Осіння "болонка"

Вудки, поплавки. жилка, повідки...
Chedenis1
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2012, 11:42
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення Chedenis1 »

Всім привіт. Відкрив нову тему про особливості ловлі риби болонкою в осінню пору. Як на мене то осінь специфічна пора для ловлі білої риби в загалі. Цікаво почути форумчан хто ловить на наших річках болонкою в цей час. А також зміна кльову при дощовій та вітряній погоді. Особливості прикормки і т.д. Сам я новичок в цій справі, так що цікаво буде почути "фахівців". Цього літа заново "відкрив для себе Горинь," і хоча великими трофеями похвалитись не можу но всеж мене ця ріка приитягує до себе. Отож перші питання:

1. Вплив погоди на кльов, (берем сьогоднішню погоду за орієнтир 21.09.2012)
2. Комфортна температура води для риби.
3. Основне джерело їжі для риби осінню, де риба його шукає (берег, русло)?
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення proteus »

Chedenis1 писав:Всім привіт. Відкрив нову тему про особливості ловлі риби болонкою в осінню пору. .
Chedenis1 писав: Цього літа заново "відкрив для себе Горинь," і хоча великими трофеями похвалитись не можу но всеж мене ця ріка приитягує до себе.
Привіт ... а чого б тобі першим не поділитись досвідом в цьому напрямку, та розказати про тактику на горині в тому числі і по рибі самій, навіть якщо вона і не трофейна ...
Chedenis1
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2012, 11:42
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення Chedenis1 »

До болонки прийшов цього літа, з "трофеїв" осбливого нічого не було, хіба голавлів натягав (були кілограмові), а так густера, плотва, підлящики. А тому цікаво послухати більш досвітчених. З літньою рибалкою більш-менш зрозуміло, а от з осіннью... Просто цікаво чи вартує "сушити весла" чи ще можна поборотись за улов. Цікавлять поради саме наших рибалок, які ловлять на наших річках, а не з інших регіонів. А мені як "піонеру" в болонці про якийсь досвід писати поки рано.
Минулого року у мене працювали будівельники, які як виявилось були "хворі" рибалкою, правда спеціалізувались по ставковій рибі, от вони "гади"))) і присадили мене на гачок))). А далі пішло-поїхало, минулого року ставки, ставки, ставки,... А цього літа в липні приїхав племінник з криму, і я йому запропонував рибалку на Горині. А щоб не впасти обличчям в болото я зазделегідь "посидів" в неті.... Короче кажучи сам був в легкому шоці від першої рибалки на річці, за декілька ранкових годин натягав плотви, густери, підлящиків, і сомика.
Племіник давно поїхав, а я залишився далі на Горині)))) і на ставки душа не лежить. А тепер осінь, був минулої неділі на річці результат - 1 підлящик. Ось і стало цікаво про особливості осінньої рибалки.
Chedenis1
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2012, 11:42
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення Chedenis1 »

Вчора був на Горині. Результат: 2 міні-голавля, 1 пічкур і декілька верховодок. Є думка переходити на фідер. Вода прозора, бачив досить пристойних голавлів, судака та щучку.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення Юра »

Chedenis1 писав:Вчора був на Горині. Результат: 2 міні-голавля, 1 пічкур і декілька верховодок. Є думка переходити на фідер.
Можливо, не варто так поспішати переходити в цю пору на фідер. Судячи із звітів російських колег осінню вони переходять з фідера на болонки, махи, штекера і пікера. Риба активніше реагує на рухомі насадки і починає погано брати нерухомі з дна.

Також був кілька рибалок на Горині з фідером. Засилля раків, ловити фідером неможливо. Після кількох кормух рак стає плотною стіною і об"їдає все без покльовки, причому, в різних місцях водойми, в т.ч. і на сильній течії. Вже використовував і абсолютно темну прикорму, мілкодисперсну, - не допомагає.

Покльовки крупніших підлящів відбуваються в перші секунди після приземлення кормушки на дно, коли ще насадка не досягла дна. Підсадка пінопласту не дає результату - ігнор.

Так що болонка все ж має виграти фідер, поки не стало зовсім холодно. Зараз риба не бере на ямах, ще досі виходить кормитися на перекати і прямики.
Chedenis1
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2012, 11:42
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення Chedenis1 »

Дивно що взагалі позавчора не було і натяку на більш-менш пристойну рибу. Любителям голавлів скажу: (так як за літо основним трофеєм в масі були голавлі) що вони беруть або при опусканні наживки, або при вийманні з води, інших варіантів практично не було. Причому кукуруза чим більша тим краще, спрацьовує як мормишка. При інтенсивному закормі все черево в голавлів було забите прикормкою. По підлящиках: в кінці літа брали з самого ранку ще практично за темна і до години 8-9 далі "суши весла",з вечора не вияснив чітко бо практично на вечірні не сидів.
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: Осіння "болонка"

Непрочитане повідомлення Neveteran »

бачив як на Случі на поденку, впроводку ловили по мішку подустів.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість