Допоможіть дитині !!!

Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

23 вересня, їдучи велосипедом додому з риболовлі, на трасі попав під авто фури далекобійника хлопчина з дитячого клубу рибалок *Робінзончик* Столярчук Леонід Михайлович-13 років. З важкими травмами доставлений в лікарню м.Рівне, був прооперований і на даний час перебуває в реанімації. За підтримки ДРГОР *РОБІНЗОН*, на ім"я мами Льоні був відкритий благодійний рахунок,:

АТ Укрсиббанк м.Харків МФО 351005
одержувач-Столярчук Наталія Леонідівна
код- 2780806765
рахунок- 26250007208386

Хто не байдужий і має можливість - допоможіть хлопчині !!!

Щойно від батьків,уколи не знайшлись,але нічого страшного(підібрали щось інше).Льоня пішов на покращення,вже розмовляв з мамою,перше що попросив *дуже хоче шампанського*,руки рухаються,наніч лікарі привязують ,що ненароком не зачепив чогось,ну ще трішки марить (але це наслідки сильного струсу мозку),з реанімації вже мають переводити тільки вирішують в яке відділення, а на майбутнє ще має бути дві операції !!!

Багато людей відгукнулось з допомогою,рідні щиро дякують всім !!!

За деталями звертайтесь Сергій Олександрович :0509129975 , 0935386720.
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Вчора провідав Льончика в лікарні. Помаленьку пацан йде на одужання,правда дуже схудлий і весь в ссадинах які вже майже позатягувались,права рука і нога нормально працюють,ще каже що все болить,але вже запитує коли слідуючі змагання і де риба клює ! З гумором все нормально-кажу що шампанського нема ,але за чикушкою можу збігати-каже то біжіть!!! Мама ночує з ним в палаті,температура ще трішки підвищена і якби не різні металічні приспособи на зламаній нозі-то казав лікар могли б забирати на Дубно.А операція по внутрішніх органах має бути через пів року,чому,що і до чого вже не розпитував. Ось такі справи.
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Щойно спілкувався з мамою Льоні і самим Льончиком по телефону. Вже лікарі пробують садити його,але ще плаче що боляче,но голосок дзвінкий , з апетитом також все гаразд (навіть вночі встає щоб поїсти) і мріє швидше піти на рибалку !!!
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Добрі новини ! Вчора в п"ятницю Льончика виписали з лікарні. А сьогодні після роботи я заїжджав провідати,додому його привіз хресний ,по дорозі-розказує мама ,він шарахався від проїжджавших фур,то затуляли вікна щоб не бачив дороги. Загальний стан -нормальний,права ручка і нога працюють нормально,ліву руку ще розробляє,але більш-менш майже в нормі, ліва нога то ще на стяжці. Через місяць потрібно приїхати в Рівне на огляд,якщо буде все добре те що намітили лікарі -то одразу будуть робити операцію. Настрій в пацана класний,сміється,майже всі питання які він задавав - то про рибалку (маю пачку журналів і газет рибальських,завезу -хай читає),друзі його провідують-і то йдуть з вудками (ми сміялись ,що як в анекдоті-щелепа зломана,а йому горішків принесли)-зреагував нормально ! Дуже згадує змагання на Шепелі,от запало це св"ято йому в душу !!!

Зображення
Ser.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення KYM »

А не можна організувати в допомогу збір коштів через СМС? Невеликий % піде мобільному оператору, а більша частина для реабілітації хлопця.
Думаю не мало людей відгукнеться. Якщо таке можливо - з охотою відгукнуся у приклад!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Це ідея, :bra_vo: думаю можливо ,в понеділок запитаю в салоні МТСу!
Ser.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

serzdubno писав:Це ідея, :bra_vo: думаю можливо ,в понеділок запитаю в салоні МТСу!
Маю хорошого там знайомого в РІвному.
Якщо треба-звертайтесь
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Я завтра в Дубно попитаю,взнаю що і до чого,а на тижні буду в Рівному-то якщо треба буде допомога-звернусь. Дякую !
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

KYM писав:А не можна організувати в допомогу збір коштів через СМС? Невеликий % піде мобільному оператору, а більша частина для реабілітації хлопця.
Думаю не мало людей відгукнеться. Якщо таке можливо - з охотою відгукнуся у приклад!

Заходив,запитував- для цієї процедури потрібно переходити з предоплати на контракт з обов"язковим щомісячним платежем, а так як з фінансами у мами Льоні не густо,то це відпадає на жаль !
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Знову провідував Льончика-справи йдуть на лад,вже по чуть-чуть пробують ставити на ноги,ще плаче що боляче,але спроби все таки робить. А в нас "дуже чуйні лікарі", мали провідати 4 лікаря,а поки що тільки один приділив час-в інших все якісь відговорки-блін !!!
Льончик коротає час тим -що до вудки прив"язав мишку-іграшку,закидає в сусідню кімнату і так грається з котеням (рибалка на дому,в лежачому стані) ,вийшов з положення за тим чим заскучив !!!
Ser.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення KYM »

Сергій, як там малий?
Чи потрібна допомога?
Якось стороною все пройшло - можливо хлопаки трохи допоможуть?!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Ще ось тут велась і ведеться гілка інформації ---http://carp.rv.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=299

В цьому році ще не був у нього ,бо є у відпустці і трішки владновував особисті справи,а він живе в іншому кінці міста і майже за містом,трішки незручно добиратись. 25 виходжу на роботу і вечером буду заїжджати по любому-мені це дуже по дорозі. Вільний час мав тільки на свята,а на свята не хотів заїжджати бо в них приємна гостинна сім"я і не хотілося обтяжувати своєю присутністю . В середу викладу всю нову інформацію.
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Вечір добрий ! Сьогодні вечером після роботи провідав Льончика. Почуваеться добре,по хаті вже пробує ходити сам і без милиць.З апетитом все гаразд,але так і худенький ,не встинає організм набрати вагу-вся енергія йде на відновлення фунцій. В понеділок він з мамою їздили в Рівне ,мали зняти апарат з ноги і вирішувати про подальше лікування, але не було їхнього лікаря- то так одразу і повернулись в Дубно. Я якраз застав в нього друзів -рибалок приїхали провідати ! Ну а далі в нас була тема зимової рибалки_де я був ,що ловив і так далі. Він вже надіється що як я буду організовувати дитячі зимові змагання на мормишку -то має намір взяти участь . Даю коротеньке відео,якість не дуже,але впізнати можна (дата на відео неправильна бо не можу встановити). Ось коротко і все. :bra_vo: :-ok-:

http://youtu.be/qDWarONpGyM
Ser.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення KYM »

Нехай одужує!
Якщо потрібні будуть кошти - пиши - думаю небайдужі відгукнуться (по варіанту з повідомленням Горинича - у рибальських крамницях).
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Допоможіть дитині !!!

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Сьогодні вечером заїжджав до Льончика,вручив невеличкий подарунок переданий рибалкою і форумчанином даного ресурсу-малий був приємно здивований і подякував ! В основному вже ходить без милиць,в Рівне в лікарню ще не їздили так як там карантин в зв"язку з морозами. Тому про подальше лікування ще не відомо,що і як буде (мають робити операцію по кишечнику). Питав у мами про фінанси,то відповіла що ще не знає скільки потягне майбутня операція,на даний час поки що вписуються. Малий веселий,з апетитом все гаразд,каже що нічого не болить,друзі приходять,вчителі приходять на заняття. Недільки через дві буду робити дитячі змагання по мормишці-то він надіється вже прийняти участь ! Та так просто ,про все по трошку побалакали. Ось коротко і все !
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Потрібна допомога”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей