Тестування

Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Тестування

Непрочитане повідомлення Valldemar »

В дані темі пропоную розміщувати інформацію що до тестування тих чи інших коропових снастей (вудилищ, катушок та інш.)
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Тестування

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Як підсумок - закриття карпового сезону. Рівненський Карповий Клуб організовує тестування карпових вудилищ 09.10.2011 об 11.00 год. на оз.Басів Кут.
Запрошуємо всіх кому цікавий вид спортивної коропової ловлі. Кожен зможе портимати і навіть покидати вудилищами від різноманітних світових брендів. А також поспілкуватися з людьми котрі займаються цим видом риболовлі не перший рік. І отримати відповіді на всі свої питання... Це все безкоштовно.
Востаннє редагувалось 05 жовтня 2011, 10:20 користувачем Valldemar, всього редагувалось 3 разів.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Тестування

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Не можу зрозуміти чому вдруге видаляють афішу тестування карпового обладнання ,яке заплановане на неділю,кому з модераторів вона мішає,і що в ній такого,що суперечить правилам форуму?
Востаннє редагувалось 06 жовтня 2011, 22:09 користувачем ttearjerker, всього редагувалось 1 раз.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Тестування

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Exorcist писав:Не можу зрозуміти чому вдруге видаляють афішу тестування капового обладнання ,яке заплановане на неділю,кому з модераторів вона мішає,і що в ній такого,що суперечить правилам форуму?
Не вдруге, а вчетверте - мені ще й бан обіцяли! :-) :-) :-)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Тестування

Непрочитане повідомлення KYM »

Подивіться чи немає реклами (яка не узгоджена з адміністрацією) на банері. Якщо є, або узгодьте з модератором, або зробіть той саме банер без неї. Я не встигаю відслідковувати всі напрямки, узгодьте з модератором, вважаю, що все буде добре!
З повагою!
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Старі теми carp.rv.ua”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей