Нетішин (Хмельницька обл.)

Опис водойм інших областей та закордону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Народ! Можливо вже хтось рибалив на даному водосховищі, чи має певну інформацію, поділіться...
Нам випадає шанс офіційно там порибалити, хочеться отримати побільше цінної інфи. Тобто підготуватись на всі 99,9%.
Прикормкою запаковані, як на коропа так і на амура з товстим.
Діліться браття...хочеться щоб наша триденна сесія була якомога продуктивнішою 8-)
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

от яку я маю інформацію по розповідям і з власного досвіду.
На ХАЕС можуть ловити тілки члени клубу "рибаків-аматорів", який має статут, інструкцію, положення. Учасниками можуть бути тільки ХАЕСовці (не жителі Нетішина, а саме ХАЕСовці) і їм видають ксіву прям як в СБУ тільки зеленого кольору з фотографією, печаткою і т.п. Перед тим як стати членом новобранці проходять навчання і здають залік. Із собою на водойму вони можуть брати 1-2 родича (кум, брат, сват), з якими, в свою чергу, рибак-аматор повинен провести інструктаж.
Можна туди дьоргати і без цього всього, але якшо запеленгує охорона - буде гайка. Там хлопці сурйозні (декілька вишок, прожектора, човни і т.д.) конфіскація знарядь полюбе, а можуть і натовкти пику.
Ловити дозволено тільки із частини дамби, з берега зі сторони лісу, біля старого рибгоспу і в районі Гнилухи чи як там воно звется. Можна і з човна, але мають бути обовязково жилети (інструкція!!!) В погоду, яку можна охарактеризувати як легенький вітерець - на водоймі конкретна хвиля. Особисно на "чайці" плавав - страшно. Біля нового рибгоспу пускають тільки по спецсписках, VIP-зона, такскць.
Зі сторони лісу метрів 20-25 від берега мілина, далі поглибше. З дамби - прірва зразу. На гнилусі перед мостом камні, за мостом корчі. обриви гарантовані, ловити там мені не зподобалось. На козирні місця даже не всі члени можуть попасти.
Місцинка дуже гарна і ловити є де і є шо. Правда, не зважаючи на охорону, ставлять сітки. Мав декілька зацепів і за покинуті сітки. Дно чисте (не враховуючи сітки), вода прозора. Ліс, правда, біля берега трохи засраний.
Да й таке...
Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

[off]Ну що написати...біла заздрість...Сталін, деталі в студію!!![/off]
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення stal1n »

[off]
shalun_99 писав:Ну що написати...біла заздрість...Сталін, деталі в студію!!!
1. називайте мене Стал, до того тирана я не маю жодного відношення :)
2. детальний звіт тут[/off]
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]А я вже хотів тебе спитати,що ти в дитинстві їв, щоб самому пару ложок навернути!!! :D :D :D[/off]
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Маю інфу, що після 15ки ще і 10ка була! Отаке! Хочу на вдсх. ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

знайомий просид1в н1ч - результату 0. Кукурузка та С1крет в1д Солара недопомогли...нажаль.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Нетішин (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

їздив з пациками на суботу/неділю ловити раки. тупікнулись в лісі на острізському пляжі. пивко, шашличок і т.д. снастей ніяких я не брав. тільки пиво.
ввечері хлопці попливли за раками. в звязку з деякими маніпуляціями в організмі я ниряти не міг, тому залишився в таборі. перед відпливом двоє жевжиків мене напрягли, що треба обовязково зловити рибу, тому (шоб від'ї...лись) до спінінга з тестом 5-20 гр. була привязана китайська кормушка з вісьмома! гачками на жорсткий, червоних поводках і завезена човном метрів на 50 за траву в ямку. хвилин за 20 задзеленчав дзвоник. я не вірив шо то була покльовка, так як місце не перспективне - міляк, пісок, по сторонах бухають, танцюють і ригають громадяни. але шоб було по феншую, підсічку зробив.
не знаю шо там було, але воно так рвануло від берега, що я чуть не випустив з рук спінінг, якого зкрутило на 120 градусів. граючись фрикціоном на малесенькій катушечці а пробував не то шоб розвернути, а хоча б зменшити швидкість ходу риби. за шнур і китайські поводки я не переживав, а от вломити чужий спінінг, якого скорючило в три погибелі, та ше й без свідків (всі ж поплили за раками) я не сильно хотів. 20 хвилин я бігав по березі із гарячим фрикціоном, натянутим як струна шнуром, і зкоцюрбленим спінінгом. декільки раз вдалось навіть трохи призупинити рибу і відвоювувати 1,5-2 метри шнура, але зразу ж слідував потужний ривок і дим з катушки. дупа настала тоді, як я побачив останні 3 витка шнура на шпулі. зажавши катушту двома руками і піднявши спінінг, заняв позу оборонця сталінграда. потім прослідувало 3 дуже сильних ривка. на другому мене затягнуло на 2 кроки у воду, на третьому звісно шо риба зійшла...
такого адреналіну і такого розчарування я не памятаю чи отримував колись взагалі. ще 2 години після того, поки раколови булькали метрах в 300 від бази, я не міг заспокоїтись, і нарізав круги навколо табору з різноманітними почуттями - і злість за схід, і захоплення від спроб виважування того, не побоюсь переборщити, монстра на неправильну снасть, і паніка від думки, що човен далеко, а треба негайно завозити туди ж оснастку...
трохи заспокоївшись, почав аналізувати. по-перше - шо то було? ше за дня хлопці там ходили по раки і казали, шо в тому місці є килим трави, а за ним яма із значним перепадом. значить місце куда завезти оснастку я вибрав правильно, хоча, повторюсь, абсолютно не вірив у результат цього безнадійного міроприємства. по-друге, факт засічки великої риби на китайські карасьові гачки. скоріше за все риба засмоктала мінімум 3-4 гачки, інакше вона зійшла б зразу ж. по-третє, снасть треба використовувати в тому способі лову, для якого вона предназначена. навіть тоді, коли впевнений на стопіцот відсодків, що не клюне...
а раки, хоч ще і не великі, але смачні. не скажу шо натягали їх там цілу купу, але на ранок кожен з 5 чоловік штук по 15-20 з'їв. домовились, шо дамо ракам трохи підрости і поїдем ще разок. чи буду брати снасті ше не вирішив.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Водойми не Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей