Басів Кут

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні був в тих краях. Зранку активно ганяв окунь та шалено мулив линок. Старий міст - шикарне місце, але потрібно шукати гарні пятаки....
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ЗображенняДумав куди вибратись на риболовлю...І вирішив знову відвідати Басівкут. Отже завтра, тобто в п'ятницю, вирушаю на "солдатський пляж". Чи будуть результати Зображення...вважаю, що будуть. Візьму і махове вудилище і спінінг, окрім коропячого знаряддя. Так що результати будуть у будь-якому випадку.
Гадаю, що в 18:00 вже буду на водоймі, кому цікаво приходьте - веселіше буде...Зображення
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Вовчик давай отчет :!: :lol:
Аватар користувача
herch
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 07 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення herch »

Вовчик наверное релаксируется :) За ночь две поклевки (один паровоз) Но басивкутьский поросенок пока еще хитрее. Немного побаловались окунем, в районе солдатского пляжа...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

В п'ятницю приїхавши на озеро побачив море народу. Щоб примоститися довелося чекати добрих дві години. Примостився, закормився...З години третьої примостився Сергій(Herch) і допомагав мені в прикормлюванні мого місця(також був моїм сусідом до вечора суботи). Після прикормлювання розпочав закидати снасті і яке було моє здивування коли при закиданні останнього вудилища, на першому почав потріскувати бейтранер. Трішки я зачекав і підсік - 0 :?
Перезакинувшись на ніч близько девятої, пішли довгі години чекання... До нашого чекання приєднався басівкутський рибак(дядя Саша), якому мої снасті ну дуже сподобались. Він чекав на "паровоз" до 23:30. І не дочекався, після його відїзду, через три хвилини - довгоочікуване піпікання. Підсічка - знову 0 :? ... В годині першій вирішив я подрімати, а вже 01:30 конкретний "паровоз". Вилітаю з палатки, Сергій вже встиг підняти вудилище - знову 0 :? ...
До ранку ніяких клюваннь не відбулося. Зранку вирішили пополювати за окунем - відтянулися конкретно. Після обіду приїхав Ваня"Ягдташ" і вже до вечора я заразив його ідеєю вполювати Басівкутського монстра. В 20:00 відїзд по домівках.
Незабаром новий виїзд, можливо навіть в понеділок...
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

я вже думав , нарешти , но не судьба
желаем удачи , надежда помирает последней
К слову , ты Вован попробуй когда нибудь (хоть разок) не подха угождать хозяину Горыньграда отпуская поросят-корпят ему в радость (не льсти себе что ты помогаешь природе :lol: ) а а а прикупи корпят и выпусти в общий Басик (не бойся китайками его не выберут !)
Это будет приятно-полезно , а не показушно-показательно (каждый раз сообщать власнику ставка о поимке и отпускании его поросенка , который уже по любому приговорен , как не философствуй
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

pensioner писав:я вже думав , нарешти , но не судьба
желаем удачи , надежда помирает последней
Справа в тому, що я конкретно експереметував цього разу. Різні крючки, різні повідки, грузила різні...Але все йде минулорічною дорогою - покльовка - підсічка - пусто! Ну хоть плач...Але наступного разу змінюємо розмір крючка і знову в бій!
pensioner писав:К слову , ты Вован попробуй когда нибудь (хоть разок) не подха угождать хозяину Горыньграда отпуская поросят-корпят ему в радость (не льсти себе что ты помогаешь природе :lol: ) а а а прикупи корпят и выпусти в общий Басик (не бойся китайками его не выберут !)
Это будет приятно-полезно , а не показушно-показательно (каждый раз сообщать власнику ставка о поимке и отпускании его поросенка , который уже по любому приговорен , как не философствуй
Не подхалімство і не збереження рибних запасів - хочеться щоб була водойма в нашому регіоні і не просто водойма, а водойма з коропом. Приїхав на добу-дві і з двадцять покльовок. Скільки реалізованих - в кожного своя майстерність...
Запускання в Басік коропа - ну просто смішно :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

не более смешно , чем отпускание запускание в Горыньград :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
herch
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 07 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення herch »

pensioner писав:не более смешно , чем отпускание запускание в Горыньград :lol: :lol: :lol:
по крайней мере за водоемом хоть более-менее присматривают. А на Басике плавает сотня кружков и выбирает рыбу... это кроме сеток, etc.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні після обіду на водойму вирушають Zolotnik, Herch та Shalun. Приєднуйтесь панове і можливо нам пощастить виловити місцевого трофейного коропа :wink: :roll:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Та вже пора б :D Хоч подивитися йому в його наглі оченята - скільки виїздів, а він сміється собі в кулачок ))
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Заїжав до хлопаків закормились та вже бачили покльовку.Ждем свіжих новин :lol: можливо зранку порадують
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Бажаю не холодної ночі! Бережіться - вологість нешутєйна 8O
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Буде очіредн.тест сигнализаторам GOLDEN CATH :lol: хлопаки попивають бекхеровочку з кавусьой бажаючи приєднуйтесь хлопцям веселіше буде :lol:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Виїзд був веселим...цікавим...холодним. І в кінці риболовлі - шокуючим 8O 8O 8O
Приїхали на водойму, а далі все по накатаній схемі - маркування, годування, закидання...Зображення
Зображення
Вечерком(година сьома)ми побачили рибалку на човні. Особливої уваги на нього і не звернули. Примостився він поблизу свай і закинув свою "чарівну" вудочку...Проходить 5-10ть хвилин і рибака починаю боротися з рибою, б...блін, дійсно боротися. І поборов :cry: коропа на 7кг. Ну це нормально? Троє дядьків приїхали, закормили, попросили :lol: і вуйко на лодці бере коропа. Це ненормально :evil: Як вияснилось у нього цікавий метод лову(трійник), але зловив :x
Далі приїзд знайомих та друзів, кава і не тільки... ЗображенняІ ніч.
А ніч була холодна, ой холодна. Я забув запасний балон до плитки і змерз як цуцик...Але нічого і не через таке проходили :D
ЗображенняХочу зауважити, що нормальної покльовки ми не побачили :oops:
Але це ще не кінець...
Ранок. Знову друзі, знайомі...кава,чай. Zolotnik збирає снасті і збирається вирушати на роботу. Я та Herch вирішили вичекати покльовку.
Зроблю маленький відступ від теми.
Ще з самого ранку помітили з хлопцями лодку в якій двоє рибацюг займались відвісним блеснінням. Особливої уваги не придали цьому моменту...
І надійї на клювання ще не втрачені. Чекаємо...Але помічаємо рибачка який вийшов на берег з лодки(відвісне блесніння) і крокував повз нас. Увага! В пакеті в нього окрім піпісочних окунів, короп кіля на два. Ну це нормально? Отже його розповідь. - Взяв на твістера(кидав тандем). Але це маленький в минулу суботу взяв на 12кг., а в неділю зацепив такого 8O , що годину плавав, а від дна не відірвав.
Мій терпець на цьому урвався і ми почали збиратись по домівках :cry:
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей