ГОРИНЬГРАД

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вполювання монстра триває...
Вночі був зловлений карп вагою 5 кг і декілька невеликих.
Далі буде...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Виїзд на риболовлю вирішив зробити експерементальним. Відкинув всі старі інгридієнти для прикормки та для насадки. Отож зідзвонююсь з товаришем і вперід на водойму.
Мій товариш був дуже здивований "Спортивному лову коропа", але в процесі риболовлі отримав масу позитивних емоцій та задоволення...
Прибули на водойму орієнтовно в 18:00. Розбили лагер і вперід до годування. Різані бойли, пєлєтс, трішки гороху(для смаку) і сипучка.
Наробили кульок та розпочали маркування. Знайшли бровочку на відстані 90м. і вперід. Декілька разів нас спіткала невдача(рвався парашют), але вже до 20:00 ми закормили місце лову...
Повечерявши закинули одне вудилище на карасика(як виявилось потім, даремно). Знову перекинувши палки на коропа, вмостились дивитись кіно...Вже біля 23:00, Андрій вирішив піти подрімати в палатку. Але довго дрімати йому не судилося...23:50 і писк сигналізатора відриває мене від фільма. Як виявилось пізніше - карасик біля 500гр. клюнув на оснастку товариша і погнався до коропових палок. Це миле створіння зібрало жилку з двох палок і зробило доволі цікавий моток жилок...Розбирання і розрізання, а потім перекидання двох коропових прутів в нічний став...
Близько першої години ночі чую голос за спиною: - А Ви знаєте що вночі ловити рибу заборонено??? Сторож з охоронцем робили обхід ставу...Впізнали мене і балачка затягнулася до другої години ночі...Товариш знову пішов дрімати. Я залишився наодинці з нічною тишею та поодиноким гавкотінням собак десь далеко в селі.
03:20 і сгиналізатор сповіщує мене про коропа, але свінгер опускається і доволі інтенсивно. Підбігаю до род-пода - точно покльовка в берег. Роблю з десяток оборотів катушки і нарешті відчуваю супротив коропа на тому кінці жилки. Товариш вже з підсаком напоготові та вже через декілька хвилин красень-короп на березі. Вагу з собою не брав, але приблизно 5кг. він був...Фотографуємось і відпускаємо нічного бешкетника у водойму...
Приємно здивував той факт, що короп проклюнувся на щойно куплену та перемотану жилку. Радію цьому та знову закидаю палку з свіжим бойлом. Товариш знову відправляється спати, але в 04:00 я його розбудив та вручив вудилище з коропом на іншому кінці. Взявши підсак чекав коропця. Хвилинна боротьба та тузик десь на 1кг-1кг300гр. вже на березі. Фото і додому малечу...Блязько шостої ранку знову писк сигналізатора і короп на 1кг. - 1кг.500гр. вже в нас в руках.
Приємно дивує той факт, що у цій водоймі короп є різний: є схожий до сазана(продовгуватий),попадається широкий, але короткий і є дзеркальний...Дуже цікаве різноманіття...
В 06:00 вирішив і я піти подрімати, попросив Андрія щоб він розбудив мене о восьмій годині.
І рівно 08:00 та будить мене не товариш, а писк пейджера в палатці...
Спрацювало поєднання одного цілого бойла та половинки іншого. Декілька хвилин боротьби і карп сходить за десять метрів від берега. Андрій в розпачі, перший сход коропа у хлопця, але не варто падати духом...вперід перезакидання і тиша. Зібрались ми в 12:00 та поїхали в Рівне.
Наступного разу хочу годувати тільки цілими бойлами(вже не різати навпіл), також буду використовувати пєлєтс більшого розміру. Та доведеться придбати бойли(на які активно проклюнувся короп) більшого діаметру, щоб відбити тузиків.
P.S.Горох (продіпований) простояв на двох оснастках, але безрезультатно. Робіть висновки.
P.P.S. Фото пізніше, фотки будуть чудові...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Тестування маркерної палки "Дослідник", та пошук бровочки
Зображення
Секретна зброя
Зображення
Підготовка до годування...
Зображення
Підготовка поводочків
Зображення
Ну як Вам фоточка??? ШЕДЕВР!!!
Зображення
Нічний гость на 5 кг.
Зображення
Перший впольований короп у Андрія ...
Зображення
І ще один незаліковий...
Зображення
Другий незабарився...
Зображення
Випускати рибу завжди приємно...або друга назва - "вода цвіте"
Зображення
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Мій напарник по команді "Альбатрос", та любий кум, Кузьма вирушив на водойму. Компанію йому складає Андрій з команди "Карп - Профі".
Бажаю хлопцям - Ні хвоста, ні луски!!!А також, побільше паравозів!!!!!!
Відчуваю, що ніч у них буде плідна на покльовки!По мірі надходження інфи, буду відписувати!!!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Палаточку,до дощу хоч вспіли розбити?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вони хлопаки розумні, чекали поки дощ закінчиться...Так і з палаткою проблем немає, наша "Тандемівська" за три хвилини ставиться...
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Так я ж вас давно не видів,не нав шо у вас тандем.
Закинулись вже?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Так, давненько небачились...Ще не закинулися хлопці...
А згадай того сазанчика :lol: !!! Давай якось з'їздимо, разом порибалимо...
Соррі за флуд...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Станом на 21:30 хлопці вже закинулись і починають підгодовувати рибу...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Останні новини з водойми. Вночі була покльовка, але хитрий короп розвідник зайшов в маркер та ....зійшов. Довелось маркер перекидати.
Зранку був виловлений один незаліковий коропець....
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Десять хвилин тому Кузьма взяв красеня на 3кг.800гр. Спрацювала секретна зброя команди "Альбатрос".
Далі буде...
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Так, давненько небачились...Ще не закинулися хлопці...
А згадай того сазанчика !!! Давай якось з'їздимо, разом порибалимо...
Соррі за флуд...
3. На форумі забороняється:
...
3.8 Флудити* і влаштовувати чат, тобто створювати повідомлення, що представляють тимчасовий інтерес тільки для вас і ваших співрозмовників. Виключення - розділ флейму.


Колеги, сподіваюся на Вашу порядність!

Легко!Тільки тра буде вирішити з датою.
А на якій відстані від берега взяв карпуша?Вода там ще цвіте?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

tohin писав: Легко!Тільки тра буде вирішити з датою.
А на якій відстані від берега взяв карпуша?Вода там ще цвіте?
Є декілька бровок. Ловимо на дальняках(на ближніх в таку жаруловити :lol: 8) ), орієнтовно від 80м. до 110м. Вода майбуть перецвіла. Збираюсь їхати в цю середу, спробую нові ідеї, але стару "зброю"...
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

shalun_99 писав:Десять хвилин тому Кузьма взяв красеня на 3кг.800гр....
Зображення
вот он!!!!
Он немного покалечен,скорее всего в детстве...
Ещё было поймано десяток мелкокарпа,самый большой из них весил 1,5кг
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Всім ПРИВІТ!
Наше висиджування монстра, неувінчалось успіхом...Крупна прикормка та наживка - ігнорувалася. Але вночі було весело :lol: і трохи жутковато :roll: . Навколо всього ставу блискавки виробляли ну дуже страшні речі :o . Вперше таке чудо спостерігав...
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей