Сподінг

Палки, катушки, сигналки...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення DerSieger »

коли я купив спода, то вибрав вільну годину, пішов на басік і акуратненько з 50 по 150 грузи покидав і алєс. а починати обережно кидати повну ракету, мені здається, трохи стрьомно.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Женя »

Порадьте катушку на спод. Бюджет 500-800 грн.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Женя писав:Порадьте катушку на спод. Бюджет 500-800 грн.
Поклацай на оф. сайті серфові від Шимано. Там є на що глянути...
YUG
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 08 січня 2012, 00:40
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення YUG »

Женя писав:Порадьте катушку на спод. Бюджет 500-800 грн.
Daiwa Emcast Advanced младшая сестра Daiwa EMBLEM PRO.
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

YUG писав:
Женя писав:Порадьте катушку на спод. Бюджет 500-800 грн.
Daiwa Emcast Advanced младшая сестра Daiwa EMBLEM PRO.
Що стосуєця даної катухи. Здаєця у Віктора DerSieger, така на споді. Він може більше розповісти про неї.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Valldemar писав:
YUG писав:
Женя писав:Порадьте катушку на спод. Бюджет 500-800 грн.
Daiwa Emcast Advanced младшая сестра Daiwa EMBLEM PRO.
Що стосуєця даної катухи. Здаєця у Віктора DerSieger, така на споді. Він може більше розповісти про неї.
нормальна катушка. претензій пока не маю.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення николай »

mini spomb які будуть думки... :)
Зображення
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

николай писав:mini spomb які будуть думки... :)
Класна штука для фідер_менів. ІМХО.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

николай писав:mini spomb які будуть думки... :)
Зображення
В мініспомб поміщається жменя 15мм бойлів і він може пригодитись в денний час замінивши махання коброю.Тобто після покльовки можна робочою палкою запустити два міні спомби в точку з якої відбулась покльовка. Якщо наловчитись в момент приводнення приторможувати жилку,то міні-спомб досить безвучно
прикормить точку!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Минулий сезон(вже можна сказати спортивний) відкормив сподом Fox Warrior Z 12/5,5lb. Можу з відповідальністю заявити,що для риболовів вагою в районі 100 кг від буде досить нормальною робочою машиною.Ще до початку сезону 2011 в відомого в Рівне Vik'a я на даному споді поміняв перше кільце на 50-те і усилив стик
Зображення
Зображення
Після сезону роботи з нормальними нагрузками спод залишився в апсолютно хорошому стані і думаю ще вірністю послужить новому власникові.
В міжсезоння придбав в народі називаєму "Нюру Григорівну",а саме Century NG Spod 4.5lb. На перший погляд що кидається в очі що комель палки без першого кільця,лише катушкотримач.Кільця починаються на другій половині палки,а значить кут тертя збільшується і спод пазіціонується як дальнобійний.
На тестуванні з грузом спод показав непоганий результат,а дальше буде новий сезон,юзання і враження про які я,або напарники обов"язково відпишуться
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

подарували мені спод DAIWA BLACK WIDOW 3.6M 4.5LB і катушку RYOBI PROSKYER NOSE POWER і вже нетерплячка перевірити в роботі,а так поки що приходиться :igru_shka:
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Сподінг

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Беручи до уваги моїх два сезони в спортивному карпфішінгу і проведення Рівненським клубом кількох так званих "покидушок" хочеться підсумувати свої враження і досвід використання сподових вудлищ,тим більше,що тема ця,як і закорм місця ловлі стоїть на перших місцях як в спортивному так і в любительському карпфішінгу.
Отже сподове (spod-англ.ракета) вудлище-спеціалізоване вудлище призначене для доставки корму в точку ловлі за допомогою прикормочних ракет. Сподове вудлище (для простоти спілкування надалі -СПОД) як і робочі бувають різні по довжині,по строю,і по лібражу (лібраж-це допустимі вагові нагрузки на палку заявлені виробником без завдання механічної шкоди для самої палки, походиить від англійського маркування ваги Lb, один Lb то фунт = 450 грам). Також хочу попередити читачів,що вибір спода, як і робочих вудлищ річ зовсім індивідуальна і в більшості залежить від техніки закидання,а також фізичних і антропометричних даних карп'ятника. В подальшому огляді попробую охарактеризувати роботу деяких сподових вудлищ ілюструючи розповідь на жаль не багато численними фото, які вдалось зібрати не з інтернету, а з кругу знайомих карп'ятників

Зображення
Славнозвісний БРЮС ЕШБІ РОКЕТЕР 13 ft заявлений виробником до 6 лб. перебуває в арсеналі команди "Скольмакс".Хороший спод параболічного строю дозволяє годувати дуже багато без великих фізичних навантажень. Широкий хват в тандемі з Юриним зростом спроможні зробити дива!!!

Зображення
Century NG Spod так звана в кругу карпятників Нюра Григорівна -випускається в двох версіях 4.5лб(50 кільце) перебуває в арсеналі команди "Вдала рибалка" і заявлена виробником до 8 oz(40 кільце) перебуває в арсеналі команди "Сазан". Характерними особливостями даних моделей є розміщення першого кільця не на комлевій частині палки а на вершинці,що зменшує кут заломлення і тертя шнура чи жилки при вильоті і цим позитивно впливає на дальність.
ЗображенняЗображення
Наступним сподом роботу якого представлено на фото - Sportex Competition Spod 13ft 5,0lb. Далекобійний спод надзвичайно популярний серед спортсменів Західного регіону,перебуває на озброєнні команд"Вдала рибалка", "Лукас","Монстер Тім","Соло"(на фото) та багато інших.Свідченням надійності даного споду є те що компанія Спортекс, котра розробила даний спод, випускала його не знімаючи з виробництва близько десятиліття.

ЗображенняЗображенняЗображення
На фото представлені дальнобійники від Фокс ,а саме FOX FX 7lb spod- споди заявлені виробником для навантажень досить великим лібражом -вимагають від власників непоганих фізичних даних і натомість відплачують їм роботою по закорму більш віддалених місць ,перебувають в арсеналі команд ЛКК"НЕМО","ТАЙФУН",РОФРС "Одісей"

Споди вітчизняного виробника Еліт Альянс- "Гармата" також займають достойне місце в арсеналі Українських карпятників, тим більше що випускаються широкою лінійкою від 12 і 13 футових в 5лб (чорний бланк) так і в 13 футовій версії заявленій на 8лб (зелений бланк),що дозволить підібрати комфортне вудилише як кажуть під себе. Також на ринку є безліч бюджетних сподів в ціновому діапазоні до 500 гривень(Бретфішінг, ГолденКетч, Карпексперт)котрі попри свою бюджетність я впевнений найдуть свою нішу початківців і любителів карпової ловлі і після освоєння азів дозволять визначитись з покупкою більш комфортних моделей,або роками служитимуть вірою і правдою на любительських рибалках.

В підсумок до вищесказаного хочу наголосити ,що покупка якісного і комфортного сподового вудлища -річ дуже індивідуальна тому краще раз попробувати ніж 10 разів прочитати. Все прочитане попробувати на практиці буде можливим на щорічних традиційних організовуваних Рівненським Карповим Клубом весняних "тестуваннях" Слідкуйте за анонсами

Таку фразу вичитав на одному з сайтів " ;;-))) ;;-))) ;;-))) я теж таким користуюсь я коли ним перший раз скористався я в нього закохався ;;-))) ;;-))) ;;-))) До речі сподінг (процес годування) сама моя неприємна і трудойомка річ в карпфішінгу -це як копання картоплі,щоб в результаті насолоджуватись багатим врожаєм, а сподове вудлище тут являється в ролі лопати. Тому не закохуйтесь в лопату а просто підберіть саму зручну :-) :-) :-)

ЗображенняЗображення
На фото класична робота сподового вудлища в виконанні Пікули Дмитра (Вдала рибалка)спод Гармата 12фт,5лб

З повагою Тарас (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей