Шок-лідер

Монтаж, комплектуючі...
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Саша16 »

Хто які шок-лідера використовує і чи взагалі використовує? Який краще з конусної лескі чи з плетеного шнура?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Використовую монолідер від фірми Еліт Альянс,але на даний момент при відсутності останнього купив Фокс - буду пробувати!!! Ниточий шоклідер пробував - не сподобалось, хоча знаю багато людей ,які люблять саме це тип лідеру.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

maximus писав:Використовую монолідер від фірми Еліт Альянс,
Є одна проблема з даним шоком - память! З нею боротися нереально. Але викидати на фокс гроші, теж стрьомно - 100грн. за 3шт. Юра спробує, відповість. Хоча, запасатися лідерами потрібно та необхідно, минулого року на Прилбичах, пішов весь запас, а дорогого не накупуєшся. Прийняв рішення - запас. І придбав від всесвітньо :lol: відомої фірми Traper 8шт. по 4 шока. Думаю, що на сезон вистачить!
maximus писав:Ниточий шоклідер пробував - не сподобалось, хоча знаю багато людей ,які люблять саме це тип лідеру.
З ниткою потрібно бути обережним та обовязково закидатися з напалечником!!!!!!!!!
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Саша16 »

І скільки коштує Traper 8шт. по 4 шока.?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Користуюсь моно!Еліт-Альяновський-супер!т Є,ще Катрановський-тоже нормальнй,тому не видумуйте велосипед,він видуманий,користуйтесь,як що не підведе користуйтесь,якщо,всеж таки підведе переходьте на інше!Сам тоді прислухаюсь!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Serhij »

Якщо про моно лідер, то тільки фокс або трабукко. Все інше є некоректно порівнювати.
Але в основному користуюся шнуром -- немає пам'яті, кидати зручніше, заброс дальший, але при виважуванні на останніх метрах треба бути дуже обережним.
Це все на любітєля. Треба тестувати і підбирати під себе. Навіть кожен шнур відрізняється між собою і це вже впливає на комфортний заброс.
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Саша16 »

Serhij а яким шнуром користуєтесь?
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Serhij »

Саша16 писав:Serhij а яким шнуром користуєтесь?
Перевірено умовами і людьми є FireLine для умов з травою і санлайн для простіших умов. Я користуюся виключно такими.
Хоче тут ніякої аксіоми немає, знаю успішно юзають паверпро, салмо,....ну і всьо в тому стилі.
Саша16
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 56
З нами з: 12 березня 2011, 17:56
Звідки: Вараш, УКРАЇНА
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Саша16 »

Мій перший шнур на спінінг був FireLine 0,16, так я його вгробив на першій рибалці, рибалка була на окуня в коряжнику, з шнура нічого не залишилось. Зараз на спінінгу стоїть ПоверПро вже третій сезон і ловив на тійже водоймі, тому в мене недовіра до FireLine, і не тільки в мене в мого товариша така ж само ситуація, хоча можливо зараз якість шнура набагато ліпша.
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Serhij »

Саша16 писав:Мій перший шнур на спінінг був FireLine 0,16, так я його вгробив на першій рибалці, рибалка була на окуня в коряжнику, з шнура нічого не залишилось. Зараз на спінінгу стоїть ПоверПро вже третій сезон і ловив на тійже водоймі, тому в мене недовіра до FireLine, і не тільки в мене в мого товариша така ж само ситуація, хоча можливо зараз якість шнура набагато ліпша.
Цей шнур ріже траву. Та і діаметр не спіпнговий 0.32.
Він рветься тільки при умові тертя шнура об шнур ;) . Але такого практично небуває. Я шок лідера, в якості FireLine, при забросах і виважуванні ще ні разу непорвав.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Serhij писав:при виважуванні на останніх метрах треба бути дуже обережним.
.
Це точно!!! Дотянув 10-ку до берега - побачив - і сход при неправильних діях - лягай і плач! :(
AlexCV
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 24 квітня 2011, 12:16
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення AlexCV »

Прошлый сезон отловился Фоксовскими шоками, конусник с 0,3 на 0,5. Вроде всё нормально, один раз амур обрезал верхним плавником. Обрывов не было. Сейчас стал интерисоваться заменой его на более бюджетный вариант. Посоветовали Элит Альянс, но его нигде нет.
Недавно обратился в Харьков к знакомым карпятникам, они мне купили три последние бобины. Что в нём напрягает--это размер с 0,2 на 0,5. прийдётся обрезать пару метров, т.к. основная у меня 0,3.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

AlexCV писав:Посоветовали Элит Альянс, но его нигде нет.
Недавно обратился в Харьков к знакомым карпятникам, они мне купили три последние бобины. Что в нём напрягает--это размер с 0,2 на 0,5. прийдётся обрезать пару метров, т.к. основная у меня 0,3.
На звороті є малюнок розмірів. В Еліт-альянса є різні розміри, взяв корібочку - 0.2-0.55 : 0.22-0.55: 0.25-0.55 та 0.28 - 0.55. Але обрізати раджу в будь-якому розмірі, вже була помічена чи браковість чи воно так і є насправді - перші метри дуже гарно рвуться. Особисто я, обрізаю перших 2-3 м. Тоді все гут!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення DerSieger »

як уже писалось вище, у еліт-альянсовського шока пам'ять дуже хороша. минулого сезону намучився трохи з ним, путається крепко. прийшлось частіше замінювати. не самий кращий варіант, але ціна приємна, тому і взяв собі недавно 2 бабіни.
судячи з оф. сайту еліт-альянс, шоків вони більше не випусткають (в каталозі немає), зате випускають кольоровану жилку в 220-метровій розмотці з плавним переходом в шоклідер. (ось тут)
мені здається, не погане рішення і можна булоб його спробувати. тільки от при обриві дофіга перевязувати потрібно буде.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Шок-лідер

Непрочитане повідомлення Kamarik »

AlexCV писав:Посоветовали Элит Альянс, но его нигде нет. Недавно обратился в Харьков к знакомым карпятникам, они мне купили три последние бобины.
Ці бобіни не останні, дзвонив сьогодні у ЕА, сказали що шок є у наявності, тільки рівненські магазини його не замовляють. Все залежить від покупця: є попит, буде пропозиція.
Відповісти

Повернутись до “Оснастки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей