Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовлі

Все для зручності
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]В принципі я про це і казав. Маєш 7000грн - купи за 4000 - нормальні палки, а на решту - купи підставки замість родпода, дешевші катушки ніж середнякових, дешевші сигналки і т.д. При такому варіанті вже хоть щось будеш мати толкове. Або інший варіант - не купуй відразу комплект із чотирьох палок - купи із двох + 2 поплавчанки чи 2 фідера - так також можна їздити і нормально рибачити.[/off]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення Valldemar »

[off]Моя думка, що все починається від палок, катух, сигналок і родпода. Коли воно все в тебе рипить, тріщіть і підглючує інколи, бо ти здешевив щоб купити палатку і розкладухи. То мені було б не до палатки. Бо сидиш чекаєш на ту покльовку і бац схід бо десь підглючив сигналізатор, чи полетіли підшибники в дешевій катусі. Чомусь більшість людей купує (палки, сигналки, род под, катухи) в один сезон, а побут (палатку, столики, розкладухи) на наступний, і живуть якось перший сезон. Я рахую що краще купити раз одну хорошу і дорожчу річ, ніж відразу дешевшу яку потім навіть важче продати ніж брендову...
Це моя думка, яка може зовсім не співпадати з чужими...[/off]
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

[off]А я пропоную не продавати все б/у а вивозити весною та в осени на покидушки що зложиться то ще зняти це все на відео.І показати це все людям щоб мали над чим помислити.[/off]
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення николай »

[off]
vdala rybalka писав:А я пропоную не продавати все б/у а вивозити весною та в осени на покидушки що зложиться то ще зняти це все на відео.І показати це все людям щоб мали над чим помислити.
100% щоб "нові"люди в карпфішингу могли задумались перед тим як купувати дешеве ,потім не знати куди його подіти... :) краще купити щось толкове і щоб це щось радувало не один сезон...у кожного свої пріоритети і потреби...[/off]
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

[off]
yurakrav писав:Почитав і прийшов до такого висновку: "Їздимо на рибалку тільки для того, щоб показати в кого крутіші палатки (палки, котушки чи прикормка)". Я думаю це НЕ ПРАВИЛЬНО. Не кожен може вивалити гроші одразу за дорогі речі. Тому: купив таку палатку - МОЛОДЕЦЬ, скоро назбираеш - купиш кращу, головне, щоб було бажання розвиватися у "карпфішингу", а все з часом буде... Я, взагалі, спочатку їздив з палаткою за 100 грн (одномістною), ще "прикалувались" "Вдалі рибалки", що будку для своєї собаки розкладаю :D і нічого.... потім назбирав і купив трохи кращу.......
Я взагалі починав з того що натягував матеріал прижимаючи з одного боку дверками від автомобіля і виходив такий собі навіс,а ночував під тим навісом на скатці з старої ковдри на землі.Хороші були часи НО!!! В результаті таких ночовок вроді би теплих літніх ночей я простудив кров і добре намучився з черяками і лікування не з приємних,тому і прийшов до висновку,що якщо займатись карпфішінгом,то потрібно потратитись на палатку,розкладушку і т.д.Ці придбання розтягнулись на два роки,але на це варто тратитись,коли переконався,що карпфішінг-це дійсно твоє. Не являюсь прихильником і ніколи не буду радити купляти кемпінгові,туристичні палатки,тому що вони дійсно для цього не призначені,а певну суму коштують,тому все одно буде потім етап розчарування,купляння спеціалізованого і в кінцевому результаті вартість дешевшої карпової + вартість туристичної,яку купив до цого і міг би вийти досить пристойний варіант! Тому читайте форуми ,аналізуйте,шукайте в плюси і мінуси ,а вже потім приймайте рішення про покупку! Міжсезоння довге,йдуть свята,а це пора подарунків :DТак що є нагода зробити подарунок собі любимому :D :D :D
На ссилці нижче одна з причин розчарування
http://www.youtube.com/watch?playnext=1 ... oVypmwL6lg[/off]
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]
ttearjerker писав:На ссилці нижче одна з причин розчарування
http://www.youtube.com/watch?playnext=1 ... oVypmwL6lg
А я там був - все було гуд - тільки шумно!"!! :D[/off]
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

[off]Хлопаки ні хто не каже що не можна ловити рибу дешевими снастями.Просто коли виложити це все в наглядному посібнику що в даній зборці вудка з катушкою працює саме так ане приписувати.І після покидушок все стане на своі місця.А хто рішився зайнятися спортивною ловлею або для душі то вже можна вибирати на сьогоднішній день вибір дуже великий.А до іменитих інструментів, якщо є бажання може досягнути кожен.А купляти для тих хто тільки починає я б радив би щось середнє чому пояснюю: тому що ми вже маємо навики техніки закидання та виважування,розуміємо, як той чи інший прут за складом, із 5- 10 кидків можна оприділити з яким на вантаженням вудка працює. Я б казав що не хай спочатку по тренуються, і визнають що вони хочуть саме таке.А на рахунок палаток розкривушок столиків, ми розказуємо зі своєі колокольні .Тому що перважна більшість виізджає в кращому випадку на 24 год.Тому іх переконати дуже важко.Але рано чи пізно хтось до цього доходить.Комфорт і затишок ні хто не відміняв.Але стриміться до кращого.Це лише моя думка.[/off]
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення DerSieger »

колись подарували мені отаку штуку
дешево і сердито. площа велика, красота.
тільки от стояли в чотирьох по краях і тримали щоб не здуло при ще не сильному відрі. погнулись труби, повиривались заводні кільця, а в дощ взагалі розвалилось. прийшлось опустити на землю, прижати і лізти в машину.
і шо саме цікаво, на таких і подібних дешевих шатрах і палатках дрібними буквами на які не звертаєш увагу, написано - використовувати в суху і безвітряну погоду!

але я не про це.
шось в темі багато флуду. давайте но трохи по суті!
злий модер
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

[off]Я твердо переконаний в тому, що вчитись треба на чужих помилках-ЦЕ ЛИШЕ ПРИКАЗКА,і в житті всі вчаться на своїх і це стосується не тільки палаток,а повністю всього і закладено воно в людській психології(не легко перейти з гачків 7 гривень за пачку на 7 гривень за гачок,а навіть коли перейшов то після кількох риб цей гачок відбракувати як такий,що вже затупився),тому хто лише пристрілюється до тих чи інших девайсів пам"ятайте,що не за день Рим будувався і карповий інвентар купляється не за раз,а поступово,тому питайте,читайте,аналізуйте і в результаті в Ваших кладових не повинно валятись речей,які з досвідом Вам як виясниться були зовсім не потрібними :!: :!: :!:[/off]
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]Оффтоп - у самого в кунзі валяться 2 поплавчанки з катушками + 2 фідера з катушками + плюс всяке-всяке,але тисяч на 5 є, а сенс????????[/off]
Аватар користувача
DoctoR
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 20 листопада 2011, 18:44
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення DoctoR »

Шановні коллеги форумчани, гості тай просто любителі риболовлі! Щось в мене складається останнім часом така думка що дана тема форуму з
Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовлі
плавно перейшла на якусь хфілософію жиИитя, а власне про палатки, лабораторії та інше обладнання щось дуже і дуже мало інфи! Хотілось перепрошую нагадати що це є зовсім інша тема і користувачи намагаються отримати для себе хоч якусь цінну інформацію стосовно тієї чи іншої речі яку можна придбати на наступний сезон!!! Я бачу одне словоблюдіє і більше ніХ....А!!!
Перепрошую за висловлювання але хотілось би від данної теми бачити корисну інфу а не тільки бла бла бла!!!

згідний з цими словами, в темі трохи попідмітав
з повагою, злий модер
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Надибав прикольну лабораторію.... Але в рублях трохи ціна кусюча, а так лабораторія-побутова кімната суперова...
http://www.youtube.com/watch?v=_B4H_feqWz0
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

DoctoR писав:Шановні коллеги форумчани, гості тай просто любителі риболовлі! Щось в мене складається останнім часом така думка що дана тема форуму з
Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовлі
плавно перейшла на якусь хфілософію жиИитя, а власне про палатки, лабораторії та інше обладнання щось дуже і дуже мало інфи! Хотілось перепрошую нагадати що це є зовсім інша тема і користувачи намагаються отримати для себе хоч якусь цінну інформацію стосовно тієї чи іншої речі яку можна придбати на наступний сезон!!! Я бачу одне словоблюдіє і більше ніХ....А!!!
Перепрошую за висловлювання але хотілось би від данної теми бачити корисну інфу а не тільки бла бла бла!!!

згідний з цими словами, в темі трохи попідмітав
з повагою, злий модер
Доктор в Вас складається не правильне враження про дану тему. На форумі в карпової братії є пару Тандемовських,пару Карп Елітовських,пару JRC-шних палаток і всі плюси та мінуси в них менш більш описані. Більш кориснішої інфи не буде поки хтось не купить і не відпишеться про щось інше. А бла-бла-бла якраз і буде, якщо лялякати про палатки судячи про них з фото в каталогах(вони там всі гарні).Щоб не було словоблудія маєте шанс придбати якусь модель і відписатись про неї.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DoctoR
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 20 листопада 2011, 18:44
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення DoctoR »

ttearjerker
Враження про дану тему в мене наразі адекватне і нормальне я просто зауважив що - цитую: Щось в мене складається останнім часом така думка що дана тема форуму з
Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовлі
плавно перейшла на якусь хфілософію жиИитя.
Власне це малось на увазі,і ті словесні перпалки гівняна та палатка чи ні!!!
Те що карпова братія виклала свої палатки і поділилася своїми порадами щодо доцільності покупки тієї чи іншої палатки (вибачте за тафтологію) велике дякую !!!
З приводу ляляля і словоблудія це Ви трошки погарячкували ;) Звичайно без словоблудія не обійдеться, а те що певну модель придбану для риболовлі викласти з коротенькою характеристикою це можна зробити.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ttearjerker і DoctoR, поки ще усно попереджаю. не флудіть. хочете розібратись хто більше блаблабла - в пп або на стрєлку раз-на-раз
з пов. злий модер
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Побут та обладнання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей