ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

Вчера дзвонит Samuraj, с просьбой поставить хуккипер и выровнять два последних ранинговых кольца на его новеньком Graphiteleader FINEZZA TRENTA 30, 0.6-10gr GOFTS-762.
Сначала я не совсем понял что он хочет от колец, никогда на легендарной FINEZZЕ не встречал криво поставленных колец, все-таки Graphiteleader известный бренд которого обвинить в некачественной сборке лично мне было сложно до увиденного, а палочка не с дешевых 350-400 вечнозеленых рублей.
Взяв палочку в руки, потрусил, как всегда в меру упругая, легкая, хлесткая FINEZZА :).
А дальше начались сплошные разочарования :cry_ing: ;
- и правда два последних ранинга сильно выбиваются со строя;
- второе что убило это конус колец, такого я еще никогда не встречал
Зображення
Зображення
Зображення
- при более детальном осмотре заметил что отошел лак от бланка под LDBS-ками:
Зображення
Зображення
- на втором кольце тоже треснул лак:
Зображення
- под KDPS-ной гайкой сэкономили на вединге:
Зображення
Звоню Сереге, спрашиваю что бросал, с его слов больше 6г палка не видела, в работе была часиков 3 (один тестовый выезд), порадовала не плохой дальнобойностью (не смотря на конус), чувствительная, неплохо держит мелкого окуня.
Складывается ощущение что FINEZZU собирают братья китайцы
Вердикт – поправлю конус, посмотрим как палочка себя проявит после тюнинга.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення KYM »

Виктор, я думал ты давно знаешь что:
что FINEZZU собирают братья китайцы
тю... позвони Роману М, он тебе раскроет глаза :-)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

...
Востаннє редагувалось 03 лютого 2012, 14:47 користувачем Rostislavovich, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

KYM писав:Виктор, я думал ты давно знаешь что:
что FINEZZU собирают братья китайцы
тю... позвони Роману М, он тебе раскроет глаза :-)
та я виклав у них на сайті, ось відповідь Олега М.

vik, занимательно... По конусу - это, наверное, очередная оптимизация новой концепции японскими конструкторами. Надо будет набросать такой конус и посмотреть, к чему бы это.
По лаку на АТке - так было, есть и будет. У кого раньше, у кого позже. Очень мало палочек видел, где лак на АТшных конусах не был треснут.
По погнутым ЛДБСкам - третий раз за последнее время сталкиваюсь с такими негараздами. Прислал человек Финку на ремонт. Всё как обычно - замена вклейки, но неестественно погнуты наклонные раннинги (как на фото постом выше). Подумал, палка сломана, значит и раннинги пострадали при этой катастрофе. Впоследствии выяснилось, что никаких экстремальных нагрузок эти кольца не видели... Второй случай - сращивали вершинку Тренты. Срезали кольца, срастили, кольца примотали, но ЛДБСки были почти перпендикулярны бланку.
Вот ещё у тебя ситуация... Уже тенденция образовывается. Буду теперь на эти моменты обращать особое внимание.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення trans »

Теперішня якість збирання брендових речей дійсно дивує, недавно дивився новий Банакс Ультра (на синьому бланку) - якість збирання дуже погана. Також є "чисті підробки", в Рівному мені пропонували Гаррі Люміса з ручкою покритою шпоном (!) і з дешевими залізними кільцями (я до речі про цей випадок також писав на форумі МММ).

Що стосується конусності кілець (до речі Фінеззи вже не один рік роблять завужений конус (якщо його можна назвати "конусом").
Стара схема розстановки кілець - передбачала правильний конус від великого кільця і до самого тюльпана.
New Concept - конус від великого кільця до Chok- точки (точки спінінга яка є статичною під час закидання-не здійснює жодних коливань). Цю точку легко визначити дослідним шляхом.
Все це було правильно при використанні жилок.
Поскільки всі рибалки звелися фактично на ловлю шнуром, то тепер теорія трошки інша.
Останні розробки (чи припущення, поскільки на 100% не впевнений) - (приклад з вищеописаною Фінеззою) - формується дві прямі вильоту шнура - перша пряма від другого кільця до Chok, а від Chok до тюльпана. Майже паралельність цих двох прямих (у випадку більш "правильного" конуса ці лінії перетинаються під більшим кутом) дає позитивний вильот шнура.
Перше велике кільце служить "гасінням "факела".
Звичайно - перепад з 1 на друге кільце зменшує дальність польоту приманки, але майже соосність першої і другої прямої - покращує - в результаті результат фактично не погіршується.
Я дуже хотів би почитати про порівняльні результати закидання даним спінінгом і після зміни конуса (я так розумію кільця після такої критики будуть мінятися).
Мій прогноз (на основі теорій та й практичних експериментів) - при використанні тонкого шнура - відстань закидання приманки буде фактично однакова, але варто лише поставити товстішу жилку - і відстань закидання зразу ж буде більша на декілька метрів (в виграші буде правильний конус).
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Горыныч »

trans писав: Гаррі Люміса з ручкою покритою шпоном
Саня, то был Люмис, но не Гари :)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

так, Саша, написав ти все правильно, Сергій каже що вильот нормальний, але всетаки при переході на "правильний" конус спін прибавить в дальності.
з причиною відходу лаку на ранінгах визначився, вони просто не домотали їх, те ж і відбулося з атешкою, недомотана нитка.
тоді вже простіше замовляти голий бланк і збирати на ньому а не переробляти, по грошах практично виходиш 1х1
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

...
Востаннє редагувалось 02 лютого 2012, 18:34 користувачем Rostislavovich, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення trans »

Vik писав:....
тоді вже простіше замовляти голий бланк і збирати на ньому а не переробляти, по грошах практично виходиш 1х1
100%. Індивідуально підібрана, акуратно і естетично зроблена палочка не йде в жодне порівняння з фабричною. Крім того власник білдерської повністю впевнений в її якості ну і неповторності.

Враховуючи дуже велику кількість браку конвеєрної зборки, потенційні покупці готових спінінгів фактично приймають участь в лотереї - повезе не повезе купити якісний екземпляр, а враховуючи, ще й той момент, що елітні моделі спінінгів привозяться на заказ в одному екземплярі, або якщо і є в наявності в магазині - то також є один, максимум два і реально вибирати не приходиться, або (ще гірше) сліпо купляються в інтернет магазинах..... результат може бути дуже нехорошим.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

Петре, це камынь в мый город? :-) (я про майстра з гаража)
дивись, в твому боско тебе здивув потенціал палки при такій ціні, отже щоб зробити таку ціну потрібно чимось пожертвувати. ось і йде в жертву фурнітура.
врабус також тюнінгує мерси, ніхто не жаліється :-) хоч і виходить набагато дорожче серійного
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

...
Востаннє редагувалось 03 лютого 2012, 14:47 користувачем Rostislavovich, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

Rostislavovich писав:З брабусами і гаражами нехай собі кожний вирішує, для мене тут все зрозуміло. Мав на увазі що мене влаштовує варіант розстановки кілець розроблений інженерами гл.
А ось цієї думки не зрозумів.
Vik писав: дивись, в твому боско тебе здивув потенціал палки при такій ціні, отже щоб зробити таку ціну потрібно чимось пожертвувати. ось і йде в жертву фурнітура.
Інтересно скількі буде коштувати зібрати таку ручка як в цьому боско що вище на фото ?

якщо високоякісно пробка то майже як весь той боско
ще один момент, всетаки кільця Fuji, то я більш схильний до конусу який рекомендують розробники кілець, а не споживачі, всетаки на Fuji не дурні сидять, чомусь саме їхня фурнітура є найкращою
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

а якшо невисокоякісна то як половина боскі?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

Rostislavovich писав:а якшо невисокоякісна то як половина боскі?
ціни:
кільце високоякісної 2,5-3$
cередня 1,75$
товщина шайби 12мм
на ручку в середньому йде до 18-20кілець
за роботу по проточці під VSS на KDPS та реар 15-20$
катушкотримач - VSS + KDPS 12-15$
ось і вся арифметика, а її ще потрібно поставити.

ціни з каталогу Matagi
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Samuraj »

KYM писав:Виктор, я думал ты давно знаешь что:
что FINEZZU собирают братья китайцы
тю... позвони Роману М, он тебе раскроет глаза :-)
Я думаю за эту цену, плят,( будь то китай, тайвай или япай) :-) какую стоит трента, кольца должны стоять ровно!!!! :sh_ok: Материалы, из которых собран этот спин, может и имеют некоторое отношение к Японии, но не сборка - это точно. По поводу конуса спорить не буду, но не надо быть великим спецом в сборке, чтобы не заметить такую разницу в диаметрах между соседними кольцами. Это меня насторожило, я в интернет, к Виктору за советом, в 90 процетах ответов - карта расстановки колец другая!
Я засомневался, видя весь этот беспредел с кольцами и лаком, и поэтому согласился на замену. Как будет бросать - эксплуатация покажет, думаю хуже не будет. По поводу треснутого лака - как бы вы не старались, рано или поздно лак потрескается. Но есть тест по шнуру( леске), другой, менее важный, тест по приманкам - будете их превышать. этот процес пойдет очень быстро. Только у меня вопрос - с какого бена :pi_rat: , на спине с тестом по шнуру 3-6lb, по приманкам до 10гр, при используемом шнуре 3lb и 6гр+ 2предатель потрескался на кольцах лак? Самураи :ras_pal_cov_ka: такую хрень сделать не могли...., поэтому надпись made in Japan относится только к графитовой трубке... :-) А вообщем спин очень интересный, с нетерпением жду его реабилитации и дальнейших тестов...
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість