Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовлі

Все для зручності
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

PAVEL писав:Шановний! ;) Володя когда ты начинал рыбачить у тебя сразу было усе и Tandem baits и Fox и Corda ??? Правда нет! А я начал карпфишинг с августа месяца и на данный момент как для начинающего неплохо укомплектован а там все прибудет ДА-ДА!!!!!!!! :oops:
Коли я починав занурюватися в дане таїнство...були кошти і на Корду і на Фокс. Люди радили купити брендову річ та не паритися декілька років. Я пішов тернистим шляхом. От і я раджу наприкінці сезону(наголошую - наприкінці), підекономити леве та за декілька місяців вже задумуватися про придбання. Куди поспішати? Можна порадитися(тим паче є з ким ;) ) з людьми, погортати правильні журнали, при потребі роздивитися ті палатки які є в членів РКК... і тоді приймати рішення. Прості поради, але як завжди всі поспішають наступити на свої :!: граблі. Ніхто не має на меті чогось поганого, хочуть упростити Вам життя...даною стежкою багато хто проходив, дорогу знаємо - проведемо. Основне - бажання!
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення PAVEL »

так и я о том! вот и подкоплю себе и на хорошую палатку и раскривушку а сразу и все ет только в сказках!
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
DoctoR
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 20 листопада 2011, 18:44
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення DoctoR »

Тут можно и соглашаться и нет, всегда можно найти и придумать большое количество НО и если бы да кабы! Моё мнение на ,,ошибках'' учатся!!! как по мне вполне приличненькая палаточка,а если данный экземплярчик даст при эксплуатации слабинку :twisted: то в будущем может смело сойти за лабораторию!!! Ось така моя думка :mrgreen:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

DoctoR писав:как по мне вполне приличненькая палаточка,а если данный экземплярчик даст при эксплуатации слабинку :twisted: то в будущем может смело сойти за лабораторию!!! Ось така моя думка :mrgreen:
Слабінку вже дав :o
Взагалі то не хотів розписувати про той форест...ну декілька пунктів:
1. Тримання крапель - 1500
При тому що майже у всіх брендових від 5000 стартує. Просипаєшся зранку - мокрий, прикормка мокра...Це якщо просипаєшся :idea: А можливо ще з вечора починаєш палатку цвяхами до земельки Української прибивати, якщо буревій почався.
Доречі, був і в мене такий випадок: здається в 2009 в Шеплі. Тоді Бобри виручили, електроди принесли. Після того від палатки мало що залишилося і вже на наступній риболовлі вона повністю розлізлася.
2. Опорні дуги - рівно 3
Ну тут взагалі без коментарів...Особливо якщо на ту пластмасуууульку подивитися.
3. Матеріал
Якщо просто взяти матеріал в руки(якщо ті руки вже щось достойне тримали), все відразу відчувається. Різниця, як кажуть, "на лице".
Отже!
колись славнозвісний GC почав робити пародії на карпові палатки, а це вже пародія погано здерта двома китайськими учнями 3го класу на уроці праці. І якщо вже порівнювати ціни...то вже краще GC, хоча це чисто гіпотетичне припущення. Є нормальні варіанти, потрібно до них крокувати :!:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

[off]
maximus писав:НОрмальна палатка за такі гроші!!!
Для "поїхати з жінкою на шашлик" - так. А для рибалки -[/off]
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення PAVEL »

да и для рыбалки она пойдет,буду после каждой рыбалки делать фотки и выкладывать в форуме.... посмотрим! :)
Ну и если быть честным до конца то покупая эту палатку я все прекрасно понимал, понятно не бренд !!
Делайте ваши" ставки " ГОСПОДА!!! :)
Ровенский Карповый Клуб
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

[off]Хлопаки,чого ми всі так думаємо добра не добра,життя покаже.Та на мою думку треба мислити про те щоб через два роки було б де красенів ловити.А по принципу в автошколі МЕРСЕДЕСІВ не видають. А якщо глянуть на фото фесту в Грушвиці то всі з житлом еліт класу. А пройде рік або два і в житті все зміниться і палки і палатки і авто і ми.Так що давайте краще підримаєм одне одного.І на скільки я знаю ще ні хто колись хтось в когось щось просив то не сказали ні.А для того щоб мати все зручне треба це просто по пробувати .[/off]
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

PAVEL писав: Делайте ваши" ставки " ГОСПОДА!!! :)
На початку сезону 2012 будеш з брателлою в JRC XL рибалити ;)
Аватар користувача
DoctoR
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 20 листопада 2011, 18:44
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення DoctoR »

[off][quote="vdala rybalka"]Хлопаки,чого ми всі так думаємо добра не добра,життя покаже.Та на мою думку треба мислити про те щоб через два роки було б де красенів ловити. [/qute]
Ось о це толково сказано і таких красенів щоб паровозило раз за разом і щоб 10 не 15 НЕ 20 і шоб вертатись з рибалочки геть без задніх ніг і шоб ..... :lol:[/off]
Аватар користувача
Кирилл
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 13 жовтня 2011, 11:49
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення Кирилл »

shalun_99 писав:
PAVEL писав: Делайте ваши" ставки " ГОСПОДА!!! :)
На початку сезону 2012 будеш з брателлою в JRC XL рибалити ;)
Та думаю я шо может и не JRC XL ;) а сразу такой прицепчик как у Тараса или ваще прям дом на колёсах!!! :lol:
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення yurakrav »

[off]Почитав і прийшов до такого висновку: "Їздимо на рибалку тільки для того, щоб показати в кого крутіші палатки (палки, котушки чи прикормка)". Я думаю це НЕ ПРАВИЛЬНО. Не кожен може вивалити гроші одразу за дорогі речі. Тому: купив таку палатку - МОЛОДЕЦЬ, скоро назбираеш - купиш кращу, головне, щоб було бажання розвиватися у "карпфішингу", а все з часом буде... Я, взагалі, спочатку їздив з палаткою за 100 грн (одномістною), ще "прикалувались" "Вдалі рибалки", що будку для своєї собаки розкладаю :D і нічого.... потім назбирав і купив трохи кращу.......[/off]
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]
yurakrav писав:Почитав і прийшов до такого висновку: "Їздимо на рибалку тільки для того, щоб показати в кого крутіші палатки (палки, котушки чи прикормка)". Я думаю це НЕ ПРАВИЛЬНО.
А хто їздить,щоб показати,в кого що крутіше. Їздимо щоб отримувати задоволення від самого процесу. Просто задоволення (від виважування кращими палкою з катушкою,відпочинок в зручній палатці на зручній розкладушці і т.д.т.п) отримаєш трохи більше. Ніхто ж нікого не заставляє купувати супер дорогі речі - кожен купує по мірі своїх можливостей. Просто ніхто не може постперечатись з тим,що дорогі речі кращі не просто через те,що вони дорожчі, а через те,що вони дійсно кращі. Просто при купівлі потрібно правильно розставляти пріоритети. Для прикладу краще купити не всі необхідні речі для риболовлі,але дорожчі, чим всі,але дешеві. Нормальні палки + нормальні катушки = погані палки, погані катушки, погана палатка, погана розкладушка, поганий род-под, погані сигналки...[/off]
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення yurakrav »

[off]Просто чомусь в мене після читання даної гілки просто склалось чаке враження. Не сумніваюсь, що краще сидіти в якісній палатці з якісними палками, а якщо змоги немає купити, то що не їздити на риболовлю? Просто не все і відразу. Думаю, що краще посидіти сезон - другий в хер....ій палатці, а потім підзбирати і купити "наворочену", а не сидіти в машині, бо немає грошей одразу на "круту" палатку. ;)
П.С. На мою думку це стосується не тільки палаток, а й інших риболовних аксесуарів...[/off]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Тут дві сторони медал. І кожен вибирає якої притримуватись...
Відповісти

Повернутись до “Побут та обладнання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість