Мої самі "уловісти" фаворити весна, літо, осінь

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Мої самі "уловісти" фаворити весна, літо, осінь

Непрочитане повідомлення vvi »

Весна:
1. Абсолютний лідер - л миноу юзорі (синій голубий 44,66)
та кристал миноу (коричнева спина 6,9 см)
2. лідер карась ф, - джексона плоский 5-6 см

Літо:
1. Теж, що весна
але чекаю, що повинен спрацювати + попер юзорі голубий непомню номера.

Осінь:
1. Вертушки білі з красним та просто білі блю фокс.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Раніше віддавав абсолютну перевагу воблерам. Наприклад на Хрінницькому вдсх. безперечними лідерами були воблери фірми "RAPALA", усі мої на той час трофеї від сірникового окунчика до щуки-крокодила вагою 11,750 кг були взяті на воблери цієї фірми-виробника. Добре працювали і працюють J-7, SSR-5, SSR-7, кольори S (silver - стандартна розкраска під плотку або верховодку), P (perch - окуньова розкраска), FP(Fire Perch - "огненный окунь"), TF (Tiger Fire - кислотний тигровий окунь). На інших водоймах в тій чи іншій мірі дані воблера працювали. На данний час маю в арсеналі немаленьку коробку воблерів даної фірми та інших : Lucky Kraft, Yo-zuri, Zip Bait та інші, але... з приходом в Федерацію та початком виступів на змаганнях, я фактично переключився на силікон.
До того я не знав як правильно джигувати, не прислуховувався до прислів"я : "Кто не ловил микроджиггом, тот ещё не всю свою рыбу словил", але завдяки нашим монстрам-джигітам: Івану Паличу Щевичу, Богдану Григоровичу Дем"янчуку, Роману Тарасюку, Антону Лисиці, Миколі Свірику, Віктору Форманюку та ін. я відчув усі "прелести" даного методу ловлі. На даний час здебільшу ловлю на силікон від 3/4 дюйма до 2,5, рідше 3 дюйма, звісно не забуваю про воблера, але їми ловлю дуже рідко...
Якщо говорити по сезонам, то:
Весна - однозначно твістерки або віброхвостики 3/4, 1 дюйм (RELAX, MANNS), воблери Rapala - J-7.
Літо - те саме, але можливе збільшення розміру силікону та по Рапалівським воблерам J-7, SSR-5, SSR-7.
Восени - працює все :D , тільки треба підібрати найбільш уловисту приманку, до того ж треба зважати на те, що на осінь хижак нажирається більш крупною рибою, тому бажано експерементувати з силіконом 3 дюйма та можливо і більшим. Однозначно перевірив на Хрінниках Лаккі Крафтовський двосоставний воблер з темно голубою спинкою та сріблястими боками (пишу не з дому, тому не можу дати модифікацію, довжина 9,5 см), при майже повному безкльов"ї він приніс 2 щупачка по 1,8 кг протягом 10 хв...
Ось що можу сказати в двох словах.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Да, до речі , для новачків вивчаючих питання оптимального наповнення ящика з воблерами, тут можуть бути багато незрозумілих скорочень щодо воблерів, тому маякую каталожну ссилку яка допоможе перевести скорочення у візуальний стан

http://voblery.com.ua
Аватар користувача
Gnom
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 03 вересня 2008, 00:00
Телефон: 067 998 55 92
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Gnom »

Дуже подобається Rattlin Rapala RNR07 FT (7 cm, 16 g, Hooks: Two No. 4), color: Firetiger.
Ветерани ставляться часто скептично до такого типу приманок. А дарма. На Горині в кінці червня приманка показала себе дуже добре. Приманка щуці дуже сподобалась, і маленькій і великій.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

В заброс воблеры не люблю вообще , силикон да там все зависит от тебя , от твоего выбора веса , расцветки , скорости , и момента начала проводки . Колебалки - особенно рабочие в Млынове и Хренниках Леди и Атом , а воблер незаменим в дорожке , но это конечно личное мнение старого рыбака :?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

KYM
От Ви пишете про модель Rapala SSR
Ви маєте на увазі Shallow Shad Rap чи Super Shad Rap ?
і якщо можна фотку в студію :)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Super Shad Rap

Зображення

Зображення

В принципе по первому времени (да и потом в основном большую часть времени я ловил ими) на Хренниках да и в Млынове мне хватало этих типов приманок. Можно было ехать на Хренники имея с собой SSR-5 Silver или perch + J-7 Silver или perch - большинство рыбы там взято на эти приманки. Но потом со вступлением в Федерацию мне стало интересно выманивать рыбу на мелкий силикон, тоесть и тренировка и душе приятно. Последний раз когда были на Хренниках, Патик пробывал указанные воблера, а я микроджиггитил силиконом. Результат у меня поклёвок больше, но мелкого, а у Патика меньше поклёвок, но все в мишень - крупнее экземпляры. Получается, если хочешь словить рыбки более трофейной, в этом случае можно рассчитывать на воблерки, но это не значит, что мелкая рыба на них не берёт - иногда вынимаешь воблер, а на нём трепыхается окунишка на пару сантиметров меньше самого воблера. Хотя эт дело такое..., не всегда воблером пройдёшь чуть ниже по траве, там где затаилась ленивая на клёв щука или окунь... нужно пробывать. По крайней мере у меня для Rapala припасена оценка - "респект". На указанный на фото J-7 Perch была успешно реализована поклёвка щуки весом 11,750 кг, он сейчас вполне пригоден к работе!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

ого..
дуже дякую за повну відповідь!!

може Ви ще й підскажете де їх можна подешевше купити?
ато в мене є декілька рапалівських воблерків (J7-P, SSR-5 кольору як шпрот в консервній банці, SR) і вся рибалка з їх використанням перетворюється в переживання "аби не зацепилось, аби не відірвалось"
надто дороге задоволення як по моєму бюджеті :?
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Якщо будеш жалкувати - будуть псуватися приманки та обриватися, не жалкуй - лови рибу, заспокоюй нерви.
Сама дешева точка по Рапалі була на Грушевського на "Літі", як на територію гуртовні в"їдеш наліво перший кіоск рибацький.
Не учи рыбу плавать!
V.Pavlo

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

Весною - однозначно Л44 та Л66 від юзуріка та попер рапала 7 см
Літо - все те ж саме тільки ще плюс джексоновський карась 8см колор натуральний окунь та 3d флат кранк від того ж юзурі та хардкор 0 , ну і попер також .
Осінь - хардкор 1 та 2 номер , хеддон свімн імідж ,
джексон карась 8 см, та рапаловський попер 9 см , в Хрінниках брали окуні поза 1 кг .
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

приманки

Непрочитане повідомлення николай »

В даній тамі пропоную викладати фото,описувати при яких умовах *спрацьвують*,робочі глубини ,хто які проводки використовує до тої чи іншої приманки і тд. і тп.Та й просто лишати відгуки. :)
Востаннє редагувалось 22 березня 2011, 23:50 користувачем Гість, всього редагувалось 1 раз.
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: приманки

Непрочитане повідомлення николай »

Yo-zuri 3D minnou100SP-сигароподібний воб
(куплений по рекомендаціїї товариша).Робоча глубина 1,8м ,вага 17гр.Суспендер.Працює по щуці (особливо осінню).
Проводка:на рівномірній проводці власної гри не має...2-3 ривчки,пауза(іноді навіть до 10 сек!!)
ціна 90-100грн.Відносно ціна/якість .
розловленні верхні два. :D
особливо :mrgreen: FIRE TIGER :mrgreen:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: приманки

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Того року в мене були фаворитами 3-х дюймові твістера від Релаксу на зйомній чебурашці ось таких кольрів як в прозорій так і в мутній воді. В основному щука від 300г до 3кг. Проводка як рівномірна так і ступінчаста. Дешево і клює на них прекрасно.
Цього року їздив на виставку і привіз плаваючий силікон від білорусів, який до того і не рветься, майже.
Як він себе зарекомендує ще не знаю але задумка прикольна. В наших магазинах ще, поки що, не зустрічав.
Ось фото
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: приманки

Непрочитане повідомлення николай »

Зображення
ZipBaits Khamsin 70SR рабочая глубина 1-1.5м ,вес 9.5 гр.,цвет510 ,цена ~200грн.
имеет собственную игру... проводка любой твич...хорошо летит ,тройники супер...
сегодня бил разловлен макленьким щуком :)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: приманки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Хіба то у Вас приманки?!!! Он до чого техніка дійшла! :D http://www.hizone.info/index.html?di=200609141
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей