Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Треба визначатись з датою і місцем!!! Дату я рекомендую середина травня, місце - поближче до міста,але щоб було достатньо карпа - поки в мене 2 пропозицї Грушвиця і Ставки( за умови що домовимось на нічну риболовлю, нормальну ціну, і лише після проведення тестової рибалки). Розглядаються і інші пропозиції!!!
Востаннє редагувалось 11 березня 2011, 21:30 користувачем ZVod, всього редагувалось 1 раз.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Короповий фест форумчан!!!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Якщо в цей час,ще не буду ганяти по Рівному з памперсами і іншими дитячими прибамбасами то буду обов"зково.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Короповий фест форумчан!!!

Непрочитане повідомлення Женя »

Тарас,в мене коли родився малий я ввечері виїжджав коли вони спати лягали а з ранку приїжджав поки вони ще не проснулись ))), так що шанси є завжди
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Короповий фест форумчан!!!

Непрочитане повідомлення Женя »

Мені подобається і там і там, хоча в Ставках не рибачив
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Короповий фест форумчан!!!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Панове форумчани, прошу Вас не соромитися, вказувати побажання стосовно проведення даного міроприємства. Та !!! - вказувати хто має бажання прийняти участь в фесті. Зважаючи на ці дані, будемо приймати важливі рішення:
1. Водойма
2. Формат зустрічі
3. Дата проведення
....тощо
Для маленької інфи - вже робляться певні дії зі сторони карповиків, щоб удешевити внески на дане міроприємство. Думаю, що формат буде більш схожий на зустрілися та поділилися досвідом, а не посидимо тихенько і нічого не розкажемо! Зважайте на це! Всі хто має якійсь досвід в карпфішингу - обов'язково ним поділиться! Думаю, що і уха і шашлик теж будуть присутніми!
Отже - Ласкаво просимо в нашу компанію!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Короповий фест форумчан!!!

Непрочитане повідомлення nazrik »

shalun_99 я тут подумав, і дивись, виходить так що у Ставках нема де поставити палаткі, та палити вогнище на дамбі ніхто не дасть, лише у відведених для цього місцях а це зі сторони пляжу.АЛЕ я все ж таки буду дізнаватися......можливо щось і вигорить то буду відписуватися :!:
Рибак
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Короповий фест форумчан!!!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

nazrik писав:shalun_99 я тут подумав, і дивись, виходить так що у Ставках нема де поставити палаткі, та палити вогнище на дамбі ніхто не дасть, лише у відведених для цього місцях а це зі сторони пляжу.АЛЕ я все ж таки буду дізнаватися......можливо щось і вигорить то буду відписуватися :!:
Думаю, що в Ставках просто будемо відкривати сезон. Отже, краще попитай про умови для простої риболовлі...А вже на фестиваль краще позиціонувати чи Грушвицю чи іншу водойму. Все залежитиме від кількості учасників... Та змоги добратися до тієї чи іншої водойми!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення nazrik »

Ага...ок
Думаю вирішимо щось полюбому :idea:
Рибак
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення nazrik »

Щено розмовляв з Борисом, скажем так адміном ставка в Ставках.Розказав всю ситуацію, як і що ми хочемо.Тобто так: дозволити ловити в ніч не можна, каже що він дозволив би, але мєсні, почнуть знову нити, що комусь можна, а нам не можна, знову каже будуть компасіровать мозгі, то він на рахунок цього категорично проти, ловити можна буде з 5-6 ранку до 10 вечора, далі є обладнний майданчик для палаток, грилю, ухі, бесідка.Снасті можна лишити біля води, так як цього року ставок по всьому периметрі має бути огороджений і випущені собаки, каже якщо лишитесь біля води,можуть погризти, халепа буде.А так каже що зможу зроблю.На рахунок ціни то теж сказав буде нормальна, я сказав що піар і риби не беремо, то сказав тоді розмова зовсім інша, тобто домовимося.Сказав зателефонувати за 2 недільки до виїзду і перетерти тоді умови.
Рибак
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

nazrik писав: ловити можна буде з 5-6 ранку до 10 вечора, далі є обладнний майданчик для палаток, грилю, ухі, бесідка.Снасті можна лишити біля води, так як цього року ставок по всьому периметрі має бути огороджений і випущені собаки, каже якщо лишитесь біля води,можуть погризти, халепа буде.
В нас був вже один випадок в Миклашеві на змаганнях, що покрали катушки і патикі поки хлопці дрімали в палатці.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Тоді варіант одни -Грушвця - головне щоб злиє духі не помішалі - срочно треба опріділятись з датой і бронірувати 13-15 чи 20-22 травня!!! Голосуєм!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

shalun_99 писав:Я х/з. В малого випускний...майбуть краще на середину місяця.
ТИ не хзкай,а кажи дату!!!
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговореня проведення коропового фесту форумчан!!!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

maximus писав:
shalun_99 писав:Я х/з. В малого випускний...майбуть краще на середину місяця.
ТИ не хзкай,а кажи дату!!!
В мене в зв"язку з сімейними обставинами таких далеких планів бути не може,тому буду по можливості підстроюватись і під дату,і під місце яке виберуть форумчани.(мені хоч у вулик з бджолами,лиш би в колективі) :D :D :D
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Закрито

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей