Малинівка

Опис водойм нашого регіону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Малинівка

Непрочитане повідомлення Niko »

Сьогодні близько десятої години почали ловити на великому ставку з використанням фідера, адже при сильному вітрі (як це було сьогодні) на поплавчанку ловити безглуздо. Перший карась, що був упійманий мав шлюбний наряд (личко в бородавках) та ще й молока випускав. В обід виглянуло сонечко і почалося.... велике таінство природи - НЕРЕСТ. Я за такої погоди вперше спостерігав це дійство. Практично кльову не було, проте без риби ми не залишилися, щоправда були сині як гусячий пуп від холоду, але разом з тим отримали неабияке задоволення від часу проведеного на водоймі.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Спостерігав за сьогоднішнею негодою з вікна автівки...і відразу було холодно і противно. Як бачив рибацюк біля водойм, то відразу ставало ще холодніше.
Мда...NIKO, Ви справжній Desperados. :P
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення Niko »

Мені неподобається друга частина отого слова якого значення не знаю, а ось водойму у Малинівці я люблю у всі пори року. Доречі коли б я там не побував - завжди мав задоволення від рибалки (хоча і було кілька нульових, у плані результативності виїздів). А щодо холоду, то коли бував в Сибіру мені говорили, що сибіряк це не той, що холоду не боїться, а хто тепло одягається...
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

" Оте " слово дуже гарно ще звучить російською - отчаянный :)
Відповісти

Повернутись до “Водойми Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей