річка Стир

Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

річка Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Зображення

Вчора був на рибалці на річні Стир в районі сіл Лопавше, Вичавки та Лисин. Це 5 кілометрів нижче від Хрінників.

Зображення

Погода була паскудною, вітер ПН-ЗХ, температура близько нуля. Тому кльов був відстунім повністю. Побачив лише якусь одну недопокльовку :)
Зате знешкодив сітку та екран.

Зображення

Потрібно ще пару тижнів зачекати тепла...

оригінал статті тут
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: річка Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компанйони: Женик Пограничний
Погода: близько +27°C, тиск 742мм рт.ст.(поступово падав до 735), вітер південний, в неділю посилився до 5 м/с, суботу була сонячна погода, а в неділю цілий день з десятої ранку йшов дощ
Час ловлі: в суботу з 05:00 до 11:00, 19:00 до 21:15. В неділю з 05:00 до 10:00
Місце: в суботу зранку на стариці, ввечері на річці Стир неподалік від впадіння струмка. В неділю з самого ранку на стариці на річці Стир, через відсутність кльову перейшли на річку неподалік від впадіння струмка, але вже перед ним.
Зловлено: в суботу на стариці 8 плотвичок, 2 краснопірки, 3 карасі; на річці 20 малих підлящиків з плотвицями. В неділю на стариці 10 плотвичок і пару верховодок, перейшли на Стир і злапали там 40 малих підлящиків в перемішку з плотвицями, пару верховодок, 1 окунь.
Наживка: опариш, хробак
Прикормка: запарена макуха, товча з додаванням прикормки власного виробництва + пшениця
Снасті: на річці фідер, на стариці вудки

першого дня в селі рибалив на стариці, нічого нормального не клювало

Зображення

потім ввечері на річці Стир, теж клювала одна мілюзга

Зображення

на наступний день на річці вдалось зловити хоч пару нормальних підлящиків

Зображення

Джерело інформації
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

День рибака 2011

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: Ярослав Пограничний, Женик Пограничний.
Погода: як ми виїхали з дому то попали в сильну грозу в дорозі. На ранок вдосвіта вже було ясно, але як зійшло сонце небо затягнуло свинцевими хмарами і стало холодно(+16), вітер доволі сильний західного напрямку. Після обіду погода стала спражньою літньою, гарячою і сонячною. Вночі було ясне небо. На ранок повний штиль, потім стало дуже жарко. Після п'ятничної грози тиск постійно зростав і досяг позначки 1000 гПа.
Час ловлі: в суботу на стариці з 05:00 до 10:00, на Стиру фідером з 19:00 до 20:30, на сома з 21:00 до 01:15. В неділю з 04:10 до 10:00.
Місце: стариці річки(т.н. Старий Стир), річка Стир на ямах.
Зловлено: в суботу на стариці 20 карасиків, 4 краснопірки, 1 окунь, 1 ротан; на річці в суботу 3 малих підлящиків, 2 плотвиці; вночі на річці двох сомиків; зранку фідером десь 15 риб(в основному підлящикі, також плотва, 1 окунчик).
Наживка: опариші.
Прикормка: салапінка.
Снасті: на річці фідер, на стариці вудки
День рибака ми вирішили святкувати в рідному селі мого тестя, Лисині. Прогноз погоди грів душу, а куплені напередодні три пачки опаришів охолоджувались в холодильнику. Як тільки я звільнився від роботи в п'ятницю так відразу і приступив до варки салапінської каші. Не все виявилось простим, довелось постійно підливати воду, але все пройшло успішно. Отже ми виїхали. По дорозі попали в таку грозу, що пару разів довелось просто зупинятись на узбіччі через дощ несамовитої сили, коли видно дорогу лише на півметра вперед. Доїхали без пригод, дощ вщух і ми назбирали росяників, з півкіля .

Зображення

ДЕНЬ ПЕРШИЙ, РАНОК

Ще по дорозі в село я зрозумів, що забув всі опариші вдома, але як і планував ми пішли на рибалку вдосвіта на старицю Стира. Там на опариші буде клює лише краснопірка, плотва і верховода. Ці малі поганки не дають змоги підійти карасю і лину, тому я свідомо зробив ставку на гнойових хробаків(накопав їх звечора на гноянці). Місце прикормив вареною товчою + макуха. Кльов не заставив себе довго чекати, на прикормку підійшли карасикі.

Зображення

Дуже шкода, що їхній розмір був маленький . Мабуть всю велику рибу вже повиймали з цієї стариці сітками. Мій тесть зачепив гачком вудки одну сітку. Ми її вийняли на берег, нещадно пошматували і викинули у рів. Через годинки півтори прийшов власник цього неподобства і прямо на очах всіх присутніх людей взяв човника і перевірив ще одну свою сітку. Ну й** т*** м***! Якщо цей текст читають люди з рибохорони, чи хтось інший, хто може допомогти припинити це безчинство пишіть мені, маю прізвище ім'я, адресу проживання цього браконьєра, який вважає річку Стир своєю власністю.
Нажаль прямо там на місці цьому виродку нічого зробити неможливо, він майор МВС у відставці.

Зображення

Отож так і не дочекавшись кльову линів і лаптів-карасів ми пішли додому. Тим більше, що погода була якась надто холодною. Вдома добряче поспав. Прокинувшись ми почали збиратись на головне дійство - святкування дня рибака.


ДЕНЬ ПЕРШИЙ,ВЕЧІР ТА НІЧ

Святкування організовував друг дитинства мого тестя Ігор Пилипович. І чомусь він захотів все те дійство провести не на звичних місцях, а нище по течії кілометрів зо два. Ми приїхали туди, хлопці вже чистили бараболю на юшку і ставили столи. Ми ж з Жеником взяли наші снасті і пішли шукати гарного приємлимого місця для риболовлі. До речі він привіз три пачки опаришів з собою, в мене аж від серця відлягло.

Це виявилось не просто, тому що річка втих місцях має пологі береги повністю заросші якимись кущами, осокою і височенним комишем. Знайшовши більш-менш нормальне місце ми почали ловити. Але кльов був дуже слабеньким. На протилежному березі приїхала машина, і хлопці сказали, що тут пару тижнів назад пройшлись електровудками, після того нічого й не ловиться нормального. Це була остання крапля в нашій чаші терпіння. Малого того, що тут невідомо чи буде клювати сом вночі, так ще й отака халепа. Ми остаточно прийняли рішення повернутись в рідні краї і ловити сомів на ямах.

Шкода тільки, що я полінився пофоткати ті місця, дуже вже поспішав знайти нормальне місце на березі. Ми повечеряли в компанії рибалок і не гаючи часу дременули назад, до рідних місць.

Зображення

По дорозі ми ще застрягли в багнюці, поки я випихав машину то заляпався. Але це було весело . Прибувши на базу взяли з собою росяників, вудки і пішли на річку Стир, в район трьох великих ям. Там ми закинули снасті ще коли було світло. Десь в районі одинадцятої-дванадцятої ночі ми зловили по сомику, я грам на 400, а Женик геть малого. Покльовки ще було, але якісь поодинокі. Просидівши до часу ночі ми все-таки вирішили йти додому спати. Два свої фідери обладнанні на сома я лишив як є, закинутими у воду, тим більше, що вони мовчали вже більше як півгодини..

Зображення

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Будильник розбудив мене за чогось четверта і я за сім хвилин вже був на місці. Яка жахлива картина мене чекала там: мого фідера Mikado Golden Lion 3.3M немає!! Підставка розвернута і нахилена повністю до води, а самого фідера нема!

Це ж треба було просидіти 5 годин над вудками і бачити лише подьоргування кінчика, це ж треба було стільки років намагатись зловити сома ставлячи стільки донок і збираючи сотні росяників. І один єдиний раз в житті коли клюнуло щось дійсно нормальне не бути біля вудки. Ганьба мені.

Звичайно, що настрій був повністю зіпсованим. Але незважаючи на такі неприємності я все-таки переобладнав свого другого фідера на кормушку і ловив на опариша. Прикормка - салапінська каша. Риба клювала вже трохи більшого розміру ніж на тому місці біля втоку джерела, де я ловлю зазвичай. Але чомусь кльов затих десь в годині о восьмій.

Зображення

Зображення

Далі я десь до другої дня намагався крюками на міцному шнурку забагрити свого фідера. Спочатку з того берега де ловив я йшов вниз по течі вздовж ям, десь через метрів 35 я зачепився за якусь корягу на дні. Після цього взяли човна і спробували звільнити крюки - обрив. Змайстрували нові крюки, обплавали ту акваторію вздовж і поперек. Чесали дно вище і нижче того місця на метрів вісімдесят в обох напрямках - все марно

Зображення

Хто знайде в річці Cтир фідера Mikado Golden Lion3.3M кастинг до 100 гр, довжина 330 см. з катушкою SHIMANO Nexave 2500RA передаточне чисо 5.2, задній фрикціон і плетінкою PowerPro зеленого кольору прохання повернути за величезну винагороду.

Джерело інформації
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: річка Стир

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Стал! Байтранер і фрикціон придумали не лохи :!: :!: :!:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: річка Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

ttearjerker писав:Стал! Байтранер і фрикціон придумали не лохи :!: :!: :!:
це ти так тонко натякнув хто тут лох? :D
люди дуже добре вчаться саме на своїх помилках
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: річка Стир

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

stal1n писав:
ttearjerker писав:Стал! Байтранер і фрикціон придумали не лохи :!: :!: :!:
це ти так тонко натякнув хто тут лох? :D
люди дуже добре вчаться саме на своїх помилках
Це лише приказка,що вчитись треба на чужих помилках,зазвичай вчишся на своїх! Я три тєлєскопки похоронив із-за фрикціона. Така ж історія як в тебе,тільки при покльовці сома вудлища ламало тому,що були наглухо запхані між плити(ловля велась за плотіною) :D :D :D ,так,що нічого я не намікав,як кажуть згадав тоді свої емоції і улибнуло :mrgreen: До речі, ось і з"явився вагомий аргумент купити сигналізатори :D :D :D по першій порі на сома,а там до карпфішінга- рукою подати :D :D :D
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: річка Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: Женик Пограничний
Погода: ввечері та зранку було сонячно, безвітряно, температура градусів 25-27, стабільно високий тиск 998 гектопаскалів. Після 09:30 ранку небо затягнуло високими сірими хмарами і дув ПД-ЗХ вітер.
Рівень води: вищий за звичайний на сантиметрів 80.
Час ловлі: з 18:00 до 21:00, з 05:30 до 11:30
Місце: неподалік втоку джерела в річку Стир(поблизу села Лисин). Місцеві називають це місце “зарічок”. Зправа від цього місця в метрах 30 починається поворот річки на 90 градусів з ямою. Місцеві називають це місце “пратва”. Всі великі риби зловлені саме на “пратві”.
Зловлено: близько 11 риб ввечері(пілящикі і пару плотвиць), десь до 15 таких же малий риб зранку і 1 лящ на 800 грам, Женик зранку впіймав карпа на 1.4 кг, і в’язя плотву на 600 грам.
Наживка: опариші, пшениця
Прикормка: салапінська каша з додаванням розвареної пшениці + FishDream “Река”
Снасті: фідер
Ми поїхали в село з головною метою – вибрати всі 15 соток картоплі. Після важкого трудового дня я на вечір пішов на річку.
Клювало тако-собі і як завжди риба була маленького розміру. Лише після заходу сонця в сутінках почав клювати підлящик трішки більшим за ладоньку. Комарі загризали дуже сильно, спеціальна мазь мало помагала. Місцеві казали, що пару тижнів назад з водосховища скинули так багато води, що річка вийшла з берегів і затопила луг, ось тому так багато комарів.

Зранку ми вже вдосвіта були на місці. Женик сів на пратві, а я на зарічку. Клювала ляскура й плотвичка.

Приблизно о сьомій тридцять ранку Женик після чергової покльовки попросив підсак. Він до речі теж ловив фідером, Mikado Golden Lion 360, основна жилка монофільна 0.26 повідок 0.15, наживка два опапиша + розпарена пшеничка. Поки я швиденько збирав підсака котушечка на його фідері гарненько підспівувала фрикціоном. Я зібрав чудо китайської інженерії, пригнув з невеличкого обривчика до річка і красень короп(!) на 1.4 кг був злапаний. Ура!

Зображення

Через півгодинки підсак знову знадобився Женику: він впіймав рибу, яка зветься в’язь все-таки це плотва. Вага близько 600 грам. Вкрай рідко таке трапляється, вони навіть місцевими бракошами не ловляться сітками, неводами і климвами. Ура!

Зображення

Після таких подій я перемістився до Женика і почав ловити приблизно поряд. Удача посміхнулась і мені цього неймовірного дня: попався лящик, наживка – три опариші. Але після години дев’ятої тридцяти клювати почало набагато гірше, рідко. Тому я змістився назад до зарічка, там мені попався ще один підлящик поменше. А у Женика десь о десятій знову сів на гачка карп. Він його надто поспішно тягнув з затягнутим тормозом(тормоз був затягнутим через те, що перед цим женик діставав з води кілограм з 10 водоростей). Рибу вдалось відірвати від дна і вивести на поверхню, ми помилувались на її золоте тіло і все. Схід.

Зображення

Женик забрався додому, а я ще побув на річці десь до дванадцятої години. Один фідер в мене був заряджений фірмовим бутербродом(опариші+пшениця) на який клювали карпи, а інший експериментував: кукурудза, пшениця, опариші… Толку мало, за півтори години побачив лише два клювання.

Зображення

Рибалка однозначно вдалась. Такої трофейної риби я ще за три роки тут ніколи не ловив. Супер!

Джерело інформації
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Закрито

Повернутись до “Старі теми carp.rv.ua”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей