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi:
Зображення Зображення
Зображення Зображення

Пофотографувалися і попливли до мами!!! :co_ol:

Природа прекрасна!!!!!!!! :) :) :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення spaik »

20.07 зранечку вискочив у розвідку на одну малоперспективну на перший погляд водойму.Пейзаж не порадував,більша половина става в нитчаних водоростях ,а берегова
Лінія майже вся в них.При собі мав два спіна:МКДЖ та МЛ-шний твічевий.Дно встелене ціми зарослями також,такщо вільний горизонт води був максимум 0.7м.Планував я пошукати зубасту поверхносними вобами,але з ужгородським стіком я ще поки на Ви(не дуже гарно він в мене йшов),пробував ганяти юзурівські попер та нульовий хардкор-усьо
пофіг.А у мікру спочатку я не впирався ,але результат з вобами заставив зробити пару кидків.Про повноцінний джиг даже мови не було,проводив рівномірно з легкими посмикуваннями.Приманка :мікадовський дюймовий твістер на техаській оснасці(щоб
було легше проводити через водяні джунглі.Особливої віри в позитивний результат не було,монтаж для мене був новинкою і не дуже вірилося,що принесе улов.Через хвилин 10
після прочисування відносно вільних ділянок води попався окунь непоганого розміру,через декілька хвилин другий,а там третій.Але це як виявилося були тільки квіточки.В кінці водойми на першому ж забосі я відчув сильний супротив на тому кінці
шнура,задзвенів фрикціон,відпустивши пару метрів я почав підмотувати,щоб риб не зайшов у хащі та стомити його.Боротьба тривала хилини 2 не більше,після чого потрошку
хижак почав здаватися,але по дорозі до мене всетаки зайшов в траву в двух метрах біля
берега,щоб не зламати Кальзанте я шнура взяв у руки і почав помаленьку та щити
ОКУНІЩА поверх подорослів,переживаючи чи витримає нагрузку повідок із монки 0.14.
Витримав,але не витримав гачок,коли я вже підвів полосатого до ніг,тоді гачок і зламався.Риб оказався в мене в ногах у воді,але відать захекався,тому на першій секунді
спокійно лежав,а на другій опинився в моїх руках.Я такого монстра-окуня ще не ловив.
Вага на око до кіла,а довжина(вдома заміряв-35см).Після чого зібрався на маршрутку.
Адреналін я получив добрий.Ось така вийшла розвідка.
Пи.Си.Фото робив телефоном,тому якість відповідна.
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість