Ставки

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Доброго дня. 1.05 був на ставочку.Погода звичайно не з кращих, встали о 4 годині - ллє, ось і було прийняте рішення ЇДЕМО.Прибули на озеро близько 7години, відразу розклалися, дощ не переставав, і буквально за 30хв і чую сигналізатор розривається - виважування і красень вагою 3.5кг на березі, відразу зважування, фотосесія і у рідну стихію.
Зображення
Зображення
Зображення
Дощ як ішов так і не переставав, покльвки не змушували на себе довго чекати,задоволення оримував капетальне.Покльвки були такі що я думав що там все порве, карпенко зробив дугу над всіма мої снастями, я думав все - хана, але ні бек-ліди мене спасти, жодного піка не відбулося. :D А ще нас час від часу радували карасі вагою по 800-1000кг, яких ми брали..В загальному день пройшов чудово, не зважаючи на дощ, все було файно :D .
По спійманій рибі це : 2.5 ; 3,0 ; 3,5 , переважали 3.0, а ак то було спіймано мною 11 коропів з загальною вагою 21кг - які повернули всі до рідної стихії, та 10 карасів, які приїхали додому))))
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
На ставку ще було двоє рибалок, як походу курили, але постійно пасли нас, я думаю в них серце боліло від того що ми тягали раз по раз і відпускали :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Дякую
Рибак
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

молодці!!!
які наживкі працювали в ставках ? і ще цікавить яка ціна буде ,адже були слухи що ціну буде підвищено ?
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Дописую до звіту:
1.Ловив на кукурудзу,насаджував на сам гачок, хотів пробувати на волосінь, але цей дощ не дав мені такої можливості. Пробував між кукурудзою чипляти пінопластовий шарик, але це без результатно, короп брав з дна.
2.Прикормка: фіш дрім карповий + запарена конопелька, і все це було замішено на охолодженій фодичці з коноплі (яку варив до цього)
3.Ціна не підвищилася.Так і лишилася 150грн. якщо ви не спіймали коропа чи білого амура, а спіймали лише карася,щуку, окуня, то вам повертається 75грн.
Дякую
Рибак
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Всім привіт.Відрибачив я сьогодні у Ставках.Погодка трохи мені не подобалася, вітер постійно Східний.Прибув на ставок о 5-30 розклався, позакидав, і ждусссссс.Вроді і закинув туди куди потрібно, а фіг вам, нема рибки на мілині (мабуть десь на глибині сидить), потім приїжає педжеро і вилазять мурчики з адміністрації.То і їм не так, туди не кидай заїїїїї......., ну так як я сьогодні тестував палкі які мені позичили на фест (Дякую Вітя), я вирішив показати хлопчикам як кидати потрібно, повитягав всі палкі, і починаю валити, вони всі походу були вшоці, але болттт, я і туди і сюди, а на 8пірсі інші мужики вже третього тягнуть але з під-острова, я ж по-людські, думаю як кину дай все поперехрещую , тому не робив такого із-за солідарності), і кидав правіше.В тих на педжеро теж болт, і вони почали збиратися, думаю валіть собі))) в мене все ще 0, після того як нормальні мужикі витягли 4 почали також збиратися, і поїхали, я тоді заментелив в те саме місце, і витягнув одненького близько 2.5кг, але так як на мене вже чекав шашлик, карпик поплив у рідну стихію, кликати мамку))))
Сорі за емоції злий на мажорів 8-)
Ось трішки фотосесії:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Рибак
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість