Параметри вудки

Вудки, поплавки. жилка, повідки...
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

А я весной хотел прикупить прекрасное 5-ти метровое удилище
stal1n писав:махалку
для ловли на лёгкие оснастки (поплавки0,5-1,5г) для ловли верховода, плотвы и краснопёрки. Жаль опоздал и удильник забрал другой щасливчик. Удочка фирмы Robinson . На весну планирую заказать у Patika...
Понравилась своим весом, диаметром, длина колена метр, и вершинкой, которая могла согнуться в круг, но была из карбона...
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення Bulick »

А я весной хотел прикупить прекрасное 5-ти метровое удилище
Мова йде про ROBINSON Alborella MX 500 (114g) ?
Я також приглядаюся до такої палочки на весну, але довжиною 4 м. Хочу щось легеньке для ловлі вищепереліченої рибки. Як дорожчу альтернативу також розглядаю Shimano Alivio (146g) або Vengeance TE 5-400 (127g) та Trabucco STINGER HP TLS 4.0 m (140g). :) Можливо хто поділиться досвідом використання даних махових вудилищ???
Наразі маю Flagman Senatra Mesh 5 m, але не дуже зручно ловити в кущах та під/поблизу дерев :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Bulick писав:Мова йде про ROBINSON Alborella MX 500 (114g) ?
Да, именно Alborella MX 500, но на сайте его вес указан 5м-178г http://www.robinson-europe.cz/?p=p_11&sName=pruty
А ещё есть серия ТХ 5м-138г. Которую держал в руках не помню :ne_vi_del: Цена в два раза больше :ps_ih:

А для кустов нужно иметь чет попроще. У меня китаёза 4м с коленом по 0,5м. Лёгкая, строй держит и не страшно(купил+ вторую на зачасти 5м, вот она не відерживает своего веса -х...ня).
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення Bulick »

Да, именно Alborella MX 500, но на сайте его вес указан 5м - 178г http://www.robinson-europe.cz/?p=p_11&sName=pruty
Я помилився і автоматом написав вагу 4 м вудилища :) Сорі :smu:sche_nie:
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення Рома »

Порадьте, яке можна взяти болонське вудилище довжиною 5 м. Бюджет до 300 грн. Один і з варіантів Нью-Хантер. На які ще можна звернути увагу? Дякую.
ПС. Набридли вже окуні, хочеться карасів половити :hi_hi_hi: :mi_ga_et: .
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Рома писав:Порадьте, яке можна взяти болонське вудилище довжиною 5 м. Бюджет до 300 грн. Один і з варіантів Нью-Хантер. На які ще можна звернути увагу? Дякую.
Уже писал год назад, но повторюсь:
AndreyK писав:Купил себе с месяц назад вот такое 5-метровое удилище, очень лёгкое - 210 грамм, очень гибкое, прекрасно амортизирует все рывки рыбы на тонкой оснастке. Доволен как слон! :-) Крупного карпа им, конечно, тащить страшно, но зато рыбу стандартных размеров - одно удовольствие. Рекомендую!
Брал за 380 грн. Немного не вписывается в бюджет, но, ИМХО, своих денег оно стоит. Прошлый сезон отловил им и на ставках, и в проводку на Горыни. Может за эти деньги и есть что-то получше, но мне пока не попадалось.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення stal1n »

у мене точно таке ж вудилище, яке радять в попедньому пості
воно дійсно дуже легесеньке й приємне, але я йому ломав кінчик чотири рази!
перші два рази переклеювати тюльпан було відносно не дуже важко
за третім разом я сильно напрягався
а в четверте вже не було як його надіти на бланк, тому довелось вкоротити вершинку до наступного кілечка :(
в наших краях можливо замовити новий кінчик вартість буде приблизно 60-80 гривень

перші два рази вудка по моїй необережності легенько падала у складеному вигляді і стукалась кінчиком..
а от потім кінчик ломався в чохлі під час транспортування, причому на кільця був надітий рідний захисний пластмасовий ковпак!

ось ця вудка: http://elite.alliance-sv.com/elite-alli ... gnese.html
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення trans »

stal1n писав:... в наших краях можливо замовити новий кінчик вартість буде приблизно 60-80 гривень....
Я думаю, що міг би вирішити дане питання значно дешевше.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення proteus »

а скажите для болонки вообще какая оптимальная длина? :) 4 ли 5 метров?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

В залежности від цілей для яких використовується: для ловлі в провідку наприклад краще 4-м. Просто для заставки (на карася) - 5 і навіть 6. :ps_ih:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення AndreyK »

proteus писав:а скажите для болонки вообще какая оптимальная длина? :) 4 ли 5 метров?
kamennieshipy100 писав:В залежности від цілей для яких використовується: для ловлі в провідку наприклад краще 4-м.
:) Неправильное мнение - в проводку тоже чем длиннее, тем лучше контроль снасти, а минимальная длина от глубины ловли (и соответственно длины оснастки с поплавком) зависит - если это, к примеру, Горынь, с глубинами больше 4 метров - то надо минимум 5-метровое удилище, иначе просто нельзя будет выставить нужную глубину.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

:) Неправильное мнение - в проводку тоже чем длиннее, тем лучше контроль снасти
"Неправильное мнение": Чим довше вудлище тим воно важче, (в проводку ловлять тримаючи вудку в руках, це якщо ви не знали) і тим більша в нього парусність - навіть при середньому вітрі вудку буде "нести" і відповідно:
- збивати проводку;
- трахати рибаку мозок:)
к примеру, Горынь, с глубинами больше 4 метров - то надо минимум 5-метровое удилище, иначе просто нельзя будет выставить нужную глубину.
А Ви що про ковзаючі поплавці не чули? я можу успішно рибалити на глибині хоч 15 метрів вудкою довжиною 3 метри ::yaz-yk:
Взагалі чим довше вудлище тим воно дорожче коштує, має більшу вагу і взагалі чим довша вудка тим далі ти від риби:)))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення Рома »

proteus писав:а скажите для болонки вообще какая оптимальная длина? :) 4 ли 5 метров?
Не відношу себе до спеціалістів поплавочної ловлі, але деякий досвід вже є. Але зараз не про це :mi_ga_et: . До цього часу і на дану мить маю в своєму арсеналі тільки 4-х метрові болонки. Поки що їх мені вистачало цілком. Лише останнім часом задумуюсь прикупити щось довше, біля 5-ти метрів :du_ma_et: .
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення AndreyK »

kamennieshipy100 писав: в проводку ловлять тримаючи вудку в руках, це якщо ви не знали
Не только знаю, но даже и сам пробовал. :hi_hi_hi:
kamennieshipy100 писав: Чим довше вудлище тим воно важче і тим більша в нього парусність .
Взагалі чим довше вудлище тим воно дорожче коштує, має більшу вагу...
Факт, потому приходится идти на компромис и выбирать оптимальный для себя вариант по длине, цене и весу.
kamennieshipy100 писав:А Ви що про ковзаючі поплавці не чули? я можу успішно рибалити на глибині хоч 15 метрів вудкою довжиною 3 метри ::yaz-yk:
О вкусе устриц надо спорить с теми кто их ел. :) Я же не влезаю в спор о том, какие кивки лучше для летней мормышки.
О скользящих поплавках я не только слышал. :) Но, увы, скользящие матчевые поплавки с одной точкой крепления для дальнего заброса, как и сама матчевая ловля, разработаны исключительно для стоячей воды. Ну или для слааабенького, очень слабенького течения. А на достаточно сильном течении (например в условиях Горыни или Случа) и приличной глубине они нормально работать НЕ будут и потому для классической болонской ловли с придержками совершенно не пригодны. Кто не верит - может убедиться самостоятельно, и уже потом рассказывать куда и на какую глубину можно забросить 3-метровым удилищем. :)
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Ну я ж не все життя ловив на ЛМ:) Спробував я і вашого добра. Я лише давав оптимальні рекомендації, для того аби вудлище було якомога універсальнішим. Судіть самі: як часто в наших широтах людина буде рибалити на глибині більше 4-ох метрів??? А так довша вудка більший геморой. Це всеодно що купувати лодку з мотором для рибалки на гідропарку :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей