ПОЛЯНИ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення roony »

В Поляни їздив в неділю (13.04). Виїхали рано в 5 годин. Хоч і був дощ але не злякались бо прогноз був втішний. Навіть коли проїхали Костопіль Мелодія передала що у нас 20-22 тепла має бути. Вдіті ми були теж приблизно на цю погоду з оглядкою на дощ. Наперед скажу що замерзли і змокли як не знаю хто.. двісті грам Медовухи взяті на обід були випиті мною маленькими ковтками ще до 10 години - калатун стояв страшний... вітер бр-р-р..
Дорога до ставків ЖАХ! Зображення Раза три штовхали, товриша з ніг до голови окатило струя бруду з під колеса... хороший початок. Ну але шо довго розказувати - двоє друзяк ходили зі спінінгом, я ж засів з фідером. БУв там вперше і чесно кажучи взнати де гарні карасьові ставки достеменно не вдалось. Але після зізвону з Віталіком Марчуком Зображення ніби вибрав той став на який він вказав Зображення Там вже сидів один фідераст з чотирма фідерами. Я з одним сів біля нього. Сусід ловив періодично Зображення я менш періодично і до того ж лише закинувши ближче до його зони лову - там такі камишики торішні стирчали...
Переді мною і вліво кидав ноль . .. кинеш ближе - водорості і дрібний окунь з палець, кинеш далі за камиш зачепишся. Так що потренувався на влучності закидання в умовах сильного вітру. Зображення
Клювало спочатку тільки на мотиля (в суботу купити його було не можливо. добре що з ранку жінка послала на ринок то я собі купив) згодом брало на опариш+мотиль. Скільки я зловив не скажу... бо точн і сам не знаю. Коли ловлю то для фарту не рахую... (думаю з десяток Зображенняхороших майже чорних поліських карасів )Але до дому привіз два... Решта повтікали з садка - це я новий взяв але придбаний батьком ще за совєтів. Обідно шо я знав шо він пагано закривається Коли друг повертаючись з двома щуками показуючи на майже відкритий садок у воді біля берега сказав "Руслан, у тебе так риба з садка втіче" я рванув до садка послизнувся на мокрій траві і одніє ногою по коліно вїхав у воду... Риба яка втікла мабуть довго сміялась ЗображенняЗображенняЗображення та й та що лишилась у садку отримала свій сатісфекшн... Так шо вирішив - тра купувати чоботи і нового садка До речі, у мене скоро день народження Зображенняа нє блін ще довго більше місяця
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення DerSieger »

roony писав:В Поляни їздив в неділю (13.04).
А з якого боку там треба заїжджати?
Востаннє редагувалось 20 березня 2011, 19:13 користувачем DerSieger, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

07.06-08.06 был в Полянах! Приехал туда з батей и знакомым. Хотели садится на качатник(это так став называется), но приехал сторож и предложыл лучшый вариант! Ехали мы минут 10 по горбам, песку и т.д. И вот в 18:00 то что мы ждали перед нами! Став который не спускался 4 года. Сторож сказал что есть крупный карась, карп. Сели перекусить и после того принялись за рыбалку. Но крупняеом там и не пахло, клювал карась на гр. 50-70. Половили до 20:00 и клёв перестал. Сели покушали шашлычков и завалились спать. Мошки и комаров валом. Пока батя с знакомым отсыпались, я в 4:00 рванул ловить. Начал брать карасик крупнее гр. по 100 споймал штук 5 и опять тишына. С 5:00 начался масовый клёв.Потом пришел знакомый и сел возле меня за кустом то он начал таскать таких по гр. 100. Ловили на червя. Потом закончились черви и попробовали на мастырку, результат не ухудшылся. (Червь закончился потому что опарыша и червя забыли дома, а по дороге на рыбалку купили 2 дополнительных коробочки, потом на ставу посмотрели, а есть всего 2 коробочки остальные дома. И такое бывает).На мастырку клевал и побольше и поменьше. Утром пришел мужычек и начал ловить крупного карася, мне сказал что ловил на перловку. Поймал много хорошых карасей и 2 карпа по гр. 500 но есть и больше особи. Мы начали собиратся потому что начали находить тучи. Собрались и по коням. Что б не ехать назад теми горбами и песком решыли проехать через лес. Ехали все время прямо и выехали возле ворот става "Рівнегаз". Доехали до с.Тихе и стали на минут 5 . ГРад валил такой как вишня. Не ехали потому как по стеклу в нашей машыне были трещины и боялись что б не разбило стекло. Доехали до полигона, а там все сухо. Результат 5 кг. карасей
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

Чув що в Полянах відкрили ставок для ловлі карпа, хтось поділиться інформацією по даним "слухам" ? (Кажуть вартість 50 грн. і дуже добре клює карп)
Аватар користувача
oleg1221
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg1221 »

artcool писав:
Женя писав:Звонив другу, каже що за вишкою найбільший став, в сторожа запитати де найкрупніша щука.
Вчора о 6-ій був на місці!!! Залишив машину недалеко від сторожа і пішов шукати вказаний раніше став!!! Добре що сторож дав орієнтир в ролі 2 авто які ночували на водоймі!!! Прийшовши ознайомився з результатом спіннінгістів,які були з ночівлею - 1 щупак грам на 700!! Але як на мене це теж результат!!! Розпочав обхід водойми,де як казав один із форумчан було зловлено 41 щуку!! Результат 0!!!Хоча провірив майже всі місця,де могла б ховатися щука!!! Провірив сусідній ставок ближчий до вишки -0 !!! Тоді вирішив перейти на саму дальню водойму!!! Вона мене зацікавила через свою захаращеність - місць для нормальної проводки дуже мало!!! І ось перший заброс - зацеп!!!- стоп ні щось є - сход!!! Дістаю підсака - заброс в теж місце - удар - підсік - в подсак -щука грам 800!!!(відпустив додому)!!! Далі пару ударів - незначних!!! І переслідування Джексоновського карася невеличким щупачком!!! Ближче до обіда взагалі тиша!!! Пішов ще ра на великий став,до речі називається Корнєєв,бачив черепаху,бачив щуку і не одну,але стоїть в очереті,де не то що проводку не зробиш,а й нормально не закинеш!!!!Не знаю як можна було зловити 41 щуку,але все ж ,можливо, погода була не щуча чи ще безліч різних причин незалежних від мене чи залежних!!!! Але все ж їду додому довольний як слон - зловив в цьому сезоні першу свою щучку!!!!!Ура!!!
P.S. Нічники лазили по ставу в забродах + до нічного результату щука на 1 кг!!!
Карасика хтось ловив :?:
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

З 23 на 24.05.09р. їздили з кумом на дані ставки. В зв"язку поганою погодою улов карасів був не великий. Клювало на манку та опариши. Закінуті палки на карпа простояли без ніяких ознак життя. Були на самому крайньому ставу біля лісу. Хто підскаже які там стави хороші для ловлі "нормального" карася та карпа ? Квиток без змін - 30 грн.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Карпа там практично немає. Як на мене, якщо орієнтуватися на карпа, то в Поляни їхати не варто.
Карась в основному теж невеликий, проте є і крупний на останніх заросших ставках. Спостерігав за нерестом, бачив екземпляри до кілограма. Але щоб там ловити, спочатку потрібно викосити очерет і добре закормити.
Крім цього, практично на всіх останніх ставках, в т.ч. і заросших є щука (маю на увазі залікову, а не шнурки по 200-300г, які зараз винищують на "Г"-подібному ставу та інших, спущених минулого і позаминулого року), проте в порівнянні із минулими роками із щукою вже теж не те.
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

Карп в полянах бере тільки на червяка, поводок нитка, на жилку майже не іде - перевірено. Найкраща прикормка макуха запарена з коноплею + бетеїн. Клює теж дивно десь починаючи з 11 і до 16 години, карась теж десь з 9 ранку. Ввечері і рано з ранку практично кльов відсутній. Ловиться карп в основному в осоці, далні заброси ні до чого.
Як правильно став називається не знаю опишу на пальцях: якщо стати спиною до вишки так щоб щучі стави були позаду і дивитися в сторону бази, пройшовши вперед метрів 50 з правого боку буде став з островом а з лівого боку витягнутий став, я рибачу на ньому. (пояснив як міг).
В тому році найраще брав з ссередини червня і до початку серпня - потім майже не клював.
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

Один із місцевих "помічників охоронця" розповідав, що 21.05. зловив карпа 3,5 кг. на звичану вудочку на ставку з островом під лісом. На даному ставу дуже багато "зацепів". Не один там спутнік залишився у нас. :x :x
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

там в метрах 20 від берега багато полін валяється, я забродив коли були зацепи доставав - колодки бобрами погризені!!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

Женя писав:Як правильно став називається не знаю опишу на пальцях: якщо стати спиною до вишки так щоб щучі стави були позаду і дивитися в сторону бази, пройшовши вперед метрів 50 з правого боку буде став з островом а з лівого боку витягнутий став, я рибачу на ньому. (пояснив як міг).
а можете тут позначити цей став?
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.0 ... 8&t=h&z=14
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

Наскільки мене інформували, що на карпа потрібно їхати восени. Літом він там майже не ловиться. В минулому році мій знайомий там ловив у вересні досить велику кількість коропу, але на якому ставу не знаю. (На даний час знаходиться закордоном)
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

покажи де тут вишка а я позначу став
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

я теж пару раз їздив осінню на карпа - глухо як в танку, зате щука брала в минулому році (теж осінню) на ура, я сам зловив на 4800гр
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Женя писав:покажи де тут вишка а я позначу став
Фото з вишки в напрямку горгазівської бази (став із островом)Зображення
Друге фото - вид трохи лівіше. Вдалині т.з. "мєнтовський" ставЗображення

Ну а це щучі стави (вигляд на 180 градусівЗображенняградусів від протилежних знімків)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей