Сподінг

Палки, катушки, сигналки...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

На рахунок Брюса - є одна фотка ,яка показує як він працює:
Зображення
Можу сказати одне - різницю між Спортексом і Брюсом я чомусь не дуже відчув. Хіба що Брюс трохи мягший. Просто споди такого рівня вже мають бути суперовими. Звичайно якщо рівняти з Гарматою, то ці паліняки стоять на 2 порядки вище.
По дальності і точності хочу випробувати Брюса в парі з ракетою Спомб
Зображення
Думаю це буде скажена пара, як по дальності (думаю на 150метрах можна буде кормитися) так і по точності(Брюс доволі точно кидає,а Спомб дуже точно летить)!!!
Ото таке, але більш детальніше можна буде говорити після повноцінного тестування! [off]Аби ще Саша із Вдалої рибалки отримав - вимірювач довжини, то було б супер, щоб на око не вимірювати![/off]
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Також маю спод від Еліт Альянс Гармата. Палка в такій ціні просто бомбезна, думаю у любого карпятника вона була чи є!!! В цьому сезоні даний спод ще не раз мені допоможе в важкому кормлінні. Тим більше ,що після Родбілдінга від Віка даний девайс набуде екслюзивного вигляду і ніхто і не дізнається,що це за спод. Рекомендую для початківців.
Зображення
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення Serhij »

maximus писав:Думаю це буде скажена пара, як по дальності (думаю на 150метрах можна буде кормитися) так і по точності(Брюс доволі точно кидає,а Спомб дуже точно летить)!!!
Це серйозна заявка. Добре, коли на реальних 120 м. виходить кормитися постійно, при змінних погодніх умовах.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Serhij писав:
maximus писав:Думаю це буде скажена пара, як по дальності (думаю на 150метрах можна буде кормитися) так і по точності(Брюс доволі точно кидає,а Спомб дуже точно летить)!!!
Це серйозна заявка. Добре, коли на реальних 120 м. виходить кормитися постійно, при змінних погодніх умовах.
Ну це я так - поставив мету. Але якщо братти Прилбичі , де є змога зайти в воду, то це в принципі реально - ну хай ,як в анекдоті, скину метрів 10. [off]Каже скинь 10 метрів, бо зараз весь автобус розстріляю. :D[/off]
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Доречі про метод описаний Комарік_ом, чув вже. Ним користується збірна ПАР. Дуже хотів спробувати. Після гарних описів це буде здійснити легше.
Доречі, а з кліпсуванням споду? Що скажете?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення DerSieger »

шось мені так здається, якшо закліпсувати спод і запустити повну ракету, то можна залишитись і без катушки
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

DerSieger писав:шось мені так здається, якшо закліпсувати спод і запустити повну ракету, то можна залишитись і без катушки
Ну взагалі досвід маю, катушка залишилася...Але цікаво мені, можливо ще є варіанти? І які? Але давайте в "Сподінг"! :idea:
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

DerSieger писав:шось мені так здається, якшо закліпсувати спод і запустити повну ракету, то можна залишитись і без катушки
Не все так страшно, вириває лише кліпсу :) , а якщо серйозно, то кліпсуєм і спод, але тут потрібна практика, хоча нічого проблемного не має.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

А якщо використовувати Spomb, то виходить дуже точно навіть при боковому вітрі
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ну якщо закормлюємося на метрів 50-60...ну можна і переборщити з силою кидання і може всяке бути. Але якщо на дальняк - переборщити тяжко.
Просто чому питаю, останній сезон користувався більше "парашутом". Якщо ракету кидав то це була "Корда" Sky Raider. Летить далеко, але не перегружав. При нинішних новинках "Spomb" і плюс при новому сподові, може всяке статися - одне кидає як спереляку, а друге летить як пташка...
Мацбуть не кліпсуватиму, а обтягуватиму резинкою...тепер жінці доведеться пояснювати чому вони в карповій сумці лежать :lol: А може і банківські візьму :D
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Igor UZ писав:
DerSieger писав:шось мені так здається, якшо закліпсувати спод і запустити повну ракету, то можна залишитись і без катушки
Не все так страшно, вириває лише кліпсу :) , а якщо серйозно, то кліпсуєм і спод, але тут потрібна практика, хоча нічого проблемного не має.
без катушки не залишитесь, на відстані приблизно 100 метрів спод можно держати декількома пальцями, вертикально, але при натяжкі, спокійно опустити палку вниз. Даже при супер сильному броску - катушка точно буде жива.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення николай »

таке питання!!сьогодні пришов мій спод :D :D А його потрібно розкачувати і з яких грузів починати? :mrgreen:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Я просто перші рибалки трохи акуратніше кидаю,і стик ,не забувай перевіряти стик!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення Serhij »

николай писав:таке питання!!сьогодні пришов мій спод :D :D А його потрібно розкачувати і з яких грузів починати? :mrgreen:
Само собою всьо стане на свої місця. Розкачка проходить непомітно.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення николай »

дякую! :mrgreen:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість