Поясніть

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

shalun_99 писав:Спробував прилімонити тефлоновий крючок "FOX" до "ушастика".
Нормально, щоб провести час :) , але чи варто використовувати на риболовлі? Яка вартість цього тефлоновога гачка?
Його ціна диктується великими можливими навантаженнями, разом з тим, яку рибу ти збираєшся ловити цім твістером?
Я вважаю, що краще купити тоненькі Овнеровські гачки з широким вушком (для кращого "контакту" з "ушастіком")
Зображення
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

trans писав:
shalun_99 писав:Спробував прилімонити тефлоновий крючок "FOX" до "ушастика".
Нормально, щоб провести час :) , але чи варто використовувати на риболовлі? Яка вартість цього тефлоновога гачка?
Його ціна диктується великими можливими навантаженнями, разом з тим, яку рибу ти збираєшся ловити цім твістером?
Я вважаю, що краще купити тоненькі Овнеровські гачки з широким вушком (для кращого "контакту" з "ушастіком")
Чому вирішив спробувати ? Тому, що саме тефлонові крючки дають хороше засікання(5-10грн.\шт). Тільки через це. І вушко там доволі широке, напряму "ушастого" не заводжу, все через завідне кільце. Для офсетних приманок хочу спробувати крючки типу "банан".
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

KYM писав:Мені каецца, його краще пускати по-типу оффсета і вивести над спинкою, буде для лову у траві.
А можна троха рівніше вдіти, бо з фотки видко, що гачек продітий не по осі твістера. ИМХО.
shalun_99 писав:Чому вирішив спробувати ? Тому, що саме тефлонові крючки дають хороше засікання(5-10грн.\шт). Тільки через це. І вушко там доволі широке, напряму "ушастого" не заводжу, все через завідне кільце. Для офсетних приманок хочу спробувати крючки типу "банан".
Спробуєш, обов"язково фоточку виклади :wink:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

якщо до джиг головки 10 гр, ще спереду накинути грузик(так звану чебурашку)в 10 гр, так як вважаю для ловлі на Горині 10 трохи мало, чи буде це впливати на гру твістера (віброхвоста) і на кльов взагалі?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

pushustuy писав:якщо до джиг головки 10 гр, ще спереду накинути грузик(так звану чебурашку)в 10 гр, так як вважаю для ловлі на Горині 10 трохи мало, чи буде це впливати на гру твістера (віброхвоста) і на кльов взагалі?
Нормальна тема, власне так рибалив на Басіку. Тільки грузик був менший. Товариш Роман, постійно так рибалить, особливо на Горині.
Отже, НХНЧ... :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Моя думка - все проявиться в залежності від ситуації. Активна риба звісно буде брати краще, а ось при пасивному кльові, ось тут треба вивчати ситуацію. Не можу щось конкретне порадити, адже стараюся робити монтаж чим найкомпактнішим у любому випадку і не вигадувати ні яких лишніх додатків - не ловлю такого типу монтажем.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Паровоз(а так називають описаний прибамбас) робиться на рибалці по ходу коли потрібної головки нема під рукою, а якщо свідомо городити перед рибалкою, то хороший улов - випадковість. 8O
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Підскажіть мені будьласка як правильно робити проводку при ловлі на обертальну блешню на весняну щуку? Бо я толком не знаю і просто після закидання кручу не швидко катушку поки не підпливе до берега і так знову... Може потрібно якісь паузи чи не сильні ривкі робити? Ну я так розумію це все залежить від тої чи іншої ситуації, але все ж таки...???
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

В лічці.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Igor09 писав:Підскажіть мені будьласка як правильно робити проводку при ловлі на обертальну блешню на весняну щуку? Бо я толком не знаю і просто після закидання кручу не швидко катушку поки не підпливе до берега і так знову... Може потрібно якісь паузи чи не сильні ривкі робити? Ну я так розумію це все залежить від тої чи іншої ситуації, але все ж таки...???
Потрібно розбиратися так би мовити подетально. Є такі вертушки які заводити потрібно 8O
Сам не особливо розбираюсь в даній ситуації, але мені здається, що потрібно виставляти модель і по ній розбиратися...хоча... :oops:
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

[quote:9f119d814e="shalun_99"]
Потрібно розбиратися так би мовити подетально. Є такі вертушки які заводити потрібно 8O
Сам не особливо розбираюсь в даній ситуації, але мені здається, що потрібно виставляти модель і по ній розбиратися...хоча... :oops:[/quote:9f119d814e]

Ну не можнаж вже так мутно!!! :lol:
Аватар користувача
SanDerS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0673626755
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SanDerS »

UR5TIG писав:В лічці.
і мені будь ласка :D
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

UR5TIG писав:В лічці.
Дякую. В мене якраз блешні "меппс"
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

UR5TIG писав:В лічці.
ще роздача не закінчилась? ))))
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

А роздача це де?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість