Повідки

Монтаж, комплектуючі...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

є така фіговіна, називається якось "м'який свинець" чи шо. тільки він мені шось в очі ніде не попадався. приколька штука. а то свинцева бусинка на вузлі це гламурно. :D
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

DerSieger писав:є така фіговіна, називається якось "м'який свинець" чи шо. тільки він мені шось в очі ніде не попадався. приколька штука. а то свинцева бусинка на вузлі це гламурно. :D
Я користуюсь свинцем Kriston, але для цього повідка використовую звичайну дробину.Відношу себе до тих, хто вважає що дробина на повідку значно покращує ефективність оснастки (особливо при ловлі малоактивної риби).
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

DerSieger писав:є така фіговіна, називається якось "м'який свинець" чи шо. тільки він мені шось в очі ніде не попадався. приколька штука. а то свинцева бусинка на вузлі це гламурно. :D
Зображення
Доречі, я в Рівному його теж не зустрічав...але шматочок маю :D
Спробую попитати по фірмах, можливо і знайду...
Зображення
Соррі за якість фото... :oops:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

shalun_99 писав:Вже досить довгий час планував зв'язати комбінований повідок(флюро-нитка)...нарешті сьогодні дійшли руки :P
Нічого тяжкого в тому я не побачив та не відчув. Все досить легко, головне правильно довжину підібрати і все. Пізніше викладу фото!
Ось мій першинький
Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Якраз роблю повідки, глянув, що є на столі(що в карпскладі навіть непамятаю):
1. Sufix Silky Soft
2. Sufix Sheath Skin
3. Tandem Baits Centurion pro
4. Star Baits Super Floss
5. Katran Fluro Fantom
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

З поєднання вищевказаних повідкових прибамбасів, а саме Star Baits Super Floss - Katran Fluro Fantom. Зварганив повідочок для поп-апів(зробив багато, але фотав саме цей).
Зображення
Зображення
Ось таке от чудо вийшло ;)
karpolov
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2011, 07:58
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення karpolov »

shalun_99 писав:
shalun_99 писав:Вже досить довгий час планував зв'язати комбінований повідок(флюро-нитка)...нарешті сьогодні дійшли руки :P
Нічого тяжкого в тому я не побачив та не відчув. Все досить легко, головне правильно довжину підібрати і все. Пізніше викладу фото!
Ось мій першинький
шановний шалун так перелякано вязав свій перший повідок- що аж перепутав, де має бути флюрик, а де поводковий матеріал. як таку херню на показ показувати????????не позорся чоловіче. і повязані під pop-up чужь натуральная. какой баран под pop-up использует такие крючки????
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Може в нього це експерементальні повідки? :D :D :D А на рахунок на показ показувати - зробила людина повідок - правильний чи неправильний - яка різниця - головне що поділився з друзями! своїм щастям :lol: !!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Прошу karpolov(а) обгрунтувати свою думку чому він не правильний.
Дякую
Рибак
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

karpolov писав: шановний шалун так перелякано вязав свій перший повідок- що аж перепутав, де має бути флюрик, а де поводковий матеріал. як таку херню на показ показувати????????не позорся чоловіче. і повязані під pop-up чужь натуральная. какой баран под pop-up использует такие крючки????
:lol: Буде він працювати чи не буде, час покаже! І про використання спеціальних крючків під поп-апи - ось це брєд! І чекаю мотивацій!
Востаннє редагувалось 22 березня 2011, 11:35 користувачем valex_77, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вперше зробив такі монтажи, цікаво як вони в дії...
Зображення
Зображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

shalun_99 писав:Вперше зробив такі монтажи, цікаво як вони в дії...
не буду стверджувати, але поводок з запутаним на металічне кільце волосом, мені здається трохи "хухєл". це, звісно добре, коли риб захоче виплюнути бойла то кільце з'їде і гачок не вискочить, але шось занадто наколбашене на тому колєчку. да і ниточний відрізок задовгий імхо.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

висоту нитки робив по зразку тих поводочк1в, що працювали на Прилбичах. нитка, там не накручена, а три разочки протягнута...робив вперше, можливо э ще способи???але не було в мене стопорочк1в на крючок, через це спробував такий вар1ант. в середин1 кв1тня побачу результат та в1дразу в1дпишуся.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

позволю собі висловитись стосовно комбінованого поводка описаного вище.
"я нє волшебник, я только учусь", але наскільки я розумію, суть нитки заключається в вільному обертанню гачка. в даному випадку флюрик жорсткий і з гачком будуть рухатись разом, що в свою чергу обмежить маневреність гачка і є ризик незасікання. тобто сенс комбінації в даному випадку втрачається абсолютно.
я більш схильний до того, шо даний поводок неправильний ніж правильний. разом з тим не був би таким категоричним (і грубим) як пан karpolov. для себе зробив висновок шо в карпфішингу не може бути правильно тільки так а не інакше. експеримент має право бути. і можливо цей поводок буде самий бомбезний (хоча я в це мало вірю)

доречі,
karpolov писав:... і повязані під pop-up чужь натуральная. какой баран под pop-up использует такие крючки????
я вважав що суттєвої різниці немає які гачки вязати на поп-ап а які на тонучі бойли. чи не могли б ви навести приклад гачків для поп-апів чи хоча б описати принципову різницю між цими гачками.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Як правило використовую під поп-апи банани. Добре розвертаються і не потрібно "ліпити" на них термоусадку.
Відповісти

Повернутись до “Оснастки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість