Шепель(Волинь)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Суботу та неділю провели на даній водоймі. Нажаль часу для розповідей не маю...звіт вечером.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Трішки з запізненням, але...
Отже прибули ми на Шепель десь близько шостої ранку. Довго вагалися з визначенням місця лову, але поїхали на дальній кордон та зупинилися за острівцем. Спочатку місцина нам не сподобалася і озброївшись маркерами приступили до вивчення дна навпроти острова. Після детального маркування, вирішили зміститися правіше(якраз на закінчення острова).
Почалися нові кидання маркера та вивчення дна. Вже на перших киданнях мені стало трішки дивно, але з іншого боку і цікаво...на метрах 50ти знаходжу явну бровочку. Юра(Максимус) знаходиться праворуч від мене і вирішуємо ставити один маркер на двох. Далі пішли приготування сумішей для годування та приготування палок з род-подами. Я вирішую робити все максимально швидко: швидко закидаюсь та швиденько готую ракету для підгодовування. На маркер вирішив покласти дві палки, а інші дві кладу під траву, що піднялася трішки лівіше від маркеру. Після годування сів перепочити та бачу, що поблизу Діми(Скольмо) зібрався :D консиліум. Всі дивляться на його род-под :shock: Цікаво, що там таке сталося. Вирішив прогулятися та дізнатися. Підходжу до хлопців, а вони кажуть, що щось легенько подьоргує...присів і я біля род-поду. Тільки чую - пі......піііііііііііііііі. Дивлюсь на сигналізатори Дмитра - не світяться. Що тоді пищить? Згадую, що тримаю пейджер і миттєво з'являюсь біля свого род-поду. Дивлюсь, а свінгер опущений...Йо-ма-йо...в берег. Швиденько підмотую і сподіваюсь, що ось-ось відчую супротив. Але вже було пізно...На годиннику було 14:45. Дістаю палку, перечитую, що ж я закидав...перезаряджаю. Закидаю і крайом вуха відчуваю, що розпочався рух у Скольмо. Швиденько все налаштовую на род-поді, погляд на годинник - 14:55. Вже бачу, що хлопці - хто з підсаком, хто дісає вудилище яке заважає Дмитру вийняти рибу...ну думаю, хом Діма розмочиться раз в мене не вийшло...і раз - риба сходить. Отакої...Забув сказати, що піднялася трава...ну дуже піднялася трава. І рибу вийняти дуже тяжко. Далі були перекидання, сонячні ванни...І вже блище до вечора, десь в годині сьомій, вирішую з Юрою закормитися на ніч. А вже зранку - тільки кобра та ПВА. Швиденько приготували для закорму "кулі" і з допомогою чарівних панянок закормилися.
Далі дружня вечеря та сон. Ой який там сон на рибалці...через кожних пів-години, годину встаєш та насолоджуєшся і природою і погодою. Але мої прогулянки не співпали з покльовками у хлопців. Вже вранці я дізнався, що були покльовки і нажаль сходи(травичка завадила). Вночі я отримав один пік і все. Вже вранці отримав черговий пі...пі...вирішив підсікати не чекаючи продовження, але - пусто. Ну думаю, братушки, давайте Ви розмочуйтеся. І в 10:15 Олег отримує черговий шанс поборотися з Шепельським коропом...декілька хвилин чи можливо секунд і знову риб сходить...
В силу певних обставин, в неділю після обіду, змушені бути в Рівному. Позитив- :P Все позитив. Як то кажуть - відсутність результату, теж результат...
Головне - хороша компанія ;) Хочу ще :D
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Так як гілочки "Шепельський Карп 2010" на даному форумі не знайшлось, тому вирішив написати тут. А тепер що до самих змагань: раненько близько 5:00 зустрівшись з командою "Скольмо" та "Полосатік" взяли орієнтир на Шепель, де по дорозі заїхали поснідати та за призами в готельно-розважальний комплекс "Скольмо", котрий виступив одним із спонсорів даних змагань. Прибувши на водойму близько 7:00 котра зустріла нас величезним плесом нерівної форми, цікавим нерівномірним ланшафтом, що і відобразилось на секторах учасників ( один в ямці, інший на горбочку,ще інший в корчиках). Загалом водойма справила дуже хороше перше враження, тому що я тут в перше. На ставу нас зустріла команда "Денір-2" в лиці В.Брагіна,хоча згодом потихеньку всі почали підтягуватись. 8:30 відкриття змагань та жеребкування, змагання проходили по дуже цікавій, та на мою думку справедливій схемі: три зони в кожній по п`ять команд і команди котрі набрали найбільшу вагу в зоні відповідно займають перші три призові місця, але в залежності від ваги між собою, і так далі. Тому боротьба йшла як в самих зонах так і в цілому. Нам, а саме команді "MAXIMUS" випала зона С сектор 4, С4, а сусідами були ліворуч "Денір", праворуч "Shela": - "можна боротись". Отже СТАРТ!!! Кормитись можна було важкою артилерією з 10:00 до 19:00, а далі коброю. Тому непрошло і години як команди почали сипати вкуснятіну у вигляді шарів немов бомбардування "Хіросіми і Нагасакі" :P. Ми також не пасли задніх і наліпивши шарів приступили до закорму, команда "Shele" навіть жартувала, що від кількості корму котрого ми висипали вже видно горку з води :lol: . І так на протязі першої доби окрім нас ніхто не обрибився, а в нашому заліку карп на 4.650, а в інших зонах риба клювала, хоча тішило одне що в нашій зоні ми лідери :) . На другу добу ми не перестали сипати вкуснятіну, але фортуна нас радуваати не хотіла і тому на протязі доби ми виловили одну рибину на 3.00 кг. з хвостиком. Основну ставку вирішили зробити на третю добу, а особливо на ніч, тому як запаси енергетика в ролі ПИВА закінчились ще на початку першої доби, то ми вирішили попросити хлопців з команди "Shela", щоб їхні товариши привезли наступну порцію енергетика в ролі ПИВА якого нам теж як виявмлося було - МАЛО. Тільки команди суперники та судді ходили з посмішкою та трішки шокованим виразом обличчя звернувши увагу на "невеличку горку пустих гільз" :shock: . Останя ніч змагань виявилась дуже результативною і цікавою. Стомившись ми пішли трошки здрімнути, як тут близько 1:00 паровоз я схопившись підсікаю і відчуваю що на тому кінці щось є, а Юра як пішов здрімнути так і дрімає не зважаючи на те що пейджер був біля його він даного паровоза непочув. Але на допомогу прийшли хлопці з команди "Shela" котрі розбудили "спячу красуню" якій снилася зовсім не риба і не заповітна комбінація бойлів :D . Взявши в мене палку, я схватив підсак але неочікуваний схід під самим підсаком, причиною якого була відсутність ліхтарика котрий десь валявся, і ми його не могли знайти. Зітхнувши та трохи "ростроївшись", перезакинулись і пішли назад по норам. Але знайшлася в загашничку пляшичка пивка Скольмо котра нам трішки підняла волю до запеклої боротьби. Як тут неочікувано здійнялись хмари у лупанув шквальний вітер який супроводжувався проливним дощем з блискавками і тут о 2:00 знову паровоз. І ми як ошпарені поперли до родпода, Є :!: щось засіклось, я вже стою з підсаком в ОЗК а Юра виважує, і це все знову без ліхтарика, а трусики і одежа мокне :?. І тут Шепельський монстр на березі ого 7.100 чи 7.200 кг. точно не памятаю. Радостів повні штани і води теж, адреналін качає по всьому тілі від такї роботи над виважуванням Шепельсього карпа, а дощара валить та гримить. Перезаряжаємо і назад в приманку в стихію. Через годину знову паровоз і виважування відчуваєця що щось велике, але схід на пловині шляху. Злива скінчилась тільки сигналізатори команди "Денір" інколи попікували але без результатно - схід. Пивко Скольмо давно закінчилось, дрімати вже не хотілось через мокру одежу і комариків котрі пили не пивко, а нашу кров :lol: . Але близько 4:00 сигнал наших сигналізаторів нас порадував знову я вибігаю, Юра нерозуміючи ситуації вибігає за мною, але виважую Я, і незабаром карпуша на березі 6.00 кг. Це мій перший карпуша на такі снасті і ще й такої ваги. Радості повні штани, адреналіну теж. Далі до кінця змагань ми чули тількі маленькі короткі пікі, а риби не було. ФІНІШ почали збирати апаратуру як в команди "Денір" паровоз карпуша на 6.00 з хвостиком на березі, але в залік не йде, команда "Shela" також порадувала себе монстром на 6.00 з хвостиком і карасем монстром але не в залік, так як сигнал про закінчення змагань пролунав а покльовки були після сигналу. І так в нас 2 місце в зоні і 5 загальне. Результат на мою думку хороший повчитись є чому. Досвіду отримали багато, поспілкувались познайомились з хорошими хлопцями з команди "Shela", провели цікаво час, відпочили все СУПЕР. Дякую організаторам за цікаві змагання все було на належному рівні. Розподіл на зони на даних змаганнях саме правильне і справедливе рішення. Молодці все СУПЕР.
Приготування вкуснятіни-важкої артилерії
Зображення
Перший Шепельський Карп команди "MAXIMUS" 4.650
Зображення
Другий риб на 3.00 з хвостиком
Зображення
Шепельські монстри на 7.00 з хвостиком та 6.00
Зображення
Ну і як завжди поцілунок і вдпускання,: - "Пливи і поклич тата,маму, діда і бабу"
Зображення
Стреляні гільзи стимулюючого кльов енергетика, котрого я виявилось було мало :lol:
Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Класний звіт ;) І гарний результат!
Молодці! А комбінації, на які були впіймані карповичі, ви підібрали чи вони ВАМ приснились?Через що питаю - Кажуть, що там(на змаганнях) був ДІД ВІДУН :shock: і йому комбінації у сні приходили??? :roll: :lol:
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

молодці. але чи не переборщили ви із стимуляторами?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення zerich »

Переборщили однозначно - маючи такий сектор мали рвати зону! - Висновок , на кубок західної України в с.Прибиличі команди Скольмо та Максимус - об"єднуються.
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

З стимуляторами якраз не переборщили, навпаки не вистачало ;)
zerich » Вів червня 29, 2010 3:26 pm
Переборщили однозначно - маючи такий сектор мали рвати зону!
А що до рвати зону, то я думаю що ми впорались нормально, на мою думку просто риба перші дві доби стояла на іншому березі, от і все. За першу добу з рибом були тільки ми. А на рахунок хорошого сектора? Сектор дійсно хороший просто більша кількість риби йшла зі сторони команди "Денір" з ліва, і команди які пропускали рибу "деніри" її вибирали, а до нас вона не доходила. А всі паровози були в нас на дві крайні праві палки. З шести покльовок 4 реалізували, два сходи трохи через неуважність і відсутність ліхтарика. Думаю що результат хороший. Працювали як "бєшані", кормили від душі. Є звісно деяки помилки але ж ми вчимось :)
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Переборщили однозначно - маючи такий сектор мали рвати зону! - Висновок , на кубок західної України в с.Прибиличі команди Скольмо та Максимус - об"єднуються.
zerich

А ми і порвали б ! Тільки пива не хватило!!!
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Юра в слідуючий раз берем в два рази більше :D , щоб не бракнуло. І рвати будем як тузік грєлку. Але все це наступного разу ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Беріть-беріть, тільки соски на пляшки придбайте :roll: Пиво на рибалці породжує лінь :idea:
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

shalun_99 » Вів червня 29, 2010 9:33 pm
Беріть-беріть, тільки соски на пляшки придбайте Пиво на рибалці породжує лінь
Нас це не стосуєця :!:
Бобёр
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 09 березня 2011, 17:53
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення Бобёр »

Фотоотчёт о тренировке "Бобров". Шепель, 20-23 апреля 2011, сессия 72 часа, место: напротив острова с противоположной стороны от будки сторожей.

Результат:
1 сутки: 4,47 5,29 4,21 8,77 6,13 10,34 4,28
2 сутки: 5,36 6,86 5,00 5,50 2,45 7,47 8,61
3 сутки: 7,34 11,08 5,90 4,15 8,36
Всего: 121,57

Было несколько холостых поклёвок, срезов при вываживании и пару поклёвок проспали :oops:. Установилт свой новый рекод: 11,08.


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

зачот... шикарна рибалка і класна фотосесія. браво.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Шепель(Волинь)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

підкажіть які зараз умови риболовлі на даному ставу...ціна і тд...?чиможе телефон вкого є до сторожа чивласника?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей