Кустин

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Кустин

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Розпочався активний кльов окуня.
від 30-50гр до 1.5 -2кг.
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Итак, в 18-00 был на водоёме. Очень мелкий окунь активно бьёт в твистер, но практически не засекается. Обратил внимание, что окунь именно бил приманку. Возможно охранял територию. Итого в итоге 4 взятых мальчика с пальчик отпущенных восвояси + браковская сетка (около 20м) зацепленая в районе острова со стороны села. После 15 минутного эсперанто и общения с Палычем по телефону. Сеть была доставленна на берег и искромсана на куски.
Аватар користувача
tek
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tek »

Всем привет. Скажите когда можна будет в Кустын ехать на окуня и сколько будет стоит рыбалка на хищника?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

tek писав:Всем привет. Скажите когда можна будет в Кустын ехать на окуня и сколько будет стоит рыбалка на хищника?
Рибалка буде коштувати 50грн.
Для членів Федерації та жителів с.Кустин 25 грн.
Всім льготникам,які мають на це право безкоштовно.
Ловля хижої риби 15 грн.
Хто не може витримати до закінчення нерестового періоду, може приїзджати.
Прошу пам'ятати, що в нерестовий період дозволяється ловити тільки на одну вудочку.
Норма вилову 5 кг.
Короп до 1 кг., та більше 5кг., повинен випускатись.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Сьогодні на годинку з знайомим виїзжав попробувати ловити окунців.
Кльов окуня на мікроприманки стабільний, на 3/4 "хамелеон" клюнув судячи по поведінці карп.
Вимотавши добряче жилки, добрався до корчів і там благополучно порвав мою делікатну снасть.
Риба знову, після похолодання розпочала активно гуляти по ставу.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

EXPERT писав:Сьогодні на годинку з знайомим виїзжав попробувати ловити окунців.
Кльов окуня на мікроприманки стабільний, на 3/4 "хамелеон" клюнув судячи по поведінці карп.
Вимотавши добряче жилки, добрався до корчів і там благополучно порвав мою делікатну снасть.
Риба знову, після похолодання розпочала активно гуляти по ставу.
Доброго дня!
Іван Павлович, то можна приїхати в Кустин на став??? хотів би в суботу :du_ma_et:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Viktorovi4 писав: Доброго дня!
Іван Павлович, то можна приїхати в Кустин на став??? хотів би в суботу :du_ma_et:
Будь ласка.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення trans »

Нарешті отримав довгоочікувану тюнінговану ультралайтову палочку і дуже захотілося її опробуватии в "бойових умовах".(писав про нього http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... =31&t=1417)
Водойма була вибрана головне із-за близькості, також думав про більш знайомий Бичаль, але в цю пору там дуже багато відпочиваючих, та і гори мусора загальний краєвид "не збагачують".
І так, Кустин. Приїхав на риболовлю-тестування лише в 19.30 (вчора, тобто 20 липня). Загальні враження від водойми тільки позитивні. Все чистенько, акуратно. Правда, цвіте вода, але тут нічого не зробиш.
Рибаків небагато, значно менше ніж місцевих відпочиваючих. Причому що вони, що і я шукають глибші і чистіші ділянки водойми.
Тест спінінга починаю з 0,5 грама. Перший заброс паралельно берегу поблизості травички, чітка покльовка і спортивного розміру окунець (грам 20) на березі. Рибка невеличка але достатньо бойка ну і звичайно маса позитивних емоцій від виважування надчутливим спінінгом.
Підійшли інші риболови (можливо і наші форумчани) і сказали що я неправильно ловлю. Їхня снасть - масивний дропшот з трьома привязаними дюймовими твістерами. Оснастка на вигляд "просто ужасна", тим більше, це особисто мої враження, що більше риби багриться і калічиться. Зато в них дуже серйозна мотивація - "Дивись куда ми кидаємо" (звичайно, їхня кострукція важить грам 20, а в мене мормишка 0,5 грама). Пройшов деякий час (хвилин 15-20), і "негласний" мінітурнірчик розставив все не свої місця 10:3 в мою користь по зловленим рибам (правда ловив я дісно з "закушеною губою і стиснутими кулаками (наскільки це можливо, бо ж спінінг в руках :hi_hi_hi: )", хотілося щось і доказати.
Чесно кажучи, дійсно, просто приємно, що перемогла "благородна" спортивна снасть, яка і рибу не калічить да і ловить не гірше. Тим більше що і розяснювальну роботу провів з хлопцями, пояснивши що дана снасьть є забороненою, браконьєрською (мабудь все-таки переборщив з браконьєрською, але те що така снасть не є "гуманною" по відношенні до риби , так це точно). Зійшлись спостерігачі, а цього я страшно не люблю тому і зразу ж перейшов в іншу частину водойми.
"Гордое одиночество", вирішую дальше тестувати спінінга. Пробував від 4 грам (рибка ловиться або на падінні або на першій проводці в товщині води, дальше мул, трава..... Втримати 4 грами в товщі води на невеликій глибині, було фактично неможливо).
Зате броскові якості "ну дуже на висоті". Я навіть подумував вернутися назад до своїх попередніх колег з дропшотами і позмагатися на дальність закидання. Я думаю, що перевага була б також на моєму боці.
Поступове зменшення ваги привело до оптимальних 1,5 грама. Краще також працювала стаціонарна джигголовка, при ідентичності кльову, набагато менше сходів.
Колір твістера відчутної різниці не давав (правда і радикальних різких контрастних кольорів я і не пробував - працювало масло, болото, ультрафіолет, кока-кола).
Позвонив Ваня Щевич і також приїхав на тестування. Помінялися спінінгами, я половив його (також до речі тюнінгованим тим самим кінчиком) він моїм. Техніка проводки Щевича звичайна колосальна - жодного лишнього руху як під час проводки, так і при виважування чи закиданні. Мені до такого класу ще дуже далеко.
Що стосується спінінгів - в принципі палочки дуже подібні і ловлять однаково досить успішно.
Кльов став трошечки тихішим,(просто рибка брала набагото обережніше) стали сутінки і нависла трошечки хмара. Ось тут дуже в пригаді став пофарбований флюоресцентною (спеціальною, для риболовлі) фарбою кінчик. Який досить відчутно видно навіть в сутінках і набагато полегшує процес риболовлі.
Половивши хвилин 15 Щевич поїхав, а я ще залишився буквально на декілька хвилин.
Пробував ще один експеримент (ловив з повернутою в сторону головою), тобто зовсім не дивлячись на кінчик, і хоч користувався монофільною жилкою а не плетеним шнуром, гарна "віддача" в руку дозволяла також успішно ловити.
Рибалка закінчилась десь в 21 годині. Зловлено було десь біля 30 окунів, вага від 20 до 50 грам ).Фото з рибою не виставляю, тому що вся риба зразу ж відпускається в рідну стихію. (до речі роблю це весь цьогорічний сезон (чому і звітів не пишу :hi_hi_hi: ).
Є одна фотка, яку зробив телефоном мій водій.
Зображення
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення trans »

Знову виїзд на цю чудову водойму але знову лише після роботи.
Враховуючи неможливість тренування перед запланованими змаганнями (Кубок Львівської області по береговому спінінгу - в цю неділю) вирішив трошечки потренуватися на цій водоймі.
Ітак снасті - основна робоча палочка Мікадо Сільвер Ігл (тюнінгована - довжина 2,53м і тест десь 1- 5 грам).
Джигголовки від 0,5 до 4 грам, твістери від білого до чорного :) (перепробував кольорів 20) а також вирішив половити вже згаданими на цьому форумі вертушками RV.
Окунь брав гарно, покльовки впевнені і навіть "жадібні", але рибка стоїть косяками. Тобто в деяких місцях кльов слабенький, а в інших просто "супер". Поскільки ходити по водоймі надоїло (та й нелюблю я "тинятися" вперед-назад), тому й ловив тихенько - 2-3 рибинки зліва, 2-3 справа, тоді трошки в серединці і т.д.
Вертушки показали себе також з найкращої сторони. Якщо твістери авктивно ловили рибу на межі водної рослинності, то вертушки "нагло" ловили в самій рослинності і деколи по уловистості не уступали "мікроджигу".
Поскільки мій водій захотів "тараночки", тому цей раз я рибу майже всю (крім самих маленьких) брав для нього.
Ну і тепер деякі фото.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Likar »

Дарма ви окуня відпускаєте. Забирайте, щоб не виїдав занадто багато малька.
Аватар користувача
sergej
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 09 січня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення sergej »

28 серпня. Не зважаючи на сильний вітер вдалося виловити більш як півсотні невеликого окуня стількиж а може і більше сходів корочше кажучи сподобалось душу відвів :ya_hoo_oo: . окунь активний ловився як з одного так і з другого боку тільки зі сторони дамби нуль все на дрібні твістера ставив зо 5 різних кольорів клював навсі. Отаке
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Likar »

як зараз ситуація з клоьовом окуня в Кустині?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Likar писав:як зараз ситуація з клоьовом окуня в Кустині?
Кльов карася присутній, але слабий.
На коропа 05.11 збираються карпятники порибалити, останній раз короп клював приблизно місяць тому.
Окуня можна зловити подалі від берега в основному спортивною снастю, або на поплавочну на живця.
Нетак давно був зловлений окунь 720 гр.
Зображення
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Likar »

Жаль, що не вдалося покидати спін на цих вихідних. А як в інших рибалок?
І ще одне - чомусь з приходом осені в звітах по спінінгу - зовсім негусто. Має ж бути навпаки. Чому так?
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Likar »

Вчора вдалося виїхати на півтори годинки покидати спініг. На відміну від літа, окуня в межах досягання лайтових приманок стало набагато менше. Але все-таки останні 15 хв. рибплки вдалося знайти зграйку дрібних окунців. І якраз за ці 15 хв натягнув 5 штук.
ЗІ: Біля села сиділа трійця рибалок, які ловили щуку на малька, стверджуючи, що щуки тут просто море. Доказів не пред'явили... Хтось бачив виловлену в Кустині щуку?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей