Коропові палки!

Палки, катушки, сигналки...
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Саша16 писав:
Valldemar писав:
Саша16 писав:Хочу спробувати коропову рибалку в інтернеті знайшов такий набір http://flagman.kiev.ua/index/group/1728
Скажіть для початківця цей набір підійде?
Скажу з свого невеликого досвіду, що кожен карпятник формує свій арсенал, в залежності від вмісту свого гаманця. Якщо маєш бабосікі то можна придбати щось дорожче і краще
Лишніх бабосіків не має, короповою рибалкою дуже серйозно займатись не буду, декілька раз за сезон виїду, розраховую на суму до 1500грн.
Саша,свою думку по цьому поводу я написав тобі на Рубалці
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення Саша16 »

Дякую запоради. Вирішив не купляти цей набір, мабуть пошукаю б/у.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Думаю краще вже купити якісне б/у від відомого виробника, ніж нове г....но, потім, будете отримувати естетичне задоволення від використання хороших снастей, не набагато менше ніж від самої риболовлі, не говорячи про разючу відмінність в роботі "фірми" і чогось дуже бюджетного.
vpn1221
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 23 червня 2010, 17:47
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення vpn1221 »

Чого всі такі категоричні, Я наприклад тоже тільки починаю вкарповій рибалці і того року купив такий набор . Тепер потихеньку удосконалюю.Не всі можуть купити собі зразу фокса !Проте краще зробити дорощий лідкор ,поводок ,гачок.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

все залежить від мети. якшо хочеш професійно займатись карпфішингом, йти на змагання - звісно треба зразу матьорі снасті. а якшо просто ловити рибу то можна починати і з дешевшого. якось раніше ловили ж на патики з гайкою. але все ж я так думаю, шо повний короповий набір за півтори тисячі не може бути толковим.
я особисто пострадав на дешевих речах, коли купив недорогі катушки шекспір і ультімате. так от ультімате розкришилась в середині на 1-ій же рибалці а шекспіром не зміг зробити жодного нормального забросу, весь час бороди і перехльости.
не потрібно зразу ж купляти дорогі речі але і не потрібно брати дешеві, тому що це гроші на вітер. можна підбирати для початку більш-менш нормальне з середнього цінового діапазону.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

vpn1221 писав:Чого всі такі категоричні, Я наприклад тоже тільки починаю вкарповій рибалці і того року купив такий набор . Тепер потихеньку удосконалюю.Не всі можуть купити собі зразу фокса !Проте краще зробити дорощий лідкор ,поводок ,гачок.
палки магнум у мене є дві ,пробував їх поломати і грузами по 120гр і ракетою щільно набитою кормом ,поки не получилось ,головне через пару закидів перевіряти зєднання це правило обовязкове наскільки відомо і для матьорих фоксів ,так що для початківців саме то ,адже це дуже дороге задоволення бути карпятником ,а з таким набором можно попробувати себе і зрозуміти чи потрібно воно для тебе ,а відразу викидати 10000 як мінімум на снасті не розумно ,адже потім ще на кожну рибалку ще потрібно пару сотень . :)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

vpn1221 писав:Чого всі такі категоричні, Я наприклад тоже тільки починаю вкарповій рибалці і того року купив такий набор . Тепер потихеньку удосконалюю.Не всі можуть купити собі зразу фокса !Проте краще зробити дорощий лідкор ,поводок ,гачок.
Панове! Ми зібралися на даному ресурсі не тільки щоб обмінюватися інфою та ділитися звітами - є ще можливість замовити з Європи класні речі, ще за їхньою ціною. Тобто, ми економимо 30-40% у.е або грн.
Стосовно того набору - ловити можна, але є нюанси...Скажу одне, можна і нормальний арсенал придбати + трішки докласти грошей...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

avtoelectrik писав:
палки магнум у мене є дві ,пробував їх поломати і грузами по 120гр і ракетою щільно набитою кормом ,поки не получилось ,головне через пару закидів перевіряти зєднання це правило обовязкове наскільки відомо і для матьорих фоксів ,так що для початківців саме то ,адже це дуже дороге задоволення бути карпятником ,а з таким набором можно попробувати себе і зрозуміти чи потрібно воно для тебе ,а відразу викидати 10000 як мінімум на снасті не розумно ,адже потім ще на кожну рибалку ще потрібно пару сотень . :)
У мене були і флагман і голден катч і дешеві шимано(як потім виявилось недешеві :lol: )і сальмо, але коли після цього всього береш в руки...хороший прут - ммммммм...
Сперечатися з цього приводу неварто. Тим паче - незабаром на Басіку тестування і буде нам щастя! І палатки і прути і катухи і кобри ііііііще багато чого, можна буде не тільки потримати в руках, але і спробувати в дії!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

vpn1221 писав:Чого всі такі категоричні, Я наприклад тоже тільки починаю вкарповій рибалці і того року купив такий набор . Тепер потихеньку удосконалюю.Не всі можуть купити собі зразу фокса !Проте краще зробити дорощий лідкор ,поводок ,гачок.
Ще добавлю - всі ми так розпочинали! І тільки одна була на те причина - ще не знали чи воно нам ляже в душу і не хотілося вкладати бабло!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

vpn1221 писав:Чого всі такі категоричні, Я наприклад тоже тільки починаю вкарповій рибалці і того року купив такий набор . Тепер потихеньку удосконалюю.Не всі можуть купити собі зразу фокса !Проте краще зробити дорощий лідкор ,поводок ,гачок.
Вибачте,що довго не писав,але дам відповідь про даний набір. Трохи він гавняний, я думаю за 1600грн можна підібрати з того ж Флагмана, але щось покраще!!!
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення Саша16 »

maximus писав:
vpn1221 писав:Чого всі такі категоричні, Я наприклад тоже тільки починаю вкарповій рибалці і того року купив такий набор . Тепер потихеньку удосконалюю.Не всі можуть купити собі зразу фокса !Проте краще зробити дорощий лідкор ,поводок ,гачок.
Вибачте,що довго не писав,але дам відповідь про даний набір. Трохи він гавняний, я думаю за 1600грн можна підібрати з того ж Флагмана, але щось покраще!!!
Я в короповій рибалці поки що нічого не розумію. Якщо можете підберіть набор кращий за цей за 1500грн. Можна навіть б/у. Дякую.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

avtoelectrik писав:
vpn1221 писав:...
палки магнум у мене є дві ,пробував їх поломати і грузами по 120гр і ракетою щільно набитою кормом ,поки не получилось ,головне через пару закидів перевіряти зєднання ...
в тому то і діло шо цю шпалу зломати важко але і задоволення від риболовлі зовсім інше.
були в мене 3 палки YAD Germany (дві по 2,5 лб вже спродав, трьошку залишив) я їх за взяв б/у за 1000 всі три. теж не дорого. зате які вони були мягусенькі!!! хлопці не дадуть збрехати. да, ними пів-відра гороху одним забросом не закинеш і яблука з дерев не позбиваєш, але коли я ними виважував в горингоророді карпа на 6,6 то я відчував рукою кожен рух кожного плавніка риби. ти не просто вперся і мотаєш а балдєєш від того шо ще зразу після підсічки на відстані 80 метрів відчуваєш скільки раз карп хвостом махнув а скільки грудними плавніками.
це я взагалі до чого. шо можна починати з дешевшого обладнання але всерівно треба думати і підбирати. як можна зрозуміти чи карпфішинг це твоє чи ні коли не можна відчути всіх тонкощів. риб, про якого я писав вище, був перший в моєму житті в карпфішингу і я тоді відчув шо воно моє. після того трьохколінного флагмана, шо в мене був, зложив гарненько в чохольчик і більше на нього не ловив.
не спішіть купляти гавняшки, бо даже коли ви захочете перейти на більш кращі снасті чи забути про цей вид риболовлі, гавняшки важко буде продати.
така моя думка зформована не через те шо я матьорий і бабла нємєряно. я через це все пройсов сам і бюджет в мене теж обмежений.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Нє Вітька ти не прав. Якщо в людини є певний бюджет,то що ж ти зробиш! Я рекомендую зайди до Фєді на ринку, в нього можна на таку суму підібрати щось +- толкове. Але краще щоб з вами підійшов якийсь більш досвідчений коропятник.
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення Саша16 »

maximus писав:Нє Вітька ти не прав. Якщо в людини є певний бюджет,то що ж ти зробиш! Я рекомендую зайди до Фєді на ринку, в нього можна на таку суму підібрати щось +- толкове. Але краще щоб з вами підійшов якийсь більш досвідчений коропятник.
Діло в тому що я не з Рівного.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

maximus писав:Нє Вітька ти не прав. Якщо в людини є певний бюджет,то що ж ти зробиш! Я рекомендую зайди до Фєді на ринку, в нього можна на таку суму підібрати щось +- толкове. Але краще щоб з вами підійшов якийсь більш досвідчений коропятник.
я привів приклад того шо я взяв більш/менш палки по 330 грн/шт. куда вже менший бюджет? хіба вже може бути дешевше коли проста поплавчанка 200 гриваків мінімум?
да і з малим бюджетом на мою думку краще шукати б/у снасті.
і не називай мене "Вітька" мене це бісить. лагідніше, будь-ласка.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість