Бойли!

Правила форуму
Зображення
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення zerich »

LK baits - дуже не погані бойли , пробував їх на закритті сезону в якості насадки : миниклубнику , нутрік все в парі з попапом річворд ананас, взагалі для мене відкриття цього року саме цей попап.
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

DerSieger писав:
vdala rybalka писав:... і опупів від тандемовського персик-ананас може в кого є готовий викупить.Плюс 100грам і пончик :lol: :lol: :lol:
зараз його навіть на офіційному сайті нема. так шо пончиком тут не обдєлаєшся
маю знайомих в любліні, у них через дорогу представництво тандема. попросив глянути. отримав відповідь:
[15:32:09] Marcin Kłos: Dobryj den pan Viktor, ja kupil 1 banocku impact boils, brzoskwinia&ananas 18mm
[15:32:25] Marcin Kłos: esco pojdu w drugije magazina poiskat menszih
на одну "100 грам і пончик" вже маю
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Вітя особливо треба брусквінья ананас - поп апи, За них дадуть літру і коровай, а не 100грам і пончик!!!
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

DerSieger писав:
DerSieger писав:
vdala rybalka писав:... і опупів від тандемовського персик-ананас може в кого є готовий викупить.Плюс 100грам і пончик :lol: :lol: :lol:
зараз його навіть на офіційному сайті нема. так шо пончиком тут не обдєлаєшся
маю знайомих в любліні, у них через дорогу представництво тандема. попросив глянути. отримав відповідь:
[15:32:09] Marcin Kłos: Dobryj den pan Viktor, ja kupil 1 banocku impact boils, brzoskwinia&ananas 18mm
[15:32:25] Marcin Kłos: esco pojdu w drugije magazina poiskat menszih
на одну "100 грам і пончик" вже маю
Питай чи є 14-16 діаметри то іх можна брати і по дві і по три . Тому як будеш МОНОПОЛІСТОМ і вже дійсно треба буде посадити трохи печінку :co_ol:
Karpolovenko
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 27 травня 2013, 19:24
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення Karpolovenko »

Завжди чую серед карпятників словосполучення -прикормочна програма,як взагалі її складають по яких принципах.Якщо наприклад- складати на зернових,то яка частота прикормлювання,і як виділити насадку серед них?
Аватар користувача
senzor
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 16 травня 2013, 23:09
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення senzor »

Також цікавить дане питання, але більше те,чи варто змішувати бойли різних виробників і запахів, а також як правильно розрахувати кількість корму необхідну для принади риби?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Хлопці, багато що залежить від водойми і від кількості риби,яка в ній присутня! Більш детально розпишу Вам завтра,якщо встигну, після звіту з Кубку Львова - просто реально на роботі завал за тиждень відсутності. Головне ,що можу написати - "венігрет" я не рекомендую. :-)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Якщо їхати на водойму за трофеями, можна міксувати. Але я б не радив. Найкраще брати крупну фракцію бойлів та пєлєтсу і впиратись в них.
Дійсно, багато чого залежить і від водойми. Якщо брати до уваги водойми де є короп, але він сильно розбавлений водою + водойма дійсно ДИКА(Басівкут, Нетіш вдсх., Бочаниця, Гориньград та інші) дійсно без зернових не обійтися. Але слід пам'ятати, що горох та кукурудза не тільки можуть допомогти привабити коропа, але і вимкнути сектор ловлі. Потрібно все подавати дозовано та слідкувати чи на дану прикормку реагує вусань.
В Гориньгроді завжди добавляв в основну масу прикормки горох. В Кустині то був виключно горох + невеликий відсоток бойлів. З часом риб почав відкликатись і на бойли.
Основне правило подавання гороху та куки - добавляти коноплю. Варену, добре виварену. Щоб вона осідала на дно, а не пливла за вітром. Є фірми виробники, які продають сухий мікс зернових. Так от після варки, всі зерна набувають потрібної консистенції та можна не перейматись за долю прикормки...точно не вспливе :-)
Але якщо і починаєте годувати міце ловлі зерновими, раджу вибрати невеликий пятачок та відокремити його бойлами та пєлєтсом. І одне вудилище тримати там.
Якщо водойма невелика та короп там запускається регулярно, але і регулярно відпускається назад у водойму ;-) Можна спробувати і пилящі бойли. Але то інша історія :mi_ga_et:
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення _magic »

shalun_99 писав:Якщо їхати на водойму за трофеями, можна міксувати. Але я б не радив. Найкраще брати крупну фракцію бойлів та пєлєтсу і впиратись в них. :mi_ga_et:
в этом конкретном случае я бы пелетс исключил... :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Ігор дивлячись який пелетс - щас у Карпіо є такий пелетс, що твердий мясний бойл 20-ка нервово курить за парканом :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

MAXIMUS писав:Ігор дивлячись який пелетс - щас у Карпіо є такий пелетс, що твердий мясний бойл 20-ка нервово курить за парканом :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:
Николай, має пару відер. Брав на Прилбичі. Використовували і на Сошках. Думаю, що Коля відпишеться після Прилбич.
Ігорка він такий жирний - жесть. Я його теж на Прилбичі візьму. Одну "крапку" впру в нього :du_ma_et:
Аватар користувача
senzor
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 16 травня 2013, 23:09
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення senzor »

MAXIMUS писав:Хлопці, багато що залежить від водойми і від кількості риби,яка в ній присутня! Більш детально розпишу Вам завтра,якщо встигну, після звіту з Кубку Львова - просто реально на роботі завал за тиждень відсутності. Головне ,що можу написати - "венігрет" я не рекомендую. :-)
Буду чекати детальних подробиць.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення _magic »

та какой бы нибыл жирный :-) :-) ,все равно разлезется в кашу через 2-3 часа ...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення _magic »

shalun_99 писав:Якщо їхати на водойму за трофеями, можна міксувати. Але я б не радив. Найкраще брати крупну фракцію бойлів та пєлєтсу і впиратись в них. :mi_ga_et:
чтобы поймать трофея , нужно вести себя тихо :ololo: ,не мусорить в секторе :ololo: ,не курить,бычки не разбрасывать... дверями не стучать :metal: не перезакидываться часто и много не сыпать прикормки... :ololo: :ololo: :ololo: :ololo:
а если серъёзно, то доля правды в моих словах есть... 20-ки стаями не ходят - 100%
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Бойли!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

_magic писав:
_magic писав:
shalun_99 писав:Якщо їхати на водойму за трофеями, можна міксувати. Але я б не радив. Найкраще брати крупну фракцію бойлів та пєлєтсу і впиратись в них. :mi_ga_et:
чтобы поймать трофея , нужно вести себя тихо :ololo: ,не мусорить в секторе :ololo: ,не курить,бычки не разбрасывать... дверями не стучать :metal: не перезакидываться часто и много не сыпать прикормки... :ololo: :ololo: :ololo: :ololo:
а если серъёзно, то доля правды в моих словах есть... 20-ки стаями не ходят - 100%
Ходят - но небольшими! У нас на КЛ після покльвки 19-ки відразу ж(5хв) була покльовка також крупної риби з тої ж точки +- 5 метрів,але був прикрий схід - завтра все розпишу)))
Відповісти

Повернутись до “Приманки та насадки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість